Treść opublikowana przez Iverson
-
Absurdalny przepis drogowy
Czyli jak zwykle-nic nie kumają , robią zadymę i szum a później świecą oczami ale do błędu się nie przyznają. zapyziała banda oszołomów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!! Z Twojego rasowania raczej nic nie będzie. poczytaj tematy w dziale "turbo i chiptuning" a wszystko zrozumiesz. BTW kupuj TDi i ciesz się MOCĄ.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Plaza też może być hyhyhy!! ale ja bardziej lubię King Cross'a!! Podobno ludzie z klubu Golfa tam mają swoje spoty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przeważnie kolego, wszystkie wiadomosci o bieżących spotach znajdują się w tym temacie. Niestety same spoty są u Nas piętą Achillesową ,także ciężko jest cokolwiek ustalić. Stadion Lecha powoli chyba odpadnie, ale za to jest King Cross i podziemny parking. hyhyhy Oczywiście zapraszamy na każdy spot, A4 Klubu.
-
[AJM]->[ASZ] SWAP
ja pierdziu-już zaczynam zbierać na motor od 130 hyhyhy. Graty Murzyn -opisuj na bierząco spostrzeżenia i uwagi z "użytkowania", napewno nie jednemu się to przyda.
-
[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??
pozwolę sobie jeszcze wkleić linka o AJM (190ps) z forum streetracing.pl http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=48864 Tukan AJM daje radę hyhyhy
-
[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??
a jakie masz problemy po zestrojeniu wszystkiego? trzeba robic wszystko z głową. jak zrobisz silnik 1.9 (115) na 180-200ps ,to ten napewno się szybciej wysra niż swap (130), tu softem masz śmiało 170ps ,a dalsze mody to sam widzisz u Adamoo jakie ma wyniki.
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
Co tu dużo gadać mega , marzenie wiekszości z Nas.
-
[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??
Tukan wszystko spoko-plany naprawdę git i pełen szacun ale mody zakończą się na 170ps ,żeby nie żyłować silnika, zapewne wiesz ,że głód mocy zawsze jest i będzie, czy nie lepiej zainwestować w SWAP'a np na ASZ lub AWX. Kolega Wosiek1 planuje włożyć silnik AWX z tego co pamiętam do AJM'a-czekam z niecierpliwoscią na wyniki.
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
hehe daje radę. Jak dłużej zagości u Ciebie to wirusuj-bo szkoda marnowac takiej ścigawki . I pojaw się nią na spocie
-
[B6 AWX] Czarny sedan - Przyciemniać czy nie?
Jak przyciemniasz wszystkie to ok. Ja miałem w swojej tylko tylnie boczne i auto wyglądało jak karawan na trumny-tragedia. szybko się folii pozbyłem.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Miałem zmieniać lampki juz dawno ale prawdopodobnie audiola w następnym roku pójdzie w inne ręce, także nie ma sensu inwestowania kasy.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Peter ma racje, starsze typy poprostu trudniej ukraść!!!! Wy chwalicie "moją podczerwień" a tu właśnie coś się zjebało. I nie mogę dojść co?? Parę aktualnych fotek paździocha:
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
I kto to mówił że diesle to kondony!! coś sie mnie wydaje ,że w klubie zaczyna sie powoli wyścig zbrojeń robić. niezdziwi mnie fakt ,że w następnym sezonie ktos wyskoczy z 1.9 TDi zrobionym na 300+ ps
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czyli jak mam rozumieć, to spot jest na podpromiu o godz. 15.00- tak?! Duże prawdopodobieństwo, że się pojawię.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja ze spota w sobote odpadam-jade na tydzień do Tbg!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Temat edytowany!! szybka decyzja-czekam do środy. Wpisujcie godz. i ewentualne miejsce rozpoczęcia spota+ godz. ścigania się na torze. Giant obok Kinepolis chyba będzie gut- jak nie pasi to pisać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja czekam na zgłoszenia chętnych a takich wogóle nie widzę. Poznaniaki jeszcze nie zima , nie spać mnie tu. Wpisujcie się w poprzednim temacie spotu gokartowego, ja zaraz datę zmodyfikuję co by było wszystko si kala fon.
-
Wybory 2007
Jak jesteśmy zmobilizowani to jednak dajemy radę, zobaczymy co będzie dalej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaglada tu ktoś jeszcze??!!
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Wszystko w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2637.0.html
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Autko fajne tylko szkoda że nie 1.8T. 27.10 mamy spot w Poznaniu to zapraszamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nie wiem czy nie będę jechał w tym terminie do Tbg, także jakbym miał być to się dostosuję do godz. Chłopaki trzeba zadzwonić lub podjechać i zamówić tor bo później będzie lipka wielka z grand prix.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ulti godziny poranne to odpadają- jak dla mnie optymalna jest godz 15.00. Pozatym niewidzę sensu robić spota jak przyjedzie 4 autka, i cała impreza będzie trwała 2h. Mam 100 km do przejechania, a ktos mieszka w Poznaniu i nie moze dotrzeć no to sorki ale się nie piszę. Basen odpadł ma szkołę a tam trzeba podjechac i załatwić wszystko bo znowu nas wyrolują. Trzeba się zebrać porządnie wiekszą grupą osób, tak żeby podjechać gdzieś usiąść i pogadać- a nie po imprezie to wszyscy nawrót i w chatę. Ja jak się deklaruję na spota to poświęcam temu całe popołudnie i zostaję do końca i nie planuje w tym dniu niczego innego. to tytlko moje spostrzeżenie jak ja to widzę.
-
a4 b5 moje aut
Widziałem te lampy na VW Borze MK IV i lepiej tam wygladały niż na B5, ale tragedii nie ma jest ok. , grill też git. ładnego masz tego Paździerza-co z felami, wymysliłeś coś bo temat ucichł!!??