Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Czyli jak zwykle-nic nie kumają , robią zadymę i szum a później świecą oczami ale do błędu się nie przyznają. zapyziała banda oszołomów
  2. Witaj!! Z Twojego rasowania raczej nic nie będzie. poczytaj tematy w dziale "turbo i chiptuning" a wszystko zrozumiesz. BTW kupuj TDi i ciesz się MOCĄ.
  3. Plaza też może być hyhyhy!! ale ja bardziej lubię King Cross'a!! Podobno ludzie z klubu Golfa tam mają swoje spoty.
  4. Przeważnie kolego, wszystkie wiadomosci o bieżących spotach znajdują się w tym temacie. Niestety same spoty są u Nas piętą Achillesową ,także ciężko jest cokolwiek ustalić. Stadion Lecha powoli chyba odpadnie, ale za to jest King Cross i podziemny parking. hyhyhy Oczywiście zapraszamy na każdy spot, A4 Klubu.
  5. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ja pierdziu-już zaczynam zbierać na motor od 130 hyhyhy. Graty Murzyn -opisuj na bierząco spostrzeżenia i uwagi z "użytkowania", napewno nie jednemu się to przyda.
  6. pozwolę sobie jeszcze wkleić linka o AJM (190ps) z forum streetracing.pl http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=48864 Tukan AJM daje radę hyhyhy
  7. a jakie masz problemy po zestrojeniu wszystkiego? trzeba robic wszystko z głową. jak zrobisz silnik 1.9 (115) na 180-200ps ,to ten napewno się szybciej wysra niż swap (130), tu softem masz śmiało 170ps ,a dalsze mody to sam widzisz u Adamoo jakie ma wyniki.
  8. Co tu dużo gadać mega , marzenie wiekszości z Nas.
  9. Tukan wszystko spoko-plany naprawdę git i pełen szacun ale mody zakończą się na 170ps ,żeby nie żyłować silnika, zapewne wiesz ,że głód mocy zawsze jest i będzie, czy nie lepiej zainwestować w SWAP'a np na ASZ lub AWX. Kolega Wosiek1 planuje włożyć silnik AWX z tego co pamiętam do AJM'a-czekam z niecierpliwoscią na wyniki.
  10. hehe daje radę. Jak dłużej zagości u Ciebie to wirusuj-bo szkoda marnowac takiej ścigawki . I pojaw się nią na spocie
  11. Jak przyciemniasz wszystkie to ok. Ja miałem w swojej tylko tylnie boczne i auto wyglądało jak karawan na trumny-tragedia. szybko się folii pozbyłem.
  12. Miałem zmieniać lampki juz dawno ale prawdopodobnie audiola w następnym roku pójdzie w inne ręce, także nie ma sensu inwestowania kasy.
  13. Peter ma racje, starsze typy poprostu trudniej ukraść!!!! Wy chwalicie "moją podczerwień" a tu właśnie coś się zjebało. I nie mogę dojść co?? Parę aktualnych fotek paździocha:
  14. I kto to mówił że diesle to kondony!! coś sie mnie wydaje ,że w klubie zaczyna sie powoli wyścig zbrojeń robić. niezdziwi mnie fakt ,że w następnym sezonie ktos wyskoczy z 1.9 TDi zrobionym na 300+ ps
  15. czyli jak mam rozumieć, to spot jest na podpromiu o godz. 15.00- tak?! Duże prawdopodobieństwo, że się pojawię.
  16. ja ze spota w sobote odpadam-jade na tydzień do Tbg!!
  17. Temat edytowany!! szybka decyzja-czekam do środy. Wpisujcie godz. i ewentualne miejsce rozpoczęcia spota+ godz. ścigania się na torze. Giant obok Kinepolis chyba będzie gut- jak nie pasi to pisać.
  18. a ja czekam na zgłoszenia chętnych a takich wogóle nie widzę. Poznaniaki jeszcze nie zima , nie spać mnie tu. Wpisujcie się w poprzednim temacie spotu gokartowego, ja zaraz datę zmodyfikuję co by było wszystko si kala fon.
  19. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak jesteśmy zmobilizowani to jednak dajemy radę, zobaczymy co będzie dalej.
  20. Zaglada tu ktoś jeszcze??!!
  21. Wszystko w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2637.0.html
  22. Autko fajne tylko szkoda że nie 1.8T. 27.10 mamy spot w Poznaniu to zapraszamy
  23. Ja nie wiem czy nie będę jechał w tym terminie do Tbg, także jakbym miał być to się dostosuję do godz. Chłopaki trzeba zadzwonić lub podjechać i zamówić tor bo później będzie lipka wielka z grand prix.
  24. Ulti godziny poranne to odpadają- jak dla mnie optymalna jest godz 15.00. Pozatym niewidzę sensu robić spota jak przyjedzie 4 autka, i cała impreza będzie trwała 2h. Mam 100 km do przejechania, a ktos mieszka w Poznaniu i nie moze dotrzeć no to sorki ale się nie piszę. Basen odpadł ma szkołę a tam trzeba podjechac i załatwić wszystko bo znowu nas wyrolują. Trzeba się zebrać porządnie wiekszą grupą osób, tak żeby podjechać gdzieś usiąść i pogadać- a nie po imprezie to wszyscy nawrót i w chatę. Ja jak się deklaruję na spota to poświęcam temu całe popołudnie i zostaję do końca i nie planuje w tym dniu niczego innego. to tytlko moje spostrzeżenie jak ja to widzę.
  25. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widziałem te lampy na VW Borze MK IV i lepiej tam wygladały niż na B5, ale tragedii nie ma jest ok. , grill też git. ładnego masz tego Paździerza-co z felami, wymysliłeś coś bo temat ucichł!!??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.