Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. to moze w sobotę tj. 18.08.07 spot spontan!! ja jestem w Tarnobrzegu to bym przyjechał jak by było kilku chętnych.
  2. Mocny program, pięknie i te niutki robią swoje , zbieraj na sprzęgło!! Rogal daje radę :oklaski:
  3. Witaj kolego z okolic. Zapraszamy na spoty!!
  4. Brewki może rzeczywiście byś ściągnął ale reszta jak najbarzdiej oki. Gleba fajna, kółka super. Naprawdę jest dobrze, nic nie musisz zmieniać.
  5. Witamy kolego
  6. Witamy w naszych szeregach i zapraszamy na spoty.
  7. No to szukaj nas pośród tłumu. Przeważnie wszyscy mają ramki pod tablicą z adresem strony A4 klubu. to podbij do nas jak coś. BTW to autko w awatarku to Twoje?? Poznałem Style'a i jego ekipę. Fura za***iście ładna, BBs'y 19'' to już pozamiatały...miałem latać oglądać VW ale jak już ją zobaczyłem ,to dalej nie miałem po co iść!!! stylepoznań dają radę-wielkie graty a i Bora na felach od RS'a też piękna. Myslę że Style pochwali się fotami na forum. Miło było poznać i do zobaczyska na najbliższym spocie.
  8. Style no to wczesniej zapraszamy na piknik do Józefowa,chłopaki z Poznania bedą, a później razem ekipą byśmy pojechali. Tu link do naszej imprezki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15128.0.html
  9. Bardzo sie cieszymy ,że wiedzą swoją , bądź zapożyczoną ,możemy pomóc zaoszczędzić czasami nawet xxx plnów, czasami warto samemu cos podłubać, a owocna praca cieszy jak cholera. Pozdrawiam. A to na spoicie bądź zlocie wypijemy!! hyhyhyhy
  10. Witamy i czekamy na relacje z użytkowania kultowej eski :th:
  11. Prawdopodobnie firma "Tubes" , cos by takiego wyrezała Poziu. Tu link: http://www.tubes.com.pl/ Zawsze możesz do nich maila wysłac z pytaniem i przybliżoną ceną usługi.
  12. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    Ten sam nr. obowiązuje w całej grupie VAG w silnikach typu AFN
  13. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    1H0 906 627A ale trudno jest dostać w dostepnej cenie, pisałem o tym wyżej
  14. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    N75 jest montowany osobno i wątpię, że ktoś Ci nowy zakładał-na bank nie.
  15. trza Petera namówić ,pogadam z nim co o tym sądzi.
  16. 11 i 12 sierpnia w Brzeziu koło Pleszewa jest ogólnopolski zlot grupy VW, moze bysmy sie lekko wprosili!? Czekam na sugestie tu link z opisem całej imprezy: http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic....tdays=0&postorder=asc&start=0 moze po paintcie ekipa byśmy tam pojechali co?? Parafia WLKP pisać co o tym sądzicie.
  17. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    Jedź do najblizszego elektryka, powinien miec górę takich wtyczek.
  18. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    Zrezygnuj z szukania bo na allegro nie znajdziesz, kup 1J0...... przerób wtyczke i po problemie. W ASO wołają za N75 do 500pln!!! Mnie czeka taka przeróbka na dniach. Filozofia żadna, a działac Ci będzie tak samo.
  19. Super, że fele zmieniasz bo te na fotach to niebardzo!!! Jak napisał T-Zółw "tragedii nie ma" , mi chyba tylko ten kwadratowy wydech nie leży i swiatła z tyłu, tak to ok. masz czym panny wyrywać hyhyhyhy
  20. Spanky, a co Ty kombinujesz jeśli można wiedzieć . Małe OT sorki. wklejcie wykresy to i może ja sie skuszę jak to coś da!!
  21. Witamy w klubie
  22. Naprawde fajniutka, a tak BTW silnik masz taki jak w opisie!!?? Bo coś nie chce mi sie wierzyc.
  23. Nowy produkt Turbonetics z rodziny BT K03

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.