Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to moze w sobotę tj. 18.08.07 spot spontan!! ja jestem w Tarnobrzegu to bym przyjechał jak by było kilku chętnych.
-
[B5 AFN] Kilka chwil i jest wykresik
Mocny program, pięknie i te niutki robią swoje , zbieraj na sprzęgło!! Rogal daje radę :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego z okolic. Zapraszamy na spoty!!
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Brewki może rzeczywiście byś ściągnął ale reszta jak najbarzdiej oki. Gleba fajna, kółka super. Naprawdę jest dobrze, nic nie musisz zmieniać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w naszych szeregach i zapraszamy na spoty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to szukaj nas pośród tłumu. Przeważnie wszyscy mają ramki pod tablicą z adresem strony A4 klubu. to podbij do nas jak coś. BTW to autko w awatarku to Twoje?? Poznałem Style'a i jego ekipę. Fura za***iście ładna, BBs'y 19'' to już pozamiatały...miałem latać oglądać VW ale jak już ją zobaczyłem ,to dalej nie miałem po co iść!!! stylepoznań dają radę-wielkie graty a i Bora na felach od RS'a też piękna. Myslę że Style pochwali się fotami na forum. Miło było poznać i do zobaczyska na najbliższym spocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Style no to wczesniej zapraszamy na piknik do Józefowa,chłopaki z Poznania bedą, a później razem ekipą byśmy pojechali. Tu link do naszej imprezki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15128.0.html
-
[B5 AFN] P_O_D_Z_I_E_K_O_W_A_N_I_A
Bardzo sie cieszymy ,że wiedzą swoją , bądź zapożyczoną ,możemy pomóc zaoszczędzić czasami nawet xxx plnów, czasami warto samemu cos podłubać, a owocna praca cieszy jak cholera. Pozdrawiam. A to na spoicie bądź zlocie wypijemy!! hyhyhyhy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i czekamy na relacje z użytkowania kultowej eski :th:
-
[1.8T AVJ] przewod zasilający olej do turbiny
Prawdopodobnie firma "Tubes" , cos by takiego wyrezała Poziu. Tu link: http://www.tubes.com.pl/ Zawsze możesz do nich maila wysłac z pytaniem i przybliżoną ceną usługi.
-
[B5 AFN] Zawór N75
Ten sam nr. obowiązuje w całej grupie VAG w silnikach typu AFN
-
[B5 AFN] Zawór N75
1H0 906 627A ale trudno jest dostać w dostepnej cenie, pisałem o tym wyżej
-
[B5 AFN] Zawór N75
N75 jest montowany osobno i wątpię, że ktoś Ci nowy zakładał-na bank nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trza Petera namówić ,pogadam z nim co o tym sądzi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
11 i 12 sierpnia w Brzeziu koło Pleszewa jest ogólnopolski zlot grupy VW, moze bysmy sie lekko wprosili!? Czekam na sugestie tu link z opisem całej imprezy: http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic....tdays=0&postorder=asc&start=0 moze po paintcie ekipa byśmy tam pojechali co?? Parafia WLKP pisać co o tym sądzicie.
-
[B5 AFN] Zawór N75
Jedź do najblizszego elektryka, powinien miec górę takich wtyczek.
-
[B5 AFN] Zawór N75
Zrezygnuj z szukania bo na allegro nie znajdziesz, kup 1J0...... przerób wtyczke i po problemie. W ASO wołają za N75 do 500pln!!! Mnie czeka taka przeróbka na dniach. Filozofia żadna, a działac Ci będzie tak samo.
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
Super, że fele zmieniasz bo te na fotach to niebardzo!!! Jak napisał T-Zółw "tragedii nie ma" , mi chyba tylko ten kwadratowy wydech nie leży i swiatła z tyłu, tak to ok. masz czym panny wyrywać hyhyhyhy
-
Chlodzenie Intercoolera
Spanky, a co Ty kombinujesz jeśli można wiedzieć . Małe OT sorki. wklejcie wykresy to i może ja sie skuszę jak to coś da!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
Naprawde fajniutka, a tak BTW silnik masz taki jak w opisie!!?? Bo coś nie chce mi sie wierzyc.
-
Strefa Śmiechu
Nowy produkt Turbonetics z rodziny BT K03
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka