Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Iverson odpowiedział(a) na Slot temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jej do twarzy kole go
  2. Iverson odpowiedział(a) na Slot temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    super seryjka , a te felgi to są idealne do tego autka, szkoda że nie ma 17" :biggrin:
  3. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    potwierdzam allplayerem działa
  4. A możesz podać namiary i koszta takiej zabawy!! moze być na pw jak chcesz!
  5. Gdzie kolego pojechałeś na tą hamownię, jest gdzieś w okolicach Tarnobrzega??
  6. Może nie jest to odpowiednie miejsce, ale nie ma spotów świętokrzyskich więc piszę to tutaj!!! Przyznać się kto ma czarną eskę b6 w avancie, widziałem ją za Sandomierzem w stronę Opatowa , stała na podwórku!! mmm malinka
  7. Felgi kup 18" ,parktronic to se odpuść jak i lusterka,wklej tu ze 2 zdjecia to bedzie łatwiej o jakies rady. :biggrin:
  8. Uwielbiam te felgi, dzięki nim Audiczki zyskują na wyglądzie bardzo bardzo dużoo! Bardzo ładne autko :biggrin:
  9. Nowe alusy BTE 17" + opony Dunlop SP Sport Maxx 225x45x17" założone w czwartek. ,,,
  10. Bardzo ładnie wyglądają, ja też dzisiaj założyłem felgi a opone mam właśnie dunlop sp sport max zaje fajna!!! fotki w sobotę zapodam! kurczaczki naprawde fajna audiczka :biggrin:
  11. Piekna w każdym calu
  12. ok. no to kupuję
  13. A cena odpowiednia do jakości??
  14. Chłopaki właśnie zaraz chcę kupić te opony, czy to dobry wybór? a moze macie jakieś inne propozycje? Mam felgę 8",45,17". jak macie jakieś sugestie i uwagi to walcie bardzo proszę!! http://oponeo.pl/producent1.asp?link=&id_produktu=46830&producent=Dunlop&model=SP%20SPORT%20MAXX&f=lista [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 20:44 ] tu jest już taki temat... kolejny temat, będzie za rok
  15. Widziałem Cie kolego w niedzielę w parku w Gołuchowie, stałeś na parkingu przodem do jezdni. No no muszę powiedzieć że furmanka robi wrażenie, szkoda że nie miałeś ramek klubowych, to bym wiedział że z klubu jestes!
  16. To super , jeszcze jedno ale ,szkoda że nie TDi, ale i tak jest wycacana
  17. Fajniutka, a lampki duzo dają w starszych modelach. :biggrin:
  18. Wydech to jedyny mankament zewnętrzny tej pięknej
  19. A Garden jest nie daleko ronda Rataje, a póżniej poszliśmy do Zaka na stary rynek, na potupankę.
  20. Hehe jak miło ,dziękuję bardzo. Wkoncu musimy się kiedyś poznać. A tak na marginesie to byłem wczoraj w Poznaniu na imprezie firmowej w pubie Garden, bywasz tam Age?
  21. A mi przykro że nie dam rady przyjechać, bawcie się dobrze na wielkim grillowaniu!! :biggrin:
  22. piękna! nie mogę się napatzeć
  23. hehe no tak!!
  24. wszyscy mają wydęte brzuchy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.