Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
piękna jest sunia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hej. Pany potrzebuje namiary na zdolnego mechanika , do wymiany pasek lub rolka klimy i mały serwis eksploatacyjnych (filtry oleje). Polecacie kogoś w Tarnowie!?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja chyba miałem coś zjepane w przelocie , bo w przedziale 1900-2500 był mega rezonans i buczenie , nie dało sie z tym jeździć , założyłem ostatni mały przelotowy tłumik i został tylko świst ale Armi u ciebie to brzmi świetnie , pewnie 2,5" daje taki efekt
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
...no mi też za bardzo nie leżą te felgi , optycznie za duże , jednak parapet musi być
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
pięknie jest
-
Tacierzyństwo
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
strasznie sliczna jest- Tacierzyństwo
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą , trzeba teraz zmądrzeć- System operacyjny Android
a nie masz w ofercie htc sensation - świetny telefon- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
noo miazga jest- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
znam ładniejsze no ale ok- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:hi:hola , który to mieszka na Głowackiego srebrna b5 2.8 , widziany wczoraj na parkingowym osiedlu- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no to miło mi , no to jak będziesz mnie mijał to trąb , migaj światłami albo taranuj- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
, nie Slepy relingi zostają w satynce- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
przecież ja tam mieszkam od poniedziałku do piątku , widziałeś mnie- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ideału się nie zmienia , fele idą w biel , wreszcie zamontuję fajki od a6 , i chyba sobie bixa pierdyknę- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:02 ----------- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ok była i nima , no to zamykam- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
gupi normalnie- Nimbus Grau Perl Effekt
1 klasa- Diagnostyka silnika 1,8t co i jak???
pewnie cewki- Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
plany zacne - jak to ogarniesz jak trzeba to auto będzie laleczką , trzymam kciuki za powodzenie- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
zmień grilla na s4 lub rs , i halogeny w żółć aż się proszą- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
nice work Egon :kox::kox: - [B5 1Z] projekt złomek ;]