Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_przedniej_szyby_w_warszawie-t63175.0.html;new;topicseen#new
  2. ja.... radomskie kto to k...rwa dzwoni i sie rozlacza? muzyka gra w tle-pewnie jakas impreza i jeszcze koncowka numeru ...666 - ki diabel :polew: :polew:
  3. rozumiem ze sprzet do zawodow zapewnia organizator :gwizdanie: Tak, miejsce do spania i ewentualnego umycia się
  4. to do tego az trzeba zawody robic? ,no nic ja moge sprobowac i wystartowac,nawet jak przegram to bede wygrany - rozumiem ze sprzet do zawodow zapewnia organizator :gwizdanie:
  5. to pewnie tak jak u mnie-nie pekaj kiedys musi byc ten pierwszy raz
  6. nooo dzisiaj rzeczywiscie jakis dzien cisnieniowy Nosfer chyba mi jeszcze nie mowiles gdzie jedziesz na ferie i jak bylo na sylwestra :polew: a co do kolegi Piotrka to fakt,zapier...lal wczoraj calego spota od fury do fury (w mojej tez siedzial,dzieki jeszcze raz,spalanie milsze oku) chcialem z chlopakiem o interesach pogadac to musialem do niego dzwonic jak juz pojechal bo w Arkadii nie bardzo mielismy czas,takze jestem w stanie zrozumiec jego delikatne wkurw...nie dlatego tyle fajek wyjaral :gwizdanie:,jeszcze raz dzieki i pzdr.
  7. swiete slowa,z gumka to w ogole nie robota
  8. dzisiaj pytalem chlopakow na spocie,piekarnik 150st. 3,5min-sprawdzone ,dziala
  9. :shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40 10 min temu? sorki oczywiscie 22,40. ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo ? a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3
  10. nie wiem czy sama nakladka wystepuje jako czesc zamienna ale na pewno da sie ja zdemontowac z popielniczki,u mnie tak bylo w dwoch popielniczkach
  11. :shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40
  12. no tak jest niestety,jeszcze chyba jest wersja kanadyjska,usa i europa ale w/g mnie oprocz europy reszta to kupa
  13. Boberek dostales moje PW?
  14. a co przymierzasz sie?
  15. pewnie , tym bardziej ze jeszcze malo kolorowych
  16. pewnie to ze sie zakrada z k.utasem na karku
  17. moze opalarka?
  18. ja robilem,u mnie pekla zarowka i cale szklo jest jak za mgla,probowalem wyczyscic szmatka na drucie z denaturatem po godzinie ch..j mnie strzelil i stracilem cierpliwosc,a reflektor wyglada jak zarzygany,nie dalem rady dojsc tam gdzie jest kierunek ani dokladnie wyczyscic tego gdzie dalo rade podejsc,najchetniej to rozkleilbym lampe wyczyscil i zlozyl z powrotem tylko zastanawiam sie jak to zrobic najprosciej i zeby niczego nie polamac,gdzies slyszalem ze trzeba podgrzac miejscie klejenia szkla i rozdzielic obie czesci ale nie jestem tego pewien,moze w cieplejsze dni nad tym popracuje.pzdr
  19. sporo tego widzialem ostatnio na ebay.de- http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-A-4-TYP-8E-LICHTSCHALTER-NSW-NEBEL_W0QQitemZ310117068756QQihZ021QQcategoryZ53948QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  20. piszesz o navi czy dzwieku radio?cd?,nie sprawdzalem jakos szczegolnie tego u siebie ale w instrukcji stoi - `` zbyt wysoki poziom glosnosci zostaje po wlaczeniu urzadzenia automatycznie obnizony do wartosci ustawionej fabrycznie.zbyt niski poziom glosnosci zostaje po wlaczeniu urzadzenia automatycznie podwyzszony do wartosci ustawionej fabrycznie`` s.80, hmm
  21. gdzies w instrukcji czytalem ze jak gasisz rns-a i jest ustawione b.cicho badz b.glosno to dzwiek przy wlaczaniu ustawia sie automatycznie przy zalaczeniu
  22. -35 sie sprawdzaja
  23. troche ciasno wlazi na ramke z A4 to fakt ,ale efekt wszystko rekompensuje,Adamoo dzieki za rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.