Treść opublikowana przez Mozgu
-
Drgania na wolnych obrotach
Nie moze. Sprawdz w ktorym miejscu cieknie zebys sie nie wkopal bo duzo naciagaczy mowi ze pompa do uszczelnienia a wymieniaja feralna uszczelke pod nastawnikiem za 30zl i ponizej godzinki roboty a kasuja po 700zl czy wiecej bo niby cala pompe uszczelniaja
-
zmiana oleju 15w40 na 10w40
Jak nie masz nic ciekawego i pomocnego do powiedzenia to nie pisz nic
-
zmiana oleju 15w40 na 10w40
I nie bierz pod uwage postu tego goscia co sie zatrzymal na opinii z prlu
-
Miska olejowa
Zalezy jak mocno ktos dokrecil
- Tłoki AFN audi
-
Nastawnik pompy paliwa
Zlutowac ale trzeba dobrze wytrawic, podobno stusuja jakis kwas. Ale nie znam szczegolow. Kazdy kto to robi na wieksza skaleaskale swoj patent. Jesli nie bedzie odpowiednio zlutowane to poodpadaja luty i auto zgasnie
-
Nastawnik pompy paliwa
Ja z tego postu to rozumiem ze kolega ma chyba duza wiedze internetowa i jeszcze nie podniosl maski i nie wiema co to nastawnik i gdzie jest a chce do niego schemat?
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Albo mozliwe ze gdzies masy nie podpiales
- 1.9 tdi
-
Chiptuning Audi A4 B5 1,9Tdi 110 Afn, Małopolska lub ślask
Polecam ciahciaha, moze musisz dojechac troche ale jak wyslesz mu logi to ogarnie ci to od razu za jednym podejsciem w przyzwoitej cenie i przede wszystkim jakosc uslugi
-
Jaki olej?
Pls nie polecaj szajstrola bo to tak jakbys napisal zeby wlal superol
-
Audi a4 b5 1.9 tdi 110km problem
Nie ma zwiazku z turbina, to ewidentnie podwieszanie zaworow o czym swiadczy nierowna praca i bialy dym
-
Jaki olej?
Nie stosuje sie longlife a poza tym to nie jest norma dla twojego silnika
-
chip 2.4 v6
Ale kolego co ci da tasię podstawka bo nie zalapalem?
-
Olej w dolocie , EGR , Turbina ??
Wlasnie takie ze sra olejem do dolotu zaiast go separowac i zeby splywal spowrotem. Kup toprana najwyzej za 2 lata znowu wydasz 30zl i stracisz 5 inut za wymiane a pewnie pozbedziesz sie auta zaim znowu sie zuzyje
- 1.9 tdi
-
1.9TDI AHH tuning - pare pytań
Tez polecam ciahciaha
-
1.9TDI AHH tuning - pare pytań
dobrze by było gdybyś przestawił kąt na 50, tu nie rozchodzi sie o odpalanie a tez o to ze przy rożnych obrotach ecu przestawia dynamiczny kąt a jak masz statyczny kąt niezbyt to moze braknąć zakresu w którym ecu reguluje. dawke przestaw nastawnikiem tak jak wesz pisze, jak kat zmienic masz opisane tutaj dawke nastawnikiem reguluje sie tak ze popuszcza sie śruby minimalnie i przesuwa sie delikatnie, wrecz o wlos bo juz 0.1mm to sporo. ta jedna srubke co na nia nie pasuje nasadka mozesz odkrecic tak ze chyba nasadke 7 lub 8 nabijesz delikatnie młotkiem i odkrecisz
-
1.9TDI AHH tuning - pare pytań
Ustawiales kat wtrysku? Mnien dawke na 6 powinno byc mniej dymu. Jak pojedziesz do tunera to i tak zrobi po swojemu bo to jest opcja na chwile. Tak jak wesz pisze, troche dales ciala
-
Jaki olej?
Powinien byc 5w40, na bide 10w40. Najlepiej pelne syntetyki a nie jakies castrole. Najlepiej liqui molly, motul lub valvoline albo mobil 1 ale koniecznie z 1 a nie jakis badziew
-
Drgania na postoju
Od benzyny bedzie jeszcze gorzej bo nie sa zaprojektowane do ilolowania od tak mocnych wibracji jakie wytwarza silnik vp
-
Audi a4 b5 1.9 tdi 110km problem
I niech podjedziw do majstra i mu sprawdza cisnieie oleju bo wlasnie wszystko wskazuje na podwieszane zaworow
-
audi a4 b5
A co mozna zrobic masz ladnie napidane tutaj
-
audi a4 b5
Najpierw kup kabelek kkl np viaken i zainstaluj sobie vaga, zrob logi bo moze masz cos niesprawnego w aucie i wtedy nikt ci programu nie zrobi, napierw trzeba miec sprawne auto a pozniej podnosic moc.
-
Olej w dolocie , EGR , Turbina ??
Jak wyczyscisz kolektor i wloty w glowicy poczujesz poprawe mocy w dolej partii obrotow i mniejsza temp w dolocie, do tego moze byc zrywaniejszy bo srednice sie powieksza. Chyba ze nie jest za***any w co nie wieze to tylko bedziesz mial satysfakcje ze silnik ma lzej. W oct sie nie baw bo bez sensu. Mozesz weza z separatora dac na test do butelki zeby zobaczyc czy to om puszcza a wtedy jest do wymiany czy turbina a wtedy musisz nauczyc sie z tym zyc bo nie bedzie chciala za szybko pasc