Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mozgu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mozgu

  1. Ten temat ci wszystko wyjasni. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/page-1 Jak chcesz to auto to proponuje swap na pd i troche koksu.
  2. Mozgu odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    to jest powrót paliwa, jak popekaja to bedzie sie lac i to dość szybko taki weżyk kupisz w dowolnym samochodowym za kilka zl z metra,
  3. Kolego mam takie sztywne kolo na zbyciu, od a4 ahu czyli dokladnie takie jak ci potrzeba
  4. Prawdziwa sportowa wkladka jest spoko bo mozna ja czyscic. Ale jakiegos wow sie nie spodziewaj.
  5. Nie kombinuj kolego bo to bez sensu. Mozesz tylko miec mula w niskich obrotach i wielki huk
  6. Raczej lepiej sie ptrzymac jakiejs srednicy a nie zwiekszac coraz bardziej. Wg mnie lepiej od icid do kolektora miec caly czas ta sama srednice bo zwiekszajac pojemnosc tych rur to chyba mozna sie spodziewać wiekszego laga i przy zwiekszaniu i nastepnie zmniejszaniu srednicy do kolektora mozesz miec jakies dziwne zawirowania czy jak to zwa. Przynajmniej wg mnie. Moze sie ktos wypowie
  7. Mozgu odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Zalezy. Jak masz sprawna geometrie to do tunera. A jak masz niesprawna i przeladowuje to turbo do wyjecia i, czyszczenia
  8. Mozgu odpowiedział(a) na Gastovski temat w 1.9TDI
    Cslkowicie wywaliles egr? Pozaslepiales blaszkami? Czy tylko kulke w, wezyk. Ogolnie bez blaszki jest bez sensu.
  9. Jesli ta rura sie poci to nie jest szczelna a jak nie jest szczelna to czesc cisienia ucieka a turbo musi wiecej dmuchac ay otrzymac zadane w programie cisnienie co przeklada sie na min spalanie moc i zywotnosc oraz to ze geometria pracuje mniej i moze nie pracowac w pelnym zakresie. Ale to ogolne teoretyzowanie. Załataj dziurke i bedzie git
  10. Wg mnie sprzeglo. Daj znac jak wymienisz
  11. Mozgu odpowiedział(a) na Gastovski temat w 1.9TDI
    Jak sciagasz kolektor to wypadaloby tez wloty w glowicy wyczyscic, tylko nie wyszystkie na raz tylko te gdzie zawor jest zamkniety, potem wydmuc**jesz resztki, przekrecasz walem tak zeby nastepny zawor byl otwarty itd
  12. Mozgu odpowiedział(a) na Gastovski temat w 1.9TDI
    Ktory kolektor?
  13. Mozgu odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Kolego olej jak wycieka tzn ze masz wyciek i trzeba uszczelnic a, nie kombinowac ze za rzadki. Castrol to shit.
  14. Mozgu odpowiedział(a) na Gastovski temat w 1.9TDI
    Caly czas sie zastanawiam dlaczego kazdy ta srubke wklada zamiast pokombinowac w wezykach z podcisnieniem, wywalic trojnik i caly ten wezyk wywalic zamist zeby dyndac ze srubka
  15. Mozgu odpowiedział(a) na sebaa692 temat w 1.9TDI
    Bo ma niby 140. Prawda jest taka ze pd ma duzo mocniejszy dol niz vp. Zalezy od samego kierowcy tez jak on te kunie wykorzystuje
  16. Mozgu odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    Tzn otwory sa ale nie nagwintowane.
  17. Problem w tym ze kolega mysli ze tryb awaryjny jest ciągle. Przynajmniej mi sie tak.wydaje ze tak mysli. Moze nie wie dokladnie jak, on wyglada. A wg mnie to moze moec kosmiczna dziure w dolocie i dlategou wg nie bije cisnienia i stad blad regulacji, tzn za male cisnienie
  18. Mozgu odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    Czasem ahu nie ma na rozrzadzie pompy wody? Bo jak tak to nie podejdzie twoj rozrzad. 1z to raczej to samo ale chyba panewki sa delikatniejsze, twoj osprzet podejdzie
  19. Im wyzej tym lepiej bo im wyzej tym wieksze doladowanie, tzn tak z grubsza mozna powiedziec zanim na mnie naskocza. Podmien czujnik cisnienia doladowania j o w takim przypadku on moze byc winny, to ten na plastikowej czarnej rurze idacej do kolektora dolotowego, znajduje sie nie daleko grodzi
  20. kolego sprawdz czy chodzi ci geometria, jak bedziesz na biegu jałowym zakładał i zdjemował weżyk z gruszki to bedzie ci podciagać i opuszczać sztange (co widac). to bedzie juz cos wiadomo. Jak nie bedzie to nie masz podcisnienia i lub geometria stoi. Jesli za pomoca wezyka i strzykawki zaciagniesz sztange do góry tzn ze z podcisnieniem lipa, jesli nie masz vacoumetru to nie bedziesz wiedział dokładnie ile go jest ale sprawdzaj WSZYTKIE weżyki podcisnieniowe, wg mnie to typowe przy nadłamanym weżyku. Ewentualnie założyłes zaworek ten jednostronny odwrotnie, pomyliles jakiś weżyk lub nie działa n75 który czysciłeś i moze właśnie juz nie działa bo to trzeba porządnie robić. chyba ze masz ogromna dziure w dolocie, ale sprawdzajmy wszystko po kolei. Ja obstawiam wężyk lub n75. ostatecznie zrób by-pass i podaj podcisnienie bezpośrednio na gruche i sie przejedz, jak nagle dostanie mocy to pewne ze wezyk lub n75
  21. Mozgu odpowiedział(a) na damian111 temat w Audi A4 B5
    temat wałkowany duzo razy, nie niewykonalne ale nieopłacanle ponieważ swój motor tez bys musial rozebrac i odprężyc zwykłe 1.8 ma stopien sprzężania 10,3 a turbo ma 9.5 i gdybys dorobił smarowanie itp itd to zaraz by ci uszczelke dmuchnęło czy pękł tłok. Najtańszy sposób to swap na 1.8T z np anglika bo masz dawce i wiekszość przełożysz a co zostanie i twoje graty sprzedajesz
  22. Mozgu odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Ja proponuje usatwic równe 3 ale kolego, jak chcesz mocy to rob program a nie kop dawka poniżej, bo zbyt duża dawka samego paliwa to załona dymna, czesto zawalajaca sie geometria i takie troche wycieranie d*py szkłem. Nastawnik najławiej odkrecic niskej jakości nasadka nabita na tą śrubke młotkiem, chyba 9
  23. moze turbo akurat oddalem do "fachowców" i jak składali to założyli mi odwrotnie pierscien i potem musialem jesszcze raz turbo wyciagac, ale kumpla turbo czysciłem sam, jest dużo poradników i nie jest to jakie trudne, ale musisz sie nastawic ze zawsze cos moze pojsc nie tak
  24. Mozgu odpowiedział(a) na KeepIT temat w 1.9TDI
    Kolego jak wymieniales turbo to mogles powymieniac te poparciale wezyki, ale przejdzmy do meritum, od turbiny by nie szarpal. Na poczatek vag i bledy, logi. Ja podejrzewam przeplywke lub cos z wtryskami, ale dobrze by bylo to czyms poprzec. Wiec kup kabelek za 30zl. Zainstaluj vcds, odczytaj bledy i zrob logi a napewno cos ktos pomoze. Chyba ze szarpanie nie jest wywołane przez silnik a przez głupiejący układ ASR który przyblokowuje ci koła bo np nie zczytuje dobrze obrotów kół i cie przyhamowuje no co by wskazywały te kontrolki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.