Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mozgu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mozgu

  1. Mozgu odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Poduszki jedynie avon. Nie zakladajcie bron boze lema bo cena kosmos a do ori sie nie umywa. Poza tym w opakowaniu lema zastajemy corteco.
  2. Mozgu odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    U mnie tez sie pojawilo poszarpywanie i wywalilo ostatnio blad wzniosu iglicy wtryskiwacza 27-10 jutro podmienie i dam znac czy to rozwiazalo problem. U mnie tak jak u ciebie. Ale zauwazylem ze zwykle zdaza sie to na 4 i 5 biegu okolo 1800rpm
  3. Mozgu odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    Nie doczytalem ze ty nic nie zrobiles tylko zlozyles znowu rozrzad. Afn nie jest bezkolizyjny. Obawiam sie ze jesli w miare szybko nie zdejmiesz czapki i nie sprawdza i jej nie naprawia to moze sie ktorys zawor urwac i narobic problemow
  4. Mozgu odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    sprawdz kat wtrysku.
  5. Kolega wsadzil to do bory 1.6 sr i byla roznica na wysokich obrotach od 4k w gore Tzn nie konkretnie taki box bo jego kosztowal 350zl
  6. Czesto te chlodniczki padaja i jesli masz olej w plynie to 90% wlasnie ona
  7. Mozgu odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    Odgrzewam kotleta. Ile powinno ksiazkowo wynosic cisnienie oleju w afn?
  8. Mozgu odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Zdaje sie ze 216 sa od motorow 150km 2.5tdi r5
  9. Mozgu odpowiedział(a) na Dziewulsky temat w 1.9TDI
    Koleggo zrob to porzadnie i wstaw na vaglog a tutaj podaj linki
  10. Mozgu odpowiedział(a) na Kucmin temat w 1.9TDI
    Zaloze sie ze masz docisk zniszczony, tj czesc ze sloneczka odstaje bardziej niz inne i dlatego szarpie
  11. Jak wyglada sprawa dopasowania tarczy i docisku? Jeśli mam zamach od a4 ahu to czy podejdzie docisk od 1z ? i czy tarcze lepiej kupic z 4 czy 6 sprężyn (nie chodzi tu o takie cienkie jak sa w afn czylko o takie grube jak np w a6 c4) ? Szukajac używek ciagle sie zastanawiam czy pasuje od poprzecznie montowanych silników do koła zamachowego z wzdłużnie montowanego silnika? Docisk raczej wpadnie nowy, tylko nie chce zamowic złego.
  12. Kowi87 Zniszczyłeś mi życie... Masz tyle fajnych modów które chciałbym u siebie że rozważam sprzedaż domu albo kredyt pod zastaw
  13. Ja te rurki do warsztatu zamawiam toprana po 3zl. Roznica a IC miedzy hurt a detal to na tym 300%
  14. Raczej nie, ale dobrze miec pneumata:) Ta sruba moze byc bardzo zapieczona. Wazne zeby dokrecac wachacze w takiej pozycji w jakiej beda potem pracowac. Bo jesli dokrecisz je jak samochod bedzie podniesiony to jak oposcisz auto gumy sie skreca w srodku i dosc szybko zerwia. Ja dokrecam je skierowane lekko w gore a pozniej naciagam druga strone zeby do zwrotnicy zamontowac
  15. Mozgu odpowiedział(a) na kalinski_r temat w 1.9TDI
    skoro pozno wstaje to moze lepiej nie skracac sztaange tylko sprawdzic czy czasem nie masz walnietego n75 lub nieszczelnego wezyka albo zbyt male podcisnienie. Sprawdz Vacoumetrem, moze pompa tandem jest zuzyta i podcisnienie male i sztangi nie podciaga tyle ile trzeba. Spalanie duze bo masz niedoładowanie i sadzi paliwem a malo powietrza, dlatego kopci i nie jedzie. Grupy logujemy kazda osobno, a silnik ma byc rozgrzany, moze masz termostat walniety
  16. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/ tutaj masz w temacie ładnie zdjecia jak powinno wyglądać. Sprzedawcy moga krecic, wiec musisz sie dopytac zeby miec pewnosc ze jest to zesatw od a4 lub 80 bo silniki z golfow i seatow moga byc takie same ale sprzegło juz nie podejdzie bo musi byc od wzdłużnie montowanego silnika. Ponadto w ahu np sztywne sprzęgła były montowane tylko jakis czas, chyba gdzies do polowy 1997r a powniej byly dwumasy. Proponuje założyć temat w dziale KUPIE, ja tam napisałem i kolega sie odezwał i nabyłem ten zamach. (niestety jeszcze nie założony) Docisk i tarcze mozesz kupic uzywane za grosze jak nie beda jakies fatalne. W warszawie na ul. Skoczylasa 10 za chyba 150zl moga obic tarcze kevlarem dodatkowo jak wyslesz cały komplet to w cenie masz szlif zamachu i docisku i wtedy dobieraja idealnie grubosc okładzin do tego w jakim jest stanie. w zaleznosci jaka wybierasz mieszanke okładzin moze byc taniej. Robia tez takie usługi wysyłkowo
  17. Mozgu odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Nie lepiej sprawdzac czy laduje za pomoca miernika za 12zl niz gasic samochod w tak bezduszny sposob? Skoro szczotki sa to moze ktoras dioda sie upalila i nie ma przejscia
  18. Mozgu odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w 1.9TDI
    Prawdopodobnie masz ktorys z ewzykow nieszczelny. Kup z 2m i sciagaj po jednym, dotnij wymiar i wymienic nie zaszkodzi a przynajmniej beda nowsze i mniej prawdopodobne ze peknie lub sie przetrze w najblizszym czasie
  19. Mozgu odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w 1.9TDI
    Sprawdz lepiej ile masz tam dokladnie podcisnienia bo moze byc problem ze jest za male. Sprawdzaj. Roznych miejscach. Czasem n75 potrafi takie cos robic lub inny zawotrk tez moze to partaczyc
  20. Mozgu odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Musisz odkrecic prawa , lewa odbojnik i przodu i prawa skrzyni. Przynajmniej ja tak robilem
  21. Mozgu odpowiedział(a) na Lechux33 temat w 1.9TDI
    Jesli byla kiedys robiona uszczelka pod glowica to mogl ktos zle ustawic i zrzuca...
  22. Tez stawi na termostat lub pompe wody
  23. jak zdjales wezyk a go nie zaslepiles to nie ma podcisnienia i dlatego turbo nie laduje
  24. Mozgu odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Silnik da rade przeszczepic a naped nie
  25. W afn jest wiskoza od strony silnika a z drugiej strony chlodnicy jest jeszcze wentylator. Ktory dziala czasem po wylaczeniu silnika jak ma za duza temperature. Wiskoza jak jest ok to na zimnym mozna zatrzymac ja palcami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.