Treść opublikowana przez Mozgu
-
Przeładowanie, błąd 575-- logi
Miales robiony program?
-
Biegi nie wchodzą, a po szarpnięciu wchodzą ?
Wymiana znowu na zamiennik raczej niewiele da a ori avon kosztuje majatek. Ewentualnie jezeli ci bardzo przeszkadza a nie chcesz zaplacic jakies 400-450zl za poduszke to za pol ceny przyzwoite sa corteco. Oni robia poduszki dla lema. Ale czy w 100% pomoze ciezko powiedziec
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
O to ze z a4 i 80 b4 silniki sa wzdlużnie czyli wieniec jest po stronie silnika a w passatach b4 golfach 3 i roznych tam seatach silnik jest poprzecznie i wieniec kola zamachoweho jest po stronie skrzyni i nie pasuje rozrusznik. Moj problem sie rozwiazal bo odezwal sie kolega z forum ktory ma takie kolo z AHU. Teraz mam pytanie, moge kupic uzywana tarcze i docisk a tarcze dac do obicia kevlarem? Czy koniecznie kupić nowe? I tarcze i tak odbijać? Lozysko kupowac wtedy od AHU? Czy takie jak u mnie od AFN?
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
Czuje sie jak debil szukając sztywnego koła od 1z/ahu nie wiem czy to na wymarciu juz jest konkretnie, ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł podrzucić jakiegoś linka bo ja ciągle znajduje od golfów a od a4/b4 nie moge znaleść...
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
ooo kolego, straszysz sprzedażą auta a tu takie cos Graty i czekamy na efekty. Jak juz bedzie ogranięte to wrzucaj kreski i jakis filmik
-
Cieknie i ubywa olej w AFN
Lub peknieta glowica. Takie cisnienie nie bierze sie znikad. Zrob test na co2 to bedziesz wiedzial. A glowice nalezy zawsze sprawdzac na pekniecia. Juz 2 razy sie przejechalem na tym ze ktos nie chcial sprawdzac bo trzeba zaplacic 70zl wiecej. Ale jak sie robi 2 razy robote i 2 razy placi to jedak lepiej sprawdzac
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
Sa dwie. Caklowicie rozne
-
dziwne dźwięki
Widze ze quadral jeszcze wierzy w zabobony. Jesli cieklo z kazdej strony i ktos zmienil na gestszy zeby nie cieklo to zacznie. A jak bylo ok to nie bedzie cieklo
-
AHU nie chce odpalić
W ahu jest pompa w baku?
-
Wpada w tryb awaryjny
A myslisz ze jakikolwiek kat po 20 latach jest sprawny?
-
dziwne dźwięki
Np motul. Jest caly watek o tym. Mineralem to mozna lancuch smarowac w pile a nie silnik. Olej musi spelniac okreslane normy a znacznie nie jakis tawot do silnika z turbo
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
Kolega miklaas chyba nie wie co mowi... Avon to ori a nie jakies febi czy corteco w opakowaniach lema. Obczaj czy cos od servo nie peklo. Moze slyszles podcisnienie zniego i stad cos nie tak z hamulcami
-
Biegi nie wchodzą, a po szarpnięciu wchodzą ?
Jakiej firmy poduszka?
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
Troche aie namieszalo. W kazdym razie tak jak wesz pisze. Jak sztywne kolo to cala reszta sprzegla tez od 1z a ja sie pytalem na poczatku o sprzeglo afn bo ja mam dwumas i dlatego moglem zalozyc sama tarcze i docisk nowa do mojego DM ktore do sztywnego kola nie pasuja poniewaz maja zbyt delikatne sprezynki. ale zapadla decyzja ze DM wylatuje. Wodzu oddawales ten zamach do planowania?
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
Wlasnie mialem do wodza skierowac pw. Gdzie robili ci tarcze? I czy kolo sztywne konkretnie od 1z czy moze byc jakies od b4? Zdaje sie 2.0 16v Kompletne sprzeglo bo tych od b4 jest sporo
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
dzięki za wypowiedzi, ale raczej zasugeruje sie innym kolega z forum i założe sztywne koło z tarcza obita kevlarem a to komuś wcisne
-
Przewody podciśnieniowe a4 b5
moze zalozyles zaworek jednostronny odwrotnie
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
mniej więcej tyle to moje kończące się przenosi. A chciałbym troche więcej... sporadycznie sie potrafi ślizgnąć, zwłaszcza jak jest zimno. Wg bierze bardzo późno w porównaniu do kolegi który ma taki sam samochód. A po tym jak dziewczyna zaczęła jeździć moim samochodem to juz wg... A mam możliwość wziąć takie sprzęgło od znajomego za grosze, nówka sachs który dostał do samochodu bo ktoś stwierdził że nie zdążył wymienić a on tez nie wymienia tylko samochód pogonił komuś innemu. Boje sie troche ze jak bede miał jakies 160-170km to wysiądzie. ale chyba zaryzykuje i zakładam po świętach a martwił się bede jak mocy przybedzie
-
Nowe sprzęgło AFN ile zniesie?
Mam pytanie dość teoretyczne, ile powinno przenieść nowe seryjne sprzęgło AFN, tzn ile niutków powinno wytrzymać? Z góry dzięki za pomoc
-
Pękająca osłona przegubu zew.
Ja manszetę spidana założylem ponad rok temu i jest ok, Nie wiem jak inni ale ja moge polecić
-
Po wymianie turbiny, regenerowane póżno wstaje
u mnie jak był pierścień odwrotnie to turbo przeładowywało
-
Ciśnienie w kolektorze dolotowym
kolega napisal ci, zrob logi i wrzuc na forum
-
swap 1.8t przedni naped na 1.8t quatro
Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Ty masz silnik 1.8t ktory byl/jest w samochodzie z napedem na przód. A ten silnik chcesz wsadzic do samochodu ktory ma quattro? Czy chcesz przerobic swoje auto z oski na quattro?
-
Różnica między lewa a prawa poduszka silnika ?
Dla Lema zdaje sie robi Corteco, nawet był gdzieś temat w którym po otwarciu opakowanie lemfordera na gumowej osłonie poduszki były symbole corteco wiec moze sie upewnij i było by sporo taniej za ta sama poduszke. Natomiast jak chcesz miec 100% pewnosci ze nie bedzie drgań to ori sa AVON dostępne w ASO. ostatnio miałem poduszki od afn w rekach to różniły sie troche wysokością i zdaje sie konstrukcyjnie sa troche inne
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
Komornik Niektórzy moze nie lubia automatów. Pytanie czy jazda po miescie moze sprawiac wg jakąś przyjemnosc?