Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mozgu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mozgu

  1. Miales robiony program?
  2. Wymiana znowu na zamiennik raczej niewiele da a ori avon kosztuje majatek. Ewentualnie jezeli ci bardzo przeszkadza a nie chcesz zaplacic jakies 400-450zl za poduszke to za pol ceny przyzwoite sa corteco. Oni robia poduszki dla lema. Ale czy w 100% pomoze ciezko powiedziec
  3. O to ze z a4 i 80 b4 silniki sa wzdlużnie czyli wieniec jest po stronie silnika a w passatach b4 golfach 3 i roznych tam seatach silnik jest poprzecznie i wieniec kola zamachoweho jest po stronie skrzyni i nie pasuje rozrusznik. Moj problem sie rozwiazal bo odezwal sie kolega z forum ktory ma takie kolo z AHU. Teraz mam pytanie, moge kupic uzywana tarcze i docisk a tarcze dac do obicia kevlarem? Czy koniecznie kupić nowe? I tarcze i tak odbijać? Lozysko kupowac wtedy od AHU? Czy takie jak u mnie od AFN?
  4. Czuje sie jak debil szukając sztywnego koła od 1z/ahu nie wiem czy to na wymarciu juz jest konkretnie, ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł podrzucić jakiegoś linka bo ja ciągle znajduje od golfów a od a4/b4 nie moge znaleść...
  5. ooo kolego, straszysz sprzedażą auta a tu takie cos Graty i czekamy na efekty. Jak juz bedzie ogranięte to wrzucaj kreski i jakis filmik
  6. Mozgu odpowiedział(a) na cubygl temat w 1.9TDI
    Lub peknieta glowica. Takie cisnienie nie bierze sie znikad. Zrob test na co2 to bedziesz wiedzial. A glowice nalezy zawsze sprawdzac na pekniecia. Juz 2 razy sie przejechalem na tym ze ktos nie chcial sprawdzac bo trzeba zaplacic 70zl wiecej. Ale jak sie robi 2 razy robote i 2 razy placi to jedak lepiej sprawdzac
  7. Sa dwie. Caklowicie rozne
  8. Mozgu odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Widze ze quadral jeszcze wierzy w zabobony. Jesli cieklo z kazdej strony i ktos zmienil na gestszy zeby nie cieklo to zacznie. A jak bylo ok to nie bedzie cieklo
  9. Mozgu odpowiedział(a) na Krzycho0 temat w 1.9TDI
    W ahu jest pompa w baku?
  10. Mozgu odpowiedział(a) na BEpower07 temat w 1.9TDI
    A myslisz ze jakikolwiek kat po 20 latach jest sprawny?
  11. Mozgu odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Np motul. Jest caly watek o tym. Mineralem to mozna lancuch smarowac w pile a nie silnik. Olej musi spelniac okreslane normy a znacznie nie jakis tawot do silnika z turbo
  12. Kolega miklaas chyba nie wie co mowi... Avon to ori a nie jakies febi czy corteco w opakowaniach lema. Obczaj czy cos od servo nie peklo. Moze slyszles podcisnienie zniego i stad cos nie tak z hamulcami
  13. Jakiej firmy poduszka?
  14. Troche aie namieszalo. W kazdym razie tak jak wesz pisze. Jak sztywne kolo to cala reszta sprzegla tez od 1z a ja sie pytalem na poczatku o sprzeglo afn bo ja mam dwumas i dlatego moglem zalozyc sama tarcze i docisk nowa do mojego DM ktore do sztywnego kola nie pasuja poniewaz maja zbyt delikatne sprezynki. ale zapadla decyzja ze DM wylatuje. Wodzu oddawales ten zamach do planowania?
  15. Wlasnie mialem do wodza skierowac pw. Gdzie robili ci tarcze? I czy kolo sztywne konkretnie od 1z czy moze byc jakies od b4? Zdaje sie 2.0 16v Kompletne sprzeglo bo tych od b4 jest sporo
  16. dzięki za wypowiedzi, ale raczej zasugeruje sie innym kolega z forum i założe sztywne koło z tarcza obita kevlarem a to komuś wcisne
  17. Mozgu odpowiedział(a) na raśpel temat w 1.9TDI
    moze zalozyles zaworek jednostronny odwrotnie
  18. mniej więcej tyle to moje kończące się przenosi. A chciałbym troche więcej... sporadycznie sie potrafi ślizgnąć, zwłaszcza jak jest zimno. Wg bierze bardzo późno w porównaniu do kolegi który ma taki sam samochód. A po tym jak dziewczyna zaczęła jeździć moim samochodem to juz wg... A mam możliwość wziąć takie sprzęgło od znajomego za grosze, nówka sachs który dostał do samochodu bo ktoś stwierdził że nie zdążył wymienić a on tez nie wymienia tylko samochód pogonił komuś innemu. Boje sie troche ze jak bede miał jakies 160-170km to wysiądzie. ale chyba zaryzykuje i zakładam po świętach a martwił się bede jak mocy przybedzie
  19. Mam pytanie dość teoretyczne, ile powinno przenieść nowe seryjne sprzęgło AFN, tzn ile niutków powinno wytrzymać? Z góry dzięki za pomoc
  20. Ja manszetę spidana założylem ponad rok temu i jest ok, Nie wiem jak inni ale ja moge polecić
  21. u mnie jak był pierścień odwrotnie to turbo przeładowywało
  22. kolega napisal ci, zrob logi i wrzuc na forum
  23. Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Ty masz silnik 1.8t ktory byl/jest w samochodzie z napedem na przód. A ten silnik chcesz wsadzic do samochodu ktory ma quattro? Czy chcesz przerobic swoje auto z oski na quattro?
  24. Dla Lema zdaje sie robi Corteco, nawet był gdzieś temat w którym po otwarciu opakowanie lemfordera na gumowej osłonie poduszki były symbole corteco wiec moze sie upewnij i było by sporo taniej za ta sama poduszke. Natomiast jak chcesz miec 100% pewnosci ze nie bedzie drgań to ori sa AVON dostępne w ASO. ostatnio miałem poduszki od afn w rekach to różniły sie troche wysokością i zdaje sie konstrukcyjnie sa troche inne
  25. Komornik Niektórzy moze nie lubia automatów. Pytanie czy jazda po miescie moze sprawiac wg jakąś przyjemnosc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.