Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mozgu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mozgu

  1. Mozgu odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Nie moze. Sprawdz w ktorym miejscu cieknie zebys sie nie wkopal bo duzo naciagaczy mowi ze pompa do uszczelnienia a wymieniaja feralna uszczelke pod nastawnikiem za 30zl i ponizej godzinki roboty a kasuja po 700zl czy wiecej bo niby cala pompe uszczelniaja
  2. Mozgu odpowiedział(a) na szczerbol temat w 1.9TDI
    Jak nie masz nic ciekawego i pomocnego do powiedzenia to nie pisz nic
  3. Mozgu odpowiedział(a) na szczerbol temat w 1.9TDI
    I nie bierz pod uwage postu tego goscia co sie zatrzymal na opinii z prlu
  4. Mozgu odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    Zalezy jak mocno ktos dokrecil
  5. Mozgu odpowiedział(a) na SzeFFo temat w 1.9TDI
    Gosciu ma racje
  6. Mozgu odpowiedział(a) na Ronnie temat w 1.9TDI
    Zlutowac ale trzeba dobrze wytrawic, podobno stusuja jakis kwas. Ale nie znam szczegolow. Kazdy kto to robi na wieksza skaleaskale swoj patent. Jesli nie bedzie odpowiednio zlutowane to poodpadaja luty i auto zgasnie
  7. Mozgu odpowiedział(a) na Ronnie temat w 1.9TDI
    Ja z tego postu to rozumiem ze kolega ma chyba duza wiedze internetowa i jeszcze nie podniosl maski i nie wiema co to nastawnik i gdzie jest a chce do niego schemat?
  8. Albo mozliwe ze gdzies masy nie podpiales
  9. Mozgu odpowiedział(a) na M@teo temat w 1.9TDI
    I moga stopic tloki
  10. Polecam ciahciaha, moze musisz dojechac troche ale jak wyslesz mu logi to ogarnie ci to od razu za jednym podejsciem w przyzwoitej cenie i przede wszystkim jakosc uslugi
  11. Mozgu odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w 1.9TDI
    Pls nie polecaj szajstrola bo to tak jakbys napisal zeby wlal superol
  12. Nie ma zwiazku z turbina, to ewidentnie podwieszanie zaworow o czym swiadczy nierowna praca i bialy dym
  13. Mozgu odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w 1.9TDI
    Nie stosuje sie longlife a poza tym to nie jest norma dla twojego silnika
  14. Mozgu odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    Ale kolego co ci da tasię podstawka bo nie zalapalem?
  15. Wlasnie takie ze sra olejem do dolotu zaiast go separowac i zeby splywal spowrotem. Kup toprana najwyzej za 2 lata znowu wydasz 30zl i stracisz 5 inut za wymiane a pewnie pozbedziesz sie auta zaim znowu sie zuzyje
  16. Mozgu odpowiedział(a) na M@teo temat w 1.9TDI
    Kolego to jest power box. To nawet nie gotowiec a ladnie zapakowany opornik zamontowany na kompie, ma na celu przeklamywac odczyt i podnosi to dawke paliwa przez co auto jest troche mocniejsze, ale moze narobic powaznych szkod.
  17. Tez polecam ciahciaha
  18. dobrze by było gdybyś przestawił kąt na 50, tu nie rozchodzi sie o odpalanie a tez o to ze przy rożnych obrotach ecu przestawia dynamiczny kąt a jak masz statyczny kąt niezbyt to moze braknąć zakresu w którym ecu reguluje. dawke przestaw nastawnikiem tak jak wesz pisze, jak kat zmienic masz opisane tutaj dawke nastawnikiem reguluje sie tak ze popuszcza sie śruby minimalnie i przesuwa sie delikatnie, wrecz o wlos bo juz 0.1mm to sporo. ta jedna srubke co na nia nie pasuje nasadka mozesz odkrecic tak ze chyba nasadke 7 lub 8 nabijesz delikatnie młotkiem i odkrecisz
  19. Ustawiales kat wtrysku? Mnien dawke na 6 powinno byc mniej dymu. Jak pojedziesz do tunera to i tak zrobi po swojemu bo to jest opcja na chwile. Tak jak wesz pisze, troche dales ciala
  20. Mozgu odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w 1.9TDI
    Powinien byc 5w40, na bide 10w40. Najlepiej pelne syntetyki a nie jakies castrole. Najlepiej liqui molly, motul lub valvoline albo mobil 1 ale koniecznie z 1 a nie jakis badziew
  21. Mozgu odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Od benzyny bedzie jeszcze gorzej bo nie sa zaprojektowane do ilolowania od tak mocnych wibracji jakie wytwarza silnik vp
  22. I niech podjedziw do majstra i mu sprawdza cisnieie oleju bo wlasnie wszystko wskazuje na podwieszane zaworow
  23. Mozgu odpowiedział(a) na Pajszaj temat w Audi A4 B5
    A co mozna zrobic masz ladnie napidane tutaj
  24. Mozgu odpowiedział(a) na Pajszaj temat w Audi A4 B5
    Najpierw kup kabelek kkl np viaken i zainstaluj sobie vaga, zrob logi bo moze masz cos niesprawnego w aucie i wtedy nikt ci programu nie zrobi, napierw trzeba miec sprawne auto a pozniej podnosic moc.
  25. Jak wyczyscisz kolektor i wloty w glowicy poczujesz poprawe mocy w dolej partii obrotow i mniejsza temp w dolocie, do tego moze byc zrywaniejszy bo srednice sie powieksza. Chyba ze nie jest za***any w co nie wieze to tylko bedziesz mial satysfakcje ze silnik ma lzej. W oct sie nie baw bo bez sensu. Mozesz weza z separatora dac na test do butelki zeby zobaczyc czy to om puszcza a wtedy jest do wymiany czy turbina a wtedy musisz nauczyc sie z tym zyc bo nie bedzie chciala za szybko pasc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.