Treść opublikowana przez lukasz19tdi
-
Pompka centralnego + scyzoryk
I co Ci wyszło?
-
Naprawa sterownika ABS
Ja rok temu robiłem tutaj http://zmserwis.eui naprawdę polecam, wszystko działa jak należy koszt nie duży plus kw bo za daleko było jechać osobiście.
-
tunel,półka drążka zmiany biegów
a jak to zdemontować?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam proszę o podanie ceny oliwy motul specyfic 5w 40 oraz komplet filtrów silnik ajm 1.9 tdi, plus tarcze i kolcki tył dobrej firmy z góry dzięki
-
Kontrolka ABS i sygnał dźwiękowy
Mógł paść sterownik pompy abs, ale vag pokaże
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
chyba tak, ale nie jest jeszcze jakoś tragicznie, z tego co zauważyłem to narazie raz na jakiś czas się tak dzieje
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
a co jeżeli na biegu jałowym po wciśnięciu sprzęgła słychać lekki stukot?
-
Skrzynia Tiptronic w A4 B5
a jaka jest ewentualnie cena pompy i tego konwertera?
-
Skrzynia Tiptronic w A4 B5
O te skrzynie jakoś szczególniej trzeba dbać?co ile wymieniać olej? Jak drogie są ewentualnie części, które lubią się najczęściej psuć?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Niekoniecznie musisz mieć problemy z sprzęgłem, równie dobrze wyrobiny wybierak daje takie same objawy jak ściągniesz osłonę można to łatwo ocenić w jakim jest stanie, pozdr:)
-
Jaki wybrać olej do skrzyni?
podepnę się pod temat, a jaki wlać do manuala?
-
Audi A4 1.9TDI AJM 115KM
Ja Ci też polecę ajm, mam od ponad roku samochód na tym silniku, przejechałem już prawie 30 tys, z samochodem nie mam żadnych problemów, przebieg 280 tys, bipy na pompkach poniżej 20, jak miałbyś jakieś pytania pisz na pw.
-
buczenie na 4 i 5 biegu
może wał na 4 cylindrze?
-
Problem Z Temperatura
zrób vagiem test zegarów bo też mogą źle wskazywać
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
do mnie nie doleciało:)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Więc pada na specyfica
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
12- 13 tys dotąd był Castrol Edge 5w40
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no mam PD i się zastanawiam nad tymi dwoma
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
domyślam się, że przez to że jego warsztat ma podpisaną umowę z Castrol, jeszcze jedno samochód ma przejechane prawie 275 tys, przebieg jest 100% orginał, zalałbyś z motula specyfica x cessa czy x clean ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, ja narazie orientacyjnie ceny motul specyfic 5W40 + komplet filtrów do silnika 1.9 tdi ajm co do filtrów to proszę o konkretne ceny mann lub filtron zgóry dziękuję i pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Od założenia wątku trochę minęło, mam takie pytanie czy dalej uważacie oleje castrol za dużo gorsze od mobil czy motul? zbliżam się do wymiany oleju, do tej pory dwa razy zalany był castrol edge 5w40 z normą 505.01, samochód oleju nie bierze jak narazie, ale zastanawiam się nad motul specyfic, lub mobil 3000 Xe, tyle, że w opinii mechanika castrol jest wystarczający silnik 1.9 tdi ajm.
-
Polecane opony letnie
ja polecam Uniroyal RainExpert jeżdżę na 195/65/15 świetnie się sprawują, szczególnie w deszczowych warunkach. A jak ktoś jest z okolic Warszawy to polecam stronkę, www.motohurt.com czasami można dobrą promocję na opony wychaczyć. pozdrawiam
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
Jak wciśniesz, ten przycisk na liczniku po lewej pokaże Ci ile kilometrów masz do zmiany oleju, po dwukrotnym przyciśnięciu przeprowadzi Ci skan samochodu, poziom płynów, stan hamulców:)
-
Dziwny dzwięk z kratek klimy
no u mnie właśnie podobnie, nie wiem czy to normalne, czy się przycina lekko i dlatego słychać taki trzask jak się przestawia ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- jeżeli ktoś może niech powie czy to normalne zachowanie jeżeli nie to jak je wyeliminować?
-
Dziwny dzwięk z kratek klimy
Witam, moje pytanie brzmi czy podczas zmiany miejsca nawiewu słychać u was z wentylatorów taki trzask kiedy nawiew zmienia położenie? U mnie ostatnio słyszę taki dzwięk nawet bez włączonej klimatyzacji, czy to normalne?