Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz19tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasz19tdi

  1. I co Ci wyszło?
  2. lukasz19tdi odpowiedział(a) na TeroM temat w Audi A4 B5
    Ja rok temu robiłem tutaj http://zmserwis.eui naprawdę polecam, wszystko działa jak należy koszt nie duży plus kw bo za daleko było jechać osobiście.
  3. a jak to zdemontować?
  4. Witam proszę o podanie ceny oliwy motul specyfic 5w 40 oraz komplet filtrów silnik ajm 1.9 tdi, plus tarcze i kolcki tył dobrej firmy z góry dzięki
  5. Mógł paść sterownik pompy abs, ale vag pokaże
  6. chyba tak, ale nie jest jeszcze jakoś tragicznie, z tego co zauważyłem to narazie raz na jakiś czas się tak dzieje
  7. a co jeżeli na biegu jałowym po wciśnięciu sprzęgła słychać lekki stukot?
  8. a jaka jest ewentualnie cena pompy i tego konwertera?
  9. O te skrzynie jakoś szczególniej trzeba dbać?co ile wymieniać olej? Jak drogie są ewentualnie części, które lubią się najczęściej psuć?
  10. Niekoniecznie musisz mieć problemy z sprzęgłem, równie dobrze wyrobiny wybierak daje takie same objawy jak ściągniesz osłonę można to łatwo ocenić w jakim jest stanie, pozdr:)
  11. podepnę się pod temat, a jaki wlać do manuala?
  12. lukasz19tdi odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Ja Ci też polecę ajm, mam od ponad roku samochód na tym silniku, przejechałem już prawie 30 tys, z samochodem nie mam żadnych problemów, przebieg 280 tys, bipy na pompkach poniżej 20, jak miałbyś jakieś pytania pisz na pw.
  13. lukasz19tdi odpowiedział(a) na maicke82 temat w 1.9TDI
    może wał na 4 cylindrze?
  14. zrób vagiem test zegarów bo też mogą źle wskazywać
  15. Więc pada na specyfica
  16. 12- 13 tys dotąd był Castrol Edge 5w40
  17. no mam PD i się zastanawiam nad tymi dwoma
  18. domyślam się, że przez to że jego warsztat ma podpisaną umowę z Castrol, jeszcze jedno samochód ma przejechane prawie 275 tys, przebieg jest 100% orginał, zalałbyś z motula specyfica x cessa czy x clean ?
  19. Witam, ja narazie orientacyjnie ceny motul specyfic 5W40 + komplet filtrów do silnika 1.9 tdi ajm co do filtrów to proszę o konkretne ceny mann lub filtron zgóry dziękuję i pozdrawiam
  20. Od założenia wątku trochę minęło, mam takie pytanie czy dalej uważacie oleje castrol za dużo gorsze od mobil czy motul? zbliżam się do wymiany oleju, do tej pory dwa razy zalany był castrol edge 5w40 z normą 505.01, samochód oleju nie bierze jak narazie, ale zastanawiam się nad motul specyfic, lub mobil 3000 Xe, tyle, że w opinii mechanika castrol jest wystarczający silnik 1.9 tdi ajm.
  21. ja polecam Uniroyal RainExpert jeżdżę na 195/65/15 świetnie się sprawują, szczególnie w deszczowych warunkach. A jak ktoś jest z okolic Warszawy to polecam stronkę, www.motohurt.com czasami można dobrą promocję na opony wychaczyć. pozdrawiam
  22. Jak wciśniesz, ten przycisk na liczniku po lewej pokaże Ci ile kilometrów masz do zmiany oleju, po dwukrotnym przyciśnięciu przeprowadzi Ci skan samochodu, poziom płynów, stan hamulców:)
  23. no u mnie właśnie podobnie, nie wiem czy to normalne, czy się przycina lekko i dlatego słychać taki trzask jak się przestawia ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- jeżeli ktoś może niech powie czy to normalne zachowanie jeżeli nie to jak je wyeliminować?
  24. Witam, moje pytanie brzmi czy podczas zmiany miejsca nawiewu słychać u was z wentylatorów taki trzask kiedy nawiew zmienia położenie? U mnie ostatnio słyszę taki dzwięk nawet bez włączonej klimatyzacji, czy to normalne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.