Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebastianb6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebastianb6

  1. marzec39 czyli po dokręceniu problem zniknął? Ja nie mam dużego luzu ale chciałem zweryfikować czy podczas stania i enegicznego machania to z tego miejsca dochodzi stukanie .
  2. Koszt hydro w Jankach(pod Warszawą)kompletu decorów to 250 zł,bez ramki dźwigni zmiany biegów.
  3. Sprawdź prowadnice ale też linkę. Ja w b5 miałem skorodowaną i musiałem nieźle się namęczyć żeby przesmarować ten mechanizm.
  4. Od oświetlenia wnętrza masz bezpiecznik,sprawdź go,jest na rozpisce do Twojego auta,jeśli jej nie posiadasz na pewno znajdziesz w googlu. Jeśli bezpiecznik nie będzie przepalony to możesz mieć problem z krańcówkami w drzwiach albo coś na linii pomiędzy drzwiami a modułem.
  5. A czy podczas wkładania kluczyka,nie wchodzi za głęboko? Do okoła stacyjki masz taką gumę,sprawdź czy dotykasz jej obudową kluczyka.
  6. krzysiekvtec - co to za felga ?
  7. Kolego bardzo ładny egzemplarz. A co to za gałka ? 5biegowa czy 6 ?
  8. A czy w zbliżający się wtorek ktoś będzie? Może znający się na adaptacji tempomatu ? Bo mam z tym problem.
  9. Regeneruj. TO najlepsze rozwiązanie,masz pewność że nie strzeli uszczelniacz. Kupowanie takich części z demobilu nie ma większego sensu,bo jest trochę pracy przy tym. Tak jakbyś montował używane łożysko w koło a chciał pojeździć samochodem 5 lat.
  10. Da się bez wyciągania silnika,musisz poluzować poduszki i troche podnieść na podnośniku(tylko nie podkładaj pod miskę olejową i bez przesady żeby nie naciągnąć połączeń wydechu). Jak to zrobisz to będziesz miał więcej miejsca.
  11. Może swożeń?
  12. Rafał83-dobrze mówi. Prosty sposób,zamień koła miejscami. W zeszłym roku zakładałem 17' ,mój błąd kupiłem używane opony. Po założeniu na pczątku sezonu,zaczeło huczeć. Myślałem że się zastrzelę bo dźwięk był okropny a łożyska miesiąc wcześniej robione. Po zamianie na tył,było ciszej ale wiedziałem ze coś jest nie tak z oponą. Kupiłem dwie nowe,wszystko ustało.
  13. Ja ostatnio walczę z podobnym problemem w passacie. Pojechałem na wymianę hamulców na nowe,po około 2 miesiącach zaczęło rzucać. Obecnie wyczyściłem piasty na błysk,jest dużo lepiej ale przy delkatnym dotknięciu hamulca jeszcze czuć wibracje. Także u mnie walka dalej trwa. ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- Podnieś samochód,poproś o pomoc kogoś i sprawdźcie każde koło. Masz wibracje ? Huczy ?
  14. Z tego co pamiętam to różni się wyjście na zasilanie z włącznika plus drugi pin pin. Postaram się to sprawdzić jak będę w samochodzie.
  15. Sebastianb6 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Zrób porządne logi-to podstawa. Tak bedziesz działał po omacku Z ciekawości,starą masz baterię ?
  16. Ja przejechalem ale tam chyba cos ostro bylo.. Btw jutro ktos bedzie w Promenadzie? Chcialbym sie pokazac pierwszy raz
  17. Przy wymianie tracz,ważne jest zeby oczyścić piastę na lustro,tzn.ma być gładkie jak pupa niemowlaka. Podobne wrazenie jest gdy pojawi się tam korozja i ma się wrażenie że była krzywa tarcza.
  18. Miałem w passacie b5 fl. Wytrzymał 4 miesiące,upaliły sie styki,musiałem lutować i wymieniać kostkę w samochodzie. Nie polecam!
  19. Przyłączam się do pytania? ic ?
  20. Kamera straży miejskiej służy do nadzorowania. Czy tak na dobrą sprawe trochę to żależy od ich widzimisię jak zareagują. Bo mogą to zwyczjanie zlać i poinformować że byli zajęci innymi interwencjami,jak to ma miejsce z policją. Straży miejskiej nie powinno być,powinni jej zabronić funkcjonowania bo ich działania ograniczają się tylko do wystawiania mandatów. Nadmienie że straż miejska rządzi się innymi prawami i nie musi przechodzić takich szkoleń jak policja. (nie jestem jednym ani drugim ale kiedyś byłem poszkodowany,dysponowałem nagraniem vid. z monitoringu miejskiego niestety postepowanie zostało umożone mimo posiadanych danych delikwenta)
  21. Dobre zdjęcie. Ale poważnie to faktycznie,to co sostanie w Ofe to nikły procent który będzie dawał bardzo mały zysk. To oczywiście nie zmienia faktu żeby zainwestować w ofe a nie zus gdzie zostanie odpowiednio wydane
  22. Dokładnie,może zrób kilka zdjęć,opisz i taki mini manual dla potomnych.
  23. Panowie a w innych wersjach jest taka osłona ? Mówię tu np. o 1.8t ?
  24. Auto wisi na allegro także możesz je obejrzeć osobiście Bo kolega to już tutaj chyba nie zagląda.
  25. Przynajmniej wiadomo że nie trzeba rozbierać drzwi. Dobra robota. Powinieneś dopisac że przy wykonanej naprawie nie zanudziles żadnego psa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.