Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Zatem co trzeba zrobić, aby przyśpieszyć działanie swojego Androida jeszcze bardziej? Udajemy się do*Ustawień i*odszukujemy Opcji Programistycznych (Developer options). W*niektórych przypadkach dostęp do*nich będzie odblokowany, a*w*niektórych trzeba siedmiokrotnie stuknąć w*tę opcję. Po*chwili powinien pojawić się komunikat „Jesteś programistą” i*od tej*pory, bardziej zaawansowane funkcje stoją przed*nami otworem. Następnie odszukujemy w*menu trzech sekcji: Skala animacji oknaSkala animacji przejściaSkala długości animacji Parametry domyślnie powinny ustawione być na*„1x”. Po*kliknięciu każdej z*osobna wybieramy wartość „0,5x”. Jak łatwo się domyślić od*tej pory wszystkie animacje aplikacji będą i*przewijanie będzie dwukrotnie szybsze. Nie wiem czy bylo ale gdyby ktos chcial przyspieszyc andka to ten patent nawet dziala:-D
  2. Trójmiasto na gościnnych występach pojawiło się na spocie:whistling:
  3. Chyba jakaś promocja na vosseny była w tym roku bo już kolejne auto dostało nowe laczki
  4. A skąd wiesz że kupując nową nie dostaniesz regenerowanej? Dostaniesz takie same warunki gwarancji tylko zapłacisz sporo więcej. Najlepiej kupić używkę w dobrym stanie i nie bawić się w regenerację.
  5. Buba odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Czci A6 S6 C5
  6. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szczerze to brzydkie te fele ale o gustach się nie rozmawia:wink:
  7. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    "racingowy"? to co najmniej 40 musi być
  8. Buba odpowiedział(a) na _M_W_ temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    d*py nie urywa. co druga taka na ulicy
  9. 7,5/10
  10. sam się kończysz:grin: kur.wa chińczyki niech się schowają. ciekawe jak się trochę przepali jak będzie mruczał ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------
  11. Buba odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    bierz te tłumiki i rezaj wydech
  12. podoba mi się kto CI to robił, jakieś namiary? PW:wink: ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 12:00 ----------
  13. KOT!!! Lampy przepoleruj bo jakieś takie "mętne"
  14. Wiem ze bez gleby to .uj Mi takie fele nie leza jakos. Chociaz fajnie sie blyszcza ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 11:39 ---------- taka sytuacja
  15. Ile normalnie to nie wiem. Na grupowym 50zl za Q. ---------- Post dopisany 22-03-2014 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 16:46 ---------- Może jak wyjdą ładnie to się w końcu przekonam do rantu
  16. chyba też czas na dzienne u mnie
  17. a jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o moc?
  18. teraz mamy przynajmniej jedną osobę którą można zapytać za pół roku i za rok jak czy coś się dzieje. ktoś musi przetrzeć szlaki:decayed: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- +/- 800zł miesięcznie to rok z okładem powinno się wyzerować. Swoją droga, 2000 zł miesięcznie na paliwo to dość sporawo km Z drugiej strony 1/3 wartości auta za instalkę to też dużo. Dobrze, że pojawiła się opcja, każdy indywidualnie sobie zdecyduje. kwestia ile dana osoba jeździ. przecież to główna kwestia przy podejmowaniu decyzji nawet przy normalnej instalce za 2-3k
  19. z tą opłacalnością to nie wiem czy taka tragedia znowu. trzeba by policzyć dokładnie a jakiej pojemności butle montują?
  20. 12k do 2.0 a 16k do 5.0? jak jest z podkradaniem PB podczas jazdy?
  21. A ktoś już pisał że brzydkie te felgi?
  22. Te 15-20 mm wieksze et to spora roznica. Oczywiscie bardzo duzo zalezy od wzoru felgi bo jak jest plaska to et nic nie zmieni. Ale jak juz delikatnie chociaz schodzi do srodka to juz roznica bardzo duza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.