Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
po co kombinowac. wystarczy wyciac srodkowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo w takim sniegu trzeba umiec sprzeglo i gaz wciskac :gwizdanie: w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre podsumowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja do 7 :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma łańcuchów na 115/95 R11 :kox: :kox: gwoździe?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo juz myślałem ze zmądrzaleś a ja własnie pakuje sie w czinkłaczento 700cm3 na letnich i jade do Piaseczna ale kórwa bedzie jazda :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________ gdzies juz pisałem że Q jest dla lamerów którzy braki w umiejętności kierowania pojazdem zastępują nowoczesną techniką :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
nikt ci nie da nawet zlotowki a do sadu nie masz co isc bo tylko kase stracisz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
very funny...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sobota rano wyjazd S8 na wschód. Po drodze nikt mnie nie wyprzedził Powrót dzisiaj w porównaniu z warunkami z wczoraj to był jakiś relax i zielona trawka karwa ide garaz odsniezac takiemu to dobrze. ja zaraz ide odkopac przynajmniej troche auto bo jak zwykle mnie zasypaly plugi
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
auto trzeba doprowadzic do stanu oryginalnego ewentualnie jak lubisz rezac to isc w body s4. podstawa to delikatna gleba, ladne 17'stki, sciema szyb i zenon. od tego sie zaczyna i wtedy wyglada najlepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziadzia jakis?? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:12_________________________________________________kufa nie mam kropka ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wjezdzaj przed niego i zaciagaj reczny :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
wielosezonowe to sciema. nie ma czegos takiego. ja po raz kolejny powiem ze UG7 sa mega. wczoraj plug sniezny mnie zasypal na parkingu i bezproblemowo sie wydostalem. nie ma problemu z wyjechaniem z zaspy i na drodze czuc sie bezpieczniej i pewniej. naprawde warto wydac troche wiecej zeby nie stac pod gorke albo nie wyladowac w rowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj wielka noc... slizgania :gwizdanie:
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
nikon albo canon. kiedys tez szukalem dla siebie i tylko te firmy sa tak naprawde warte wydania kasy jesli chodzi o lustrzanki. ja mam d40 bo nie jest mi potrzebny jakis mega wypasny i jest mega. pozniej tylko d80 i wyzsze modele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez czekam az sie zmrozi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jazda dzisiaj jest mega kox, zrobilem 250km i ASR nie przestawalo swiecic :kox: i na niektore drogi to zderzakiem jako pierwszy odsniezalem a UG7 u mnie to daje rade. jak wracalem to jako jedyny 80km/h. zadna zaspa im nie straszna :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
c**j..nikt nie chce mi powiedzieć ile palą gazu te 2.7 Tubobydlaki Bo może w dalekiej dalekiej dalekiej przyszłości wrócił bym do marki..tylko, że A6..i dręczy mnie temat..1.8 T czy 2.7 BiT.. ja celuje w A6 C5 2.7biT ale ciezko znalezc w manualu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer zaczal ostro dzialac :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ark_przerobka_wydechu-t101102.0.html;msg1246506;boardseen#new
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jade w alpy kiele marca :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________moge cie zabrać w bagażnik dachowy
-
[ALL B5] Parówa
rtrocki napewno ma, z wawy to wiem ze jeszcze chyba maciejek czy jakos tak ma bo dzwonilem i sie pytalem, sprawdze te co mi zostaly i ci powiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czemu moskal się wykręca ale do tej pory zawsze VAGował każdego kto poprosił a jest przecież w tym specem lepszym niż Nosfer także wpadaj i za zestaw w MC'd moskal cie zvaginuje dokladnie, sam koledze napisalem zeby sie do ciebie odezwal slyszalem ze specjalnie z grodziska przyjezdzasz jak ktos poprosi o VAGowanko i wystarczy maly zestaw MC'a ew jakies fryty [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________wybiera sie ktos na jakies slizganie??
-
[ALL B5] Parówa
DP to raczej ja mam w bagazniku :polew: :polew: uszczelki mam o rtrocki bo akurat w rzeszowie bylem wiec podjechalem przy okazji. jak chces to jakies mi zostaly. mam jeszcze pomiedzy kolektor a turbine bo u mnie byla dobra i nie wymienialem
-
[ALL B5] Parówa
jakbym jechal do domu to bym ci zrobil wydech :gwizdanie: sam sie bije z myslami czy juz nie zbierac gratow ale narazie zimowy wypad na deske zabiera fundusze czemu od eSy?? lepiej brzmi?
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
po 20k km? raczej nie.