Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Nie wiem czy Poziek bedzie preferowal w meskich :gwizdanie:
  2. nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu WHITE + BLACK roof [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:49_________________________________________________Kolkov byles sekunde szybszy tylko czarna fela do tego
  3. Zielonemu dziekuje za kropka. Zawsze to dodatkowy prezent na swieta
  4. http://www.motoallegro.pl/item860885693_jedyna_i_niepowtarzalna_zapalniczka_a4_club_polska.html
  5. szkoda ze nie zobaczylem twojej miny OT
  6. sorki za O.T. ale jaka masz turbine przy LPG
  7. http://www.allegro.pl/item864877690_pompa_paliwa_bosch_044.html
  8. jutro moze mi sie uda sprawdzic, zobaczymy jakie kwiatki wyjda
  9. czyli przy LPG warto rowniez zastanowic sie nad tym stopien zimniejszymi. skoro warto wyrzucic kata w celu zmniejszenia temperatury to swiece tez beda rozsadnym rozwiazaniem.
  10. jak nie bedzie duzych skokow w gore-to gitara przejechalem juz tak 1.5k km i nie bylo nigdy wiecej niz 0.65 bara zapewne okoliczny giej jakiś calkiem mozliwe w tamtych okolicach :gwizdanie:
  11. nastepny... agentura troche sie robi w tym temacie po swietach Poziek jak tam sprzedaz wypasnej zapalniczki??
  12. raz tak zrobilem ale bylo to spowodowane debilem ktory mi wyjechal na lewy pas na wysokosci Ruśca przed Nadarzynem :gwizdanie: wydech i tak musze poprawic bo mi sie troche testpipe przesunął i na wysokosci podluznicy musialem troche kombinowac zeby sie zmiescic i troche zjebalem sprawe ale przy nastepnej okazji wracam do zabawy spawarka
  13. no dobra udalo sie cos tam nagrac. na zyczenie Poziomka 5 bieg i pedal w podlodzie. mam nadzieje ze jest dobrze, filmiki robione telefonem i troche na wyboje wpadlem dlatego dwa wrzucilem co myslicie?? P.S. jechalem ostatnio w tunelu i cos mi klekocze. moze to byc klapka WG? ten klekot pojawia sie dopiero przy jak doladowanie wzrasta i chyba w momencie jak uchyla sie klapka WG przy 0.4-0.5. normalnie nic nie slychac. chyba jednak bede musial ja spawem zlapac bo denerwujace to jest.
  14. temat kilka razy byl poruszony ale zadnej konkretnej odpowiedzi nikt nie napisal. podobno z vr6 podchodzi ale trzeba by poprostu sprawdzic
  15. nadmierne bledya nie masz problemu z odpaleniem fury? u mnie po wymianie czujnika (50zl) problem zniknal. najlepiej wez patyk, owin szmata, nasacz benzyna i jezdzij po silniku to sprawdzisz gdzie sie zapali (joke) sprawdzales listwe wtryskowa? moze przewod od baku gdzies puszcza
  16. szogun0 ma racje jest jedna iskra Świece wieloelektrodowe (d, e, f, g) odznaczają się zwiększoną trwałością. Przeskakująca iskra ma do wyboru kilka dróg, co zmniejsza zużycie poszczegó lnych elektrod bocznych (dwukrotnie w porównaniu ze świecą standardową). Dodatkową zaletą zwiększonej liczby elektrod jest uzyskanie mniejszej emisji tlenku węgla w spalinach. Przykładem świecy wieloelektrodowej jest świeca Super 4 firmy Bosch. W wyniku zastosowania czterech specjalnie ukształtowanych elektrod bocznych, posrebrzanej elektrody środkowej z zaostrzonym końcem oraz izolatora z tlenku glinu zawierającego 95% aluminium istnieje w świecy osiem możliwości powstania iskry: przeskok bezpośrednio z elektrody środkowej do jednej z czterech elektrod bocznych lub "pełzanie" iskry z elektrody środkowej po stożku izolatora pokrytym nagarem, a następnie przeskok do jednej z czterech elektrod bocznych. Do zalet świecy Super 4 w porównaniu z tradycyjnymi należy przede wszystkim wysoka trwałość i odporność na utratę zapłonu w krańcowo trudnych warunkach (nagar na elektrodach, uboga mieszanka). Do wad należy osłona fronty płomienia przez cztery elektrody boczne i efekt schładzania elektrody środkowej, co może objawiać się niestabilną pracą silnika na biegu jałowym. http://www.auto-online.pl/elektron/silnik/uk_wykon/swieca.htm Nie zaleca sie stosowania tych swiec do LPG chyba dlatego ze na jalowym moga obroty swirowac
  17. 512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić musisz telefon w podpisie na stale dac bo ciagle ktos poszukuje twojego numeru :gwizdanie:
  18. tez cos wlasnie kiepskawo mi sie wydaje. trzeba by na autora poczekac niech cos powie wiecej
  19. tutaj paint'a chyba nie ma albo ręka ci drżała jak rysowałeś :polew: :gwizdanie:
  20. zapewne u Rogala bo chyba ostatnio polubił 300KM+ benzynki
  21. przy obciazeniu dopiero slychac V6. kozak fura. wogole za calego swapa
  22. hehehehheheheheheheheh musisz sie z jakims doradca skonsultowac :polew:
  23. a z czyjego OC pojdzie naprawa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.