Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie? Podtlenek LPG ci szwankuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal czemu zmieniles wiek ?? ?? przeszedles jakas kuracje w weekend
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej :bicz3: Ja mam dwa R :ranting1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
perwersi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1625777,0,,audi_zawinelo_sie_na_drzewie_dwie_osoby_ranne,wiadomosc.html mam nadzieje ze nikt od nas...- [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
najpierw trzeba bylo zalozyc wskaznik bo te wszystkie BOVy to zabawki ktorymi mozna sie bawic przy sprawnym silniku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w starych Babicach jest za 50 pln :naughty: :naughty: http://www.empireracing.pl/ucp.php?mode=register uprzedziles mnie kiedy jedziemy?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka- [B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
idz do pierwszego lepszego szpitala albo popros jakas znajoma pielegniarke zeby ci przyniosla Sorki za OT- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedzialem ze jak go spotkam kiedys to afera z pavulonem to bedzie Pan Pikus przy tym co ja mu zrobie- Podrasowane RS4 2001r.
idealne :slina:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pier***e co tu sie dzieje Poziek w moim zawodzie jak ktos sie robi fioletowy to niedlugo go nie bedzie wsrod zywych Wlasnie spotkalem pieska ktory dwa lata temu zabral mi dowod rejestracyjny (ewidentnie, bezczelnie bezpodstawnie). nawet mnie pamietal. Warto poczekac dwa lata zeby sie odegrac. Tak jak ja bylem wkurwiony wtedy tak jemu piana chodzila dzisiaj. zreszta wtedy mu powiedzialem ze sie jeszcze spotkamy i pogadamy na innym poziomie gdzie on bedzie grzecznie sluchal :kox: :gwizdanie: ubaw mialem po pachy szczegolnie ze konczyl sluzbe o 19 a ja mu zalatwilem ze do polnocy bedzie nadgodziny jebal :polew: Sorki za moje podniecenie ale nie moglem sie powstrzymac :> P.S uwazajcie na trasie waszawa sochaczew i wogole w powiecie warszawskim zachodnim na srebrnego paska WZ 80742- [B5 AFN] Zakup turbiny
http://www.a4-klub.pl/smf/all_uwaga_chinskie_turbiny-t86213.0.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczysz jak dlugo bedzie rzadzil :gwizdanie:- [B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Co do mycia IC to czytalem ze jak najbardziej jest wskazane. olej ktory sie nagromadza w calym dolocie jest rowniez w IC i zmniejszaja sie jego wlasciwosci. Jak ktos tego nigdy nie robil to poleacam. Mozna sie zdziwic jaki syf wyplynie :gwizdanie: Graty troche uszczuplily portfel Ta druga uszczelka to od czego jest?- [B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Umyj wszystkie rurki jakims preparatem do mycia silnikow i kontroluj stan. To ze jest tam olej to normalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezle...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wstalem dopiero a ty mi taka traume od samego rana?? Serca nie masz- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
moje zdanie jest takie. wedlug opisu masz FWD. dla mnie robienie powyzej 200KM nie ma sensu. to jest wystarczajaca moc na oske. jak chcesz sie grubo bawic to podstawa jest Q. podstawowe pytanie juz padlo. w jakie moce celujesz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma szans zeby takie cos przeszlo. zreszta fakt to fakt :gwizdanie: Poziek co ty za strony przegladasz w necie- Alternatywa dla Nikon D40
Dzieki za odpowiedzi. Kupilem D40. Przeczytalem mase stron w intenrecie. Wszedzie do zupelnie amatorskiej fotografii jak rowniez na poczatek polecany byl wlasnie ten model. Zreszta jakos od samego poczatku bylem nastawiony na Nikon albo Canon. Do tego to mu wystarczy. Swego czasu wysralem kupe kasy na D50 i wiem ze nie wykozystalem mozliwosci tego aparatu. Po to jest forum zeby radzic, niekoniecznie sluchac. Prawda jest taka, że do niektórych zastosowań będzie lepszym rozwiązaniem kupno takiego kompaktu. Nad lustrem trzeba "trochę" posiedzieć, bo robienie zdjęć na automacie mija się z jego przeznaczeniem. Do tego jakość zdjęć jest gorsza niż zrobionego kompaktem. Prawdziwa moc lusterka objawia się na ustawieniach manualnych, ale do tego trzeba wprawy. Lustro jak na dzień dzisiejszy bardziej rozwojowe (wymienne szkła), ale do zastosowań typowo amatorskich i jeśli nie przewidujesz rozwijania umiejętności focenia na ręcznych ustawieniach, to ja również sugeruję porządny kompakt. To fakt. Mozliwosci lustrzanki sa ogromne. Dostalem instrukcje obslugi i szczerze sie przerazilem ile jest opcji/konfiguracji etc. Teraz kilka nocy przed kompem i nauka jak wykorzystac to wszystko. Jesli chodzi o modele Nikon'ow to jest straszna przepasc. jest D40 a pozniej dopiero D80. Wszystkie pomiedzy maja tylko delikatne zmiany (oprocz pixeli).- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1625084,0,1,zebry-wyrastaja-noca,wiadomosc.html takie numery tylko u nas- [B5 S4 AGB] Kilka pytań nowego do właścicieli S4
jezeli masz jakikolwiek poblem z czesciami to wal do tego chlopa http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html gwarancja zadowolenia w 100% - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.