Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+25KM czy +25cm po co mi bylo rezanie tego jak sie dowiedzialem ze znowu musze sie z doladowaniem piepszyc bo nie dmucha tyle co powinno...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nuda wieje wiec sie pochwale dzisiejszym rezankiem
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
wyjmij ECU i sprawdz czy nie masz niczego bonusowego wlutowanego, szukaj jakich kabelkow idacych z obudowy ECU itp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak pobudka z rana moskal ogarnales wycieki??- [B5 AEB] Prośba o pomoc
Chyba nie ma juz "c". cos mi sie kojarzy ze ja juz kupowalem "f"- [ALL B5] Dobry poradnik korzystania z samochodu na gaz (audi)
Nic dodac, nic ujac- [B5 ADR] Kilka pytań o przepływomierz
Wyjmij ten ktory masz, przepisz numer jedz do ASO i kup albo ori BOSCH. Najlepszy i najmocniejszy- [B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Problem nie polega na tym ze tego auta juz nikomu z forum nie sprzedasz i zostalo mu juz przypisane to co sie stalo. A na innych forach tez zapewne sie pojawi opinia o tym jak bylo traktowane. Auto bedziesz kiedys i tak chcial sprzedac i nie ma co mowic ze do konca zycia bedziesz jej wlascicielem. Bedzie jak slynna RS4 B7 ktora miala byc igielka bezwypadkowa i wlasciciel do tej pory nie moze sprzedac :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
reklama filmiku z YT? :gwizdanie: Reklama pierwsza klasa. Teraz pewnie sie telefony urywaja odnosnie sprzedaży- [B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
cytat: kali "teraz ja powariuje" ktos "kali ty nie mozesz" kali "pijany wiec moge" szkoda samochodu.... tyle powiem... brawo jasiu :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A moze byc karetka??- [B5 AEB] Problem po odpaleniu i zimnym silniku
Witam, Od razu powiem ze problem jest z benzyna, na LPG jest wszystko OK. Problem polega na tym ze od jakiegos czasu auto dziwnie chodzi. Jak rano odpalam to autem delikatnie trzesie. jak sie przelaczy na gaz to silnik chodzi rowniutko. jak odpale i rusze od razu to jak dodaje gazu to szarpie i jedzie jakby na recznym byl. dopiero jak troche przejade i przelaczy sie na benzyne to dziala dobrze. jak auto sie juz nagrzeje to po przelaczeniu na benzyne czasami tylko delikatnie trzesie buda. Po podlaczeniu kompa wywala blad 00561 Kontrola dodawania mieszanki. Na jalowym obroty nie faluja tylko jak jade i dojezdzam do swiatel to spada ponizej 800 a pozniej wraca na 840 i trzyma rowniutko (wskazania z VAGa). DV, N75, przeplywka, swiece nowe, cewki tez sa sprawne. HELP- [B5 AEB] Chip do 1.8 T w automacie?
u dobrego tunera- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak tylko jest kwestia czy to napewno opona a nie felga... Gdzie pojechac zeby sprawdzic czy nie sa pogiete? Jakis dobry zaklad gdzie nie wezma polowy wartosci felg za sprawdzenie. Koles jest z otwocka wiec jakos moze wezme od niego i sprawdze...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item747575082_felgi_tomason_17_opony_eaglef1.html dzwonilem do kolesia ale i powiedzial ze podobno jedna felga bije ale ze to wina opony... k**wa nie wiem, ma mi wieczorem zdjecia wyslac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodzi mi o te felgi 18" http://www.allegro.pl/item750215612_felgi_18_tomason_tn_1_audi_vw_mercedes.html albo 17" http://www.allegro.pl/item747575082_felgi_tomason_17_opony_eaglef1.html Nie ma info jakie ET maja te 17"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pilnie potrzebuje info czy fela 8,5J X 18 H2 ET 30 i na to naciagnieta opona 225/40 ZR 18 bedzie dobra do avanta z 1BE? otwór centrujący 72,5mm z redukcją na 66,6mm- [ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
sam montowales LPG czy poprzedni wlasciciel? moze masz ten slabszy reduktor zamontowany- [B5 ADR] Ile kosztuje sonda lambda
a pozniej bedzie temat ze spalanie wzroslo i silnik swiruje... :gwizdanie: NGK only- [B5 AGB] Szarpie podczas przyspieszania..
podmieniles ale skad wiesz ze akurat udalo ci sie trafic ta ktora padla?- [ALL B5] Parówa
moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga wracasz do ?? civic sie juz znudzil??- [B5 AGB] Szarpie podczas przyspieszania..
Cewki? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.