Treść opublikowana przez Buba
-
Wypadek BMW w Krakowie
Wcale nie musial szybko zapier... . Nawet przy malej predkosci jak auto stanie bokiem i walnie dachem to sie zlamie. Dach nie jest przeciez w zaden sposob zabezpieczony przed tego typu uderzeniami. jedyna rzecz ktora wtedy ratuje to NIE zapięte pasy bezpieczenstwa. Kto wypadnie tez ma szanse przezyc...
-
[ALL] N95 8GB
Albo http://gsmcenter.pl/ Zalogowac sie i jest masa programow, gier i aplikacji do pobrania. wszystko aktualizowane
-
[ALL] N95 8GB
Nokia Maps + najnowszy TomTom
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
a czy swap na 312 zmiesci sie na 15'' feldze?
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
http://www.allegro.pl/item598706065_tarcze_hamulcowe_ate_audi_a4_a6_avant_100_c4_wawa.html te tarcze beda ok do AEB?? W opisie jest ze ma 288mm ale w zastosowaniu jest ze do 125KM...
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
Pod warunkiem, że nie używasz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego. Nie wiem, nie uzywalem nigdy ale z ciekawosci sprawdze
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba
-
Alianz straszy windykacją - pomóżcie mi znaleźć odpowiedni paragraf
kto powiedzial ze musza? wystarczy ze wiedza od kogo, domysla sie w jakiej sprawie i mowia ze nie ma osoby odpowiedzialnej do odebrania przesylki. Najlepsze rozwiazanie to jechac do oddzialu, na poczatku udawac glupka, walnac jakas scieme i poprosic o kierownika. Jak juz bedzie to wreczyc mu papierki, ktore wczesniej kserujesz i na kazdym twoim ksero MA SIE PODPISAC ZE ZABRAL !!! i wtedy czekasz na odpowiedz urzedowo wyznaczone dni
-
Jaki jest roczny koszt eksploatacji A-czwórek ?
ja mam pol roku i nie mialem zadnej wiekszej awari. raz jechalem i nagle zaczal kopcic gorzej jak diesel, brak mocy, zero reakcji na gaz. zatrzymalem sie, wylaczylem silnik odczekalem chwilke i normalnie dziala. Narazie zadnych awari nie mialem.
-
[B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
Moze wizyta u gazownika by sie przydala :gwizdanie: podlaczenie VAG i sprawdzenie bledow?
-
[B5 AEB] Problem z obrotami przy zmianie biegów
U mnie jest to samo. Przymierzam sie do wymiany DV. jak cofam to potrafi do 1500 skoczyc jak wcisne sprzeglo
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
BRC SQ56 Lukas dal linki. poczytaj i zdecyduj sam
-
[B5 ADR] Co zrobić przed montażem gazu ?
Ja wprzed zalozeniem wymienilem termostat bo mi auto sie nie nagrzewalo. Nic wiecej nie robilem. Jak auto dziala to bedziesz tylko tankowal gaz i cieszyl sie (tansza) jazda. Poszukaj w polecanych warsztatach w twojej okolicy
-
Jaki jest roczny koszt eksploatacji A-czwórek ?
Gdzie Ty masz ubezpieczone to auto?? Ja za OC zapłaciłem niecałem 700 zl (wszystkie zniżki) AXA 60% zniżek :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
http://moto.allegro.pl/item586100119_tarcze_audi_a4_a6_100_vw_passat_b5_b6_skoda_superb.html a takie cos?
-
Jaki jest roczny koszt eksploatacji A-czwórek ?
Kompletny rozrzad + wszystkie paski 700 Motul 10w40 110+25zl filtr Filtr powietrza 27zl Opony letnie bo nie mialem 400zl Termostat 54zl BRC SQ24 2700 OC 346zl VAG KKL 56zl na ktory czekam i czekam Wycieraczki 70zl Klocki tyl ok 50-60zl Auto jak w profilu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
jak swieca te lampki? ogolnie zapowiada sie ciekawie ale czegos mi brakuje. poczekam na efekt koncowy
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu!!!
Po co sie klucicie? Problem poruszony w temacie zupelnie inny. [email protected] sprawdz przeplywke, przepustnice, moze byc czujnik halla, sprawdz dolot czy jest szczelny, przewody od swiec
-
Alianz straszy windykacją - pomóżcie mi znaleźć odpowiedni paragraf
jezeli nie wypowiedzial umowy ani ty tego nie zrobiles po 30 dniach to jestes w czarnej D... Musisz zaplacic i nie masz wyjscia. Faks na 100% poszedl do kosza. Masz jakies znizki? dzwon i zalatwiaj zeby ci je policzyli to przynajmniej mniej zaplacisz. Uwazaj bo mozesz do KRD zostac wpisany. Nie ominiesz tego a smrodu sobie narobisz. Odwiedz poprzedniego wlasciciela i podziekuj mu albo popros o papiery potwierdzajace wypowiedzenie umowy
-
"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce
Kiedys sie tym przejmowalem. Dzisiaj sie smieje z tych pomyslow ktore wymyslaja panowie na wiejskiej. Powstaja przepisy ktore i tak beda martwe w polsce bo Polak potrafi i zaraz znajdzie sie jakis sposob zeby je obejsc. Zyjemy w kraju w ktorym parlamentarzysci zamiast pomagac ludziom poprzez ustawy nakrecaja chec kombinowania i oszukiwania. Dziurawe prawo pozwala na ominiecie wielu przepisow.
-
Spotkania na drodze
glosno muza grala, widzialem cie jak mi smignales, chcialem pozniej dojsc ale za szybko pasy zmieniales :gwizdanie:
- [B5 ADR] Mój avant
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
BRC SQ24 Znajdz dobry warsztat i montuj. Też mialem dylemat. Wybor padl na BRC i nie zaluje. Chodzi równiutko. Zakadaj tylko wieksza butle i 8 mm przewod. Mi nic nie policzyli za to.
-
Male tanie szybkie autko ??
Honda CRX II Gen. 1,6 125PS lub 130PS only black lub Civic'i zelazka chociaz slabsze ale czasami uda sie znalezc 130PS po swapie. Male uliczne gokarty. Malo pali, nie ma co sie zepsuc a wazenia z jazdy... Polecam :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
Piekna ale zgodze sie ze spanky :gwizdanie:. Szkoda ze nie avant