Treść opublikowana przez Diego
-
Strefa Śmiechu
- Paliwo po pięć złotych!
Te, noooo, podatki Akcyza nie jest jedynym podatkiem w cenie paliwa. Jest jeszcze cło (jesli z poza UE), vat... I cytat, mimo ze z 2008 to ciągle aktualny: http://kondratczyk.motogrono.pl/2008/09/17/ceny-paliw-wyzysk-i-podatki/- Strefa Śmiechu
Jak wyglądałoby forum w latach wczesnego internetu: http://wonder-tonic.com/geocitiesizer/content.php?theme=2&music=2&url=www.a4-klub.pl Jak by nie dzialalo, wstawcie recznie link do przegladarki.- [ALL] Mirosław Stopiński [www.specjalservice.pl]
Powiedz, ze jestes z a4 klubu.- Notebook 13,3"
Nie napisałeś jaką sumę chcesz przeznaczyć na lapka. Więc nie wiem 3 pomogę ale, prywatnie i zawodowo korzystam z ibm thinkpada x61 oraz (ostanio) lenovo x300. X61 jest dość starą konstrukcją ale można jeszcze kupić nowe sztuki z magazynów. Obudowa z tytanu, matowa matryca, bateria 8komorowa, ok 8h pracy (a można więcej, zależy co robisz) odporność na zalania, za***ista solidność. Dioda oświetlająca klawiaturę. Dysk z systemem zapobiegającym drganiom. No i waży ok 1.2 kg. X300 właściwie ma te same cechy a do tego dysk ssd, świetna matryce led- matowa. Brak tylko solidniejszej obudowy. No i wyższa cena. Oba są czarne matowe, skromne wręcz ascetyczne.- [ALL B6] Ramię tylnej wycieraczki
Mialem ten problem w avancie, ktos tak gwaltownie pozyczal wycieraczke ze wyrwal mocowanie docisku z "lapki". Cala nowa wycieraczka (mocowanie, ramie, nakladka, wycieraczka, sroba, sprysk) w ASO Auto Special kosztowalo mnie 230 pln. Zalozenie w cenie.- Strefa Śmiechu
http://ujeb.pl?SGeDNGJrb1 :decayed: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
Fakt, napisałem trochę z rozpędu pytanie W każdym razie mam Goodyear (baleron mode on ), te Pirelli to właściwie semi slick, na suchym genialne ale na mokrym nie da się jechać.- Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Szukaj takiego przycisku:- [ALL B6] Numer przykrywki popielniczki
Pokrywa popielniczki tylnej: 8e0 857 961 r (5qt, kolor z fotki) Pokrywa popielniczki przedniej: 8e0 857 967 g (1wv, kolor z fotki) <--2 din -------------||------------ : 8e0 857 967 <-- 1din, czarny plastik.- [ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
Panowie potrzebuje szybkiej porady: felga s4, 17 cali na 7 cali. Co założyć: 225/45 GOODYEAR F1 GSD 3 205/50 Pirelli p Zero corsa Jak by felga miała 7.5 cala to nie byłoby problemu: Goodyear. Ale przy aktualnej szerokości...- [ALL] Mirosław Stopiński [www.specjalservice.pl]
Mogę polecić tego pana z czystym sumieniem, zam go jeszcze z czasów jak ASO AutoSpecial było na ul Armii Krajowej - pracował tam przez ponad 10 lat. :gwizdanie: Naprawia felerny imbus z silnikach blb, zajmie się DPFem, napinaczami w silnikach 3.0 tdi... Pełna specjalizacja w Audi, VW... Robi czysto i profesjonalnie. www.specjalservice.pl- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie czy kierownica od A8 d3 (2004) bedzie pasowała ?- Wypadek samolotu
http://edition.cnn.com/2010/WORLD/europe/04/10/poland.president.plane.crash/index.html?hpt=T1 Prezydent, dowództwo marynarki, sił lądowych, lotnictwa, op. specjalnych, szef biura bezpieczeństwa narodowego.... mam nadzieje, że Pan Premier stanie na wysokości zadania. Na chwilę obecną mamy całkowity chaos w administracji i dowództwie. Ciekawe jak sie w poniedziałek zachowa kurs eur-usd/pln. edit: Powiedz mi, że masz 13 latek lub mniej....- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
http://www.docin.com/DocinViewer-37892554-144.swf Tak będzie wygodniej Stronka fajna tylko trzeba sie zalogowac aby sciagac pdf. Jak ktos zna uproszczony chinski- [ALL B6] Felgi 17 cali. Czy warto kupić, komfort, cena, wygląd.
Najwyraźniej tak jest i jest to jedyne sensowne rozwiązanie.- [ALL B6] Felgi 17 cali. Czy warto kupić, komfort, cena, wygląd.
Bardzo fajny temat Panowie, powiedzcie jeszcze jakie opony będą optymalne. Kompromis przyspieszenie / przyczepność / komfort ? Np: felga: 17/7,5 et35 Do tej pory wydawało mi się, ze 215/45 będą ok, ale po wczytaniu się w nasze forum i AKP, mam watpliwosci. Jaki jest najlepszy zamiennik opony 16' 205/55 ?- Strefa Śmiechu
Jak (nie) kupić motór: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1799047- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gamling, trzymam kciuki aby sie ci udalo Tak sie zastanawiam, czy ludzie którzy ci robia swapa, ugryźli by temat: swap multitronic na tiptronic + quattro. Koszt czesci jest akceptowalny, pozostaje know-how- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Dziękować, dziękować :notworthy:- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
W tym roku skromnie Nie bardzo to widac na jasnym, ale caly samochód ma nalot z soli, a miejscami tworzą się "wyspy" solne. To białe na wycierałkach to też sól.- Szkoda parkingowa -- jak postępować.
Dzieki, o to chodziło. Juz jestem po zalatwieniach. Poszlo gladko. Wycena bezgotowkowa, beda go robic w aso w Wawie.- Szkoda parkingowa -- jak postępować.
Witam Jestem współwłaścicielem prosiaka 911; auto ma mniej niż 10 lat. Drugi właściciel to osoba niespokrewniona ze mną. Auto jest zarejestrowanie i ubezpieczone w pl. Posiada pakiet oc+ac. Wczoraj 2gi wsp. pojechał do Myślenic. Samochód został zaparkowany gdzieś na bocznej ulicy koło domków. Brak oświetlenia, kamer itp. Po powrocie okazało się, że ktoś rozkwasił cały przód. Wjazd na oko małym autkiem, ale dość energiczny. Straty oszacowane na miejscu: zderzak, wzmocnienie, prawdopodobnie mocowania lamp, spryskiwacze. Reszta wydaje się cała, auto normalnie jeździ, brak jakichkolwiek dziwnych odgłosów. Wydaje mi się, że nic wielkiego nie wyjdzie ponad to. I teraz pytanie: jak dobrze zgłosić takie zdarzenie ? Chcę zrobić to z AC, tzw:szkoda parkingowa. Nie mamy świadków, nagrań z kamer, po prostu 0. miejscowi nic-nie-widzieli-i-nic-nie-slyszeli. Nigdy nie miałem takiej przygody więc zwracam się po porady do bardziej doświadczonych kolegów.- [INNE] Audi A2 1.4 75km Problem z strzelającym kołem zębatym na zimnym silniku
Witam, auto to nie a4 ale może ktoś miał podobny problem. Na zimnym silniku zaraz po starcie słychać jak jakaś zębatka jest przycierana, taki odgłos szybko nakręcanego zegara. Trwa to może sekundę, max dwie. Na rozgrzanym silniku problem nie występuje. Dzięki za pomoc. ps. sprawdzalem VAGiem -- brak błędów.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W moim przypadku (multitronic + rns-e) kodowanie STG 17 wygląda tak: ch 60 --> 1031 ch 61 --> 3331 ch 62 --> 21 bez tego nie ma wyświetlania biegów oraz strzałek z navi. - Paliwo po pięć złotych!