Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Czasem bywam w Twoich rejonach. Faktycznie drogi tam to nieporozumienie. Ja mam 17-tki i szczerze mówiąc coraz częsciej o 18-tkach myślę. Bezawaryjności życzę,
  2. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, wiem, że było na forum ale za chiny ludowe znależć nie mogę. Kolega ma mmi 3g-low w polifcie i nie można wyjąć płyty z nawigacją z napędu w konsoli. Jak to vcds- em odblokować? o.k chyba mam, 37 navigation-adaptation- 68 zmiana z 1 na zero. jak zle to mnie poprawcie.
  3. iwadrian odpowiedział(a) na Kamila Jezierska temat w 2.0T
    Co do pierwszego błędu to może być nieszczelność w układzie dolotowym. nalezy sprawdzić wszelkie węże wężyki w układzie dolotowym oraz uszczelki kolektora i egr.
  4. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Listki spiłować można, ciekawe czy wtedy by weszły? B&O ceny kosmiczne a maskownice by do reszty nie pasowały.
  5. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli rozumiem, że na przód nie wcisnę. Dzięki.
  6. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie, czy takie gwizdki podejdą do przednich drzwi w trójkąciki? http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-A6-Tweeter-Speaker-4F0-035-399-A-/151990668170?
  7. Raczej nie warto. To trzeba zeszlifować ewentualnie przyszpachlować bo zadrapanie głębokie. Zakup materiałów, niefachowa robota i pewnie marny efekt, nie opłaca się. lepiej już kup farbę do zaprawek z pędzelkiem. Taniej a efekt ten sam. Najlepiej do lakiernika.
  8. Ktoś czymś ostrym to potraktował. Przy tej głębokości rysy w grę wchodzi jedynie naprawa lakiernicza. Uszkodzenie w sumie niewielkie i na spokojnie w kilka godzin (wliczając schnięcie materiałów) do ogarnięcia.
  9. tak, można.
  10. Też tak mi się wydaje. Dzięki.
  11. Odświeżę stary temat. Czy warto kupić te ledy z linka powyżej? błędów nie generują?
  12. A no spoko, jak wszędzie indziej jest to inna bajka.
  13. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdzie to dopadłeś?
  14. Pozostaje chyba tylko podmianka modułu.
  15. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podłącz zasilanie to się przekonasz może klamka podświetlana? Tak na serio to pierwszy raz takie coś widzę.
  16. No z moją żoną było tak, że jak zasugerowałem dla żartu, że może coś innego to mi odpowiedziała, że mnie chyba popie#$^iło
  17. To, że macie miejsce na lampkę nie znaczy, że tam była.
  18. Mój kumpel kiedyś usłyszał: " Trzeba mi było nie pożyczać"
  19. DuZo nie trzeba, wystarczą słabe oponki, lekko trzymające któreś z kół i auto będzie trudne w prowadzeniu.
  20. Ogólnie auto jest większe z zewnątrz. Co do wnętrza to: z tyłu porównywalnie może ciut więcej miejsca w B8 ( napewno łatwiej się wsiada) z przodu moim zdaniem też więcej miejsca w B8 chociaż jest wrażenie, że konsola i panel środkowy bardziej otulają kierowcę. Najlepiej jechać do pierwszego lepszego komisu i wskoczyć bezpośrednio z jednego do drugiego. U mnie już trochę czasu minęło i ciężko mi teraz jednoznacznie powiedzieć. Napewno b8 nowoczesniejsze, lepiej wykonane i przyjemniejsze w środku, chociaż b6 też bardzo lubiłem. prowadzenie i rozłożenie masy na korzyść b8.
  21. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację Jak wyłączyć ? vcds w instruments lub w mmi 3g w menu car.
  22. iwadrian odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6/B7
    Popsikaj jakimś WD-kiem a najlepiej sylikonem w sprayu. Chyba, że jednak na sworzniach skrzypi a wtedy najlepiej wymienić.
  23. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację Tak też i ja zrobię bo to wkurzające jest.
  24. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.