Treść opublikowana przez iwadrian
-
Czarna Ślicznotka
Czasem bywam w Twoich rejonach. Faktycznie drogi tam to nieporozumienie. Ja mam 17-tki i szczerze mówiąc coraz częsciej o 18-tkach myślę. Bezawaryjności życzę,
-
B8 TrOOOOp
Panowie, wiem, że było na forum ale za chiny ludowe znależć nie mogę. Kolega ma mmi 3g-low w polifcie i nie można wyjąć płyty z nawigacją z napędu w konsoli. Jak to vcds- em odblokować? o.k chyba mam, 37 navigation-adaptation- 68 zmiana z 1 na zero. jak zle to mnie poprawcie.
-
Zagadkowa usterka
Co do pierwszego błędu to może być nieszczelność w układzie dolotowym. nalezy sprawdzić wszelkie węże wężyki w układzie dolotowym oraz uszczelki kolektora i egr.
-
Płyn hamulcowy a sprzęgło
- B8 TrOOOOp
Listki spiłować można, ciekawe czy wtedy by weszły? B&O ceny kosmiczne a maskownice by do reszty nie pasowały.- B8 TrOOOOp
Czyli rozumiem, że na przód nie wcisnę. Dzięki.- B8 TrOOOOp
Mam pytanie, czy takie gwizdki podejdą do przednich drzwi w trójkąciki? http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-A6-Tweeter-Speaker-4F0-035-399-A-/151990668170?- Rysa! Pomocy!
Raczej nie warto. To trzeba zeszlifować ewentualnie przyszpachlować bo zadrapanie głębokie. Zakup materiałów, niefachowa robota i pewnie marny efekt, nie opłaca się. lepiej już kup farbę do zaprawek z pędzelkiem. Taniej a efekt ten sam. Najlepiej do lakiernika.- Rysa! Pomocy!
Ktoś czymś ostrym to potraktował. Przy tej głębokości rysy w grę wchodzi jedynie naprawa lakiernicza. Uszkodzenie w sumie niewielkie i na spokojnie w kilka godzin (wliczając schnięcie materiałów) do ogarnięcia.- Zmiana b6 awx na b8 caha
tak, można.- Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Też tak mi się wydaje. Dzięki.- Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Odświeżę stary temat. Czy warto kupić te ledy z linka powyżej? błędów nie generują?- A4 B6 podłączenie oświetlenia nóg pasażera
A no spoko, jak wszędzie indziej jest to inna bajka.- B8 TrOOOOp
gdzie to dopadłeś?- Tempomat - nie można wyłączyć manetką.
Pozostaje chyba tylko podmianka modułu.- B8 TrOOOOp
Podłącz zasilanie to się przekonasz może klamka podświetlana? Tak na serio to pierwszy raz takie coś widzę.- Zmiana b6 awx na b8 caha
No z moją żoną było tak, że jak zasugerowałem dla żartu, że może coś innego to mi odpowiedziała, że mnie chyba popie#$^iło- A4 B6 podłączenie oświetlenia nóg pasażera
To, że macie miejsce na lampkę nie znaczy, że tam była.- Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
Mój kumpel kiedyś usłyszał: " Trzeba mi było nie pożyczać"- rzucanie autem na sniegu
DuZo nie trzeba, wystarczą słabe oponki, lekko trzymające któreś z kół i auto będzie trudne w prowadzeniu.- Zmiana b6 awx na b8 caha
Ogólnie auto jest większe z zewnątrz. Co do wnętrza to: z tyłu porównywalnie może ciut więcej miejsca w B8 ( napewno łatwiej się wsiada) z przodu moim zdaniem też więcej miejsca w B8 chociaż jest wrażenie, że konsola i panel środkowy bardziej otulają kierowcę. Najlepiej jechać do pierwszego lepszego komisu i wskoczyć bezpośrednio z jednego do drugiego. U mnie już trochę czasu minęło i ciężko mi teraz jednoznacznie powiedzieć. Napewno b8 nowoczesniejsze, lepiej wykonane i przyjemniejsze w środku, chociaż b6 też bardzo lubiłem. prowadzenie i rozłożenie masy na korzyść b8.- B8 TrOOOOp
moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację Jak wyłączyć ? vcds w instruments lub w mmi 3g w menu car.- Wersalka... :-)
Popsikaj jakimś WD-kiem a najlepiej sylikonem w sprayu. Chyba, że jednak na sworzniach skrzypi a wtedy najlepiej wymienić.- B8 TrOOOOp
moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację Tak też i ja zrobię bo to wkurzające jest.- B8 TrOOOOp
Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko. - B8 TrOOOOp