Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Tylko tyle? Straszna bieda... Aż dwa razy przeczytałem. Wypas za***isty poprostu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja użyłem przedłóżki od kluczy nasadowych.
  3. Dwie osoby do wyjęcia i włożenia skrzyni potrzebne. Resztę sam ogarniesz. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Śliczna, gratuluję zakupu
  5. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Normalne, jest nawet temat w "warsztacie", poszukaj. O spoko, Zaraz sobie poszukam, dzięki Hohe
  6. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy dokładał ktoś głośniczki (gwizdki) w trójkąciki drzwi przednich i czy to normalne, że u mnie nie ma z przodu a z tyłu w drzwiach są? czy podpasują z innej audi b5, b6,7?
  7. iwadrian odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    nie odkręcić całkiem, tylko "poluzować" aby płyn z odpowietrznika leciał
  8. iwadrian odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Nie zaciągnie, a nawet jakby to je wypchnie po chwili.Możesz mu na początku pomóc naciśnięciem pedału aby wypełnił się płynem. Wężyk ma opadać od zacisku w dół i być zanurzony w pojemniku (najlepiej słoiczku) z płynem. Nawet jak cofnie to zassie płyn ze słoiczka. Oczywiście słoiczek jak i wężyk mają być czyste, wolne od wszelakiego syfu i wody,
  9. iwadrian odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Można, na zgaszonym silniku. Dopuki nie opróźnisz zbiorniczka nic się nie zapowietrzy (waźne aby był cały czas poziom płynu. Mozesz poprostu odkręcić odpowietrznik,czekać i obserwować co się w wężyku dzieje. Ma być wypełniony płynem, bez pęcherzyków powietrza. Robisz wszystkie koła. Pamientaj, że układ z ABS odpowietrza się zaczynając od najbliższego koła od pompy do najdalszego.
  10. Przed położeniem podkładu do plastików dobrze jest plastiki ściereczką do matowania szarą przelecieć.
  11. iwadrian odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Może gdzieś się korek powietrzny zrobił w układzie i trzeba go przegonić. Załóż wężyk przezroczysty na odpowietrznik, drugi koniec zanurz w słoiczku z odrobiną płynu. Upewnij się, że zbiorniczek płynu jest pełny, poluzuj odpowietrznik i pompuj pedałem na odkręconym odpowietrzniku. Pamiętaj o kontrolowaniu stanu płynu w zbiorniczku.
  12. Działa to tylko wtedy gdy jest włączony nawiew na szybę( odmrażanie). Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Zakładam, że tak jak napisał Hezen: termostat trzyma temperaturę i płyn masz na odpowiednim poziomie, bo bez tego żadne płukanie ci nie pomoże
  14. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    iwadrian plecy również powinny grzać. Muszę sprawdzić, może nie czuję bo w grubej kurtce jeżdżę.
  15. Tutaj masz ciekawy temat:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257460-czyszczenie-nagrzewnicy-jak-leci-slabe-letnnie-powietrze-przy-90-c/
  16. Jak chcesz prać samemu to tylko odkurzaczem piorącym. Ręczne pranie to tylko rozmazywanie plam i wciskanie brudu głębiej.
  17. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe. Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą Nie zgodze sie, mam polskory z alcantara, i ogrzewanie fotela zaczyna grzac szybciej niz nawiew. Ostatnio padla mi mata plecow i bardzo mi jej brakuje. No właśnie, mam siedzenia naleśniki z pamięcią, grzane. Powinny grzać tylko tyłek czy plecy też, bo u mnie tylko tyłek grzeje.
  18. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można niestety
  19. iwadrian odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6
    Ważne jest też ustawienie maski na odbojnikach gumowych i ustawienie zamka względem maski. Nie może zamykać się za ciasno bo napręzony mocno zamek też cięzko jest otworzyć.
  20. Nie wydaje mi się, wszystkie cztery się grzeją?
  21. prawdopodobnie zapowietrzony układ. Jeżeli pedał jest twardy (tak jak na zgaszonym silniku) to jest problem ze wspomaganiem: uszkodzone servo, woda w servo (problemy przy minusowych temperaturach), przewody podciśnienia pompa vacum, łącznik. Jeżeli pedał wpada w podłogę to jest problem z: zapowietrzony układ, nieszczelny układ, Stary płyn, woda w płynie, zużyta pompa,sparciałe przewody elastyczne. Jeżeli pedał rośnie po kolejnych naciśnięciach to zazwyczaj układ jest zapowietrzony.
  22. Zawsze to taniej niż wymiana servo, może wystarczy łącznik wymienić.
  23. Sprawdźcie sobie gumowy łącznik w ścianie pomoedzy silnikiem a servo. Zanim servo wymienicie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/30550-naprawa-przyczyny-zlego-dzialania-serwo-wspomaganie-hamulcow/
  24. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie gdy włącze obydwa fotele to po ponownym uruchomieniu jest tak samo ale grzać zaczyna dopiero jak wykryje że na nim siedzisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.