Treść opublikowana przez iwadrian
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Tylko tyle? Straszna bieda... Aż dwa razy przeczytałem. Wypas za***isty poprostu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
POMOC online w wymianie dwumasu B8 2.0TDI CAGA
Ja użyłem przedłóżki od kluczy nasadowych.
-
POMOC online w wymianie dwumasu B8 2.0TDI CAGA
Dwie osoby do wyjęcia i włożenia skrzyni potrzebne. Resztę sam ogarniesz. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Śliczna, gratuluję zakupu
-
B8 TrOOOOp
Normalne, jest nawet temat w "warsztacie", poszukaj. O spoko, Zaraz sobie poszukam, dzięki Hohe
-
B8 TrOOOOp
Czy dokładał ktoś głośniczki (gwizdki) w trójkąciki drzwi przednich i czy to normalne, że u mnie nie ma z przodu a z tyłu w drzwiach są? czy podpasują z innej audi b5, b6,7?
-
dziwny hamulec
nie odkręcić całkiem, tylko "poluzować" aby płyn z odpowietrznika leciał
-
dziwny hamulec
Nie zaciągnie, a nawet jakby to je wypchnie po chwili.Możesz mu na początku pomóc naciśnięciem pedału aby wypełnił się płynem. Wężyk ma opadać od zacisku w dół i być zanurzony w pojemniku (najlepiej słoiczku) z płynem. Nawet jak cofnie to zassie płyn ze słoiczka. Oczywiście słoiczek jak i wężyk mają być czyste, wolne od wszelakiego syfu i wody,
-
dziwny hamulec
Można, na zgaszonym silniku. Dopuki nie opróźnisz zbiorniczka nic się nie zapowietrzy (waźne aby był cały czas poziom płynu. Mozesz poprostu odkręcić odpowietrznik,czekać i obserwować co się w wężyku dzieje. Ma być wypełniony płynem, bez pęcherzyków powietrza. Robisz wszystkie koła. Pamientaj, że układ z ABS odpowietrza się zaczynając od najbliższego koła od pompy do najdalszego.
-
Malowanie dokładek pytanie o podkład
Przed położeniem podkładu do plastików dobrze jest plastiki ściereczką do matowania szarą przelecieć.
-
dziwny hamulec
Może gdzieś się korek powietrzny zrobił w układzie i trzeba go przegonić. Załóż wężyk przezroczysty na odpowietrznik, drugi koniec zanurz w słoiczku z odrobiną płynu. Upewnij się, że zbiorniczek płynu jest pełny, poluzuj odpowietrznik i pompuj pedałem na odkręconym odpowietrzniku. Pamiętaj o kontrolowaniu stanu płynu w zbiorniczku.
-
nagłe zwiekszenie nadmuchu
Działa to tylko wtedy gdy jest włączony nawiew na szybę( odmrażanie). Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Problem z ogrzewaniem
Zakładam, że tak jak napisał Hezen: termostat trzyma temperaturę i płyn masz na odpowiednim poziomie, bo bez tego żadne płukanie ci nie pomoże
-
B8 TrOOOOp
iwadrian plecy również powinny grzać. Muszę sprawdzić, może nie czuję bo w grubej kurtce jeżdżę.
-
Problem z ogrzewaniem
Tutaj masz ciekawy temat:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257460-czyszczenie-nagrzewnicy-jak-leci-slabe-letnnie-powietrze-przy-90-c/
-
Pranie tapicerki, fotele
Jak chcesz prać samemu to tylko odkurzaczem piorącym. Ręczne pranie to tylko rozmazywanie plam i wciskanie brudu głębiej.
-
B8 TrOOOOp
po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe. Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą Nie zgodze sie, mam polskory z alcantara, i ogrzewanie fotela zaczyna grzac szybciej niz nawiew. Ostatnio padla mi mata plecow i bardzo mi jej brakuje. No właśnie, mam siedzenia naleśniki z pamięcią, grzane. Powinny grzać tylko tyłek czy plecy też, bo u mnie tylko tyłek grzeje.
- B8 TrOOOOp
-
Poprawa otwierania maski
Ważne jest też ustawienie maski na odbojnikach gumowych i ustawienie zamka względem maski. Nie może zamykać się za ciasno bo napręzony mocno zamek też cięzko jest otworzyć.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Nie wydaje mi się, wszystkie cztery się grzeją?
-
Auto nie hamuje po nocy
prawdopodobnie zapowietrzony układ. Jeżeli pedał jest twardy (tak jak na zgaszonym silniku) to jest problem ze wspomaganiem: uszkodzone servo, woda w servo (problemy przy minusowych temperaturach), przewody podciśnienia pompa vacum, łącznik. Jeżeli pedał wpada w podłogę to jest problem z: zapowietrzony układ, nieszczelny układ, Stary płyn, woda w płynie, zużyta pompa,sparciałe przewody elastyczne. Jeżeli pedał rośnie po kolejnych naciśnięciach to zazwyczaj układ jest zapowietrzony.
-
Auto nie hamuje po nocy
Zawsze to taniej niż wymiana servo, może wystarczy łącznik wymienić.
-
Auto nie hamuje po nocy
Sprawdźcie sobie gumowy łącznik w ścianie pomoedzy silnikiem a servo. Zanim servo wymienicie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/30550-naprawa-przyczyny-zlego-dzialania-serwo-wspomaganie-hamulcow/
-
B8 TrOOOOp
U mnie gdy włącze obydwa fotele to po ponownym uruchomieniu jest tak samo ale grzać zaczyna dopiero jak wykryje że na nim siedzisz.