Treść opublikowana przez iwadrian
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Czuję, że z tym jeszcze niezły cyrk będzie.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Ja nie mam "czipsa" mam ori 170km i pod tym kątem auta szukałem nie po to, żeby mi go kastrowali teraz.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Faktycznie nie głupi pomysł shamować auto przed i po. Tylko czy to bedzie jakakolwiek podstawa do roszczeń w razie W. Ja już list dostałem.
-
B8 TrOOOOp
No właśnie nie wiem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam pytanie: czy jak mam podniesiony przód auta i próbuję skręcac kołami ( nie kierownicą a za koła) to przy włączonym silniku powinno iść lekko czy tak samo jak przy wyłączonym, ciężko? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawostka - porównanie końcówki kierowniczej MeyleHD z Ruville
No felerna właśnie.
-
Ciekawostka - porównanie końcówki kierowniczej MeyleHD z Ruville
Kiedyś wymieniłem koledze dwie końcówki w b5 bo miał przegląd na drugi dzień. Przyjeżdża do mnie po przeglądzie wku#&iony i mówi, że nie przeszedł bo ma luz na końcówce Faktycznie, nowa końcówka miała spory luz pomiędzy śrubą z gwintem a obudową. W rękach ledwo wyczuwalny ale na aucie już spory. końcówkę wymieniłem w sklepie na dobrą. jeszcze nigdy nie widziałem aby w tym miejscu był luz, w dodatku w nowej końcówce.
-
Audi a4 b8 różnica temperatur z nawiewów klimy
U mnie ostatnio też się coś przycięło. Stanąłem na skrzyżowaniu i w pewnym momencie poczułem falę gorącego powietrza z nawiewów. Strona pasazera zaczeła dmuchać o wiele cieplejszym powietrzem niż kierowcy mimo ustawienia niskiej temperatury w aucie, synchronizacji temperatur i trybu auto. Pokręciłem kółkiem temperatury pasażera góra dół kilka razy potem spowrotem zsynchronizowałem strony i wszystko wróciło do normy.
-
Luźny ręczny filmy a4 b5 1.8t
Sprawdź też, czy linka w pancerzu lekko chodzi.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ja mam właśnie siateczki i schowki pod fotelami. Mam też siatkę w boczku bagaznika i schowek pasażera na kluczyk ale nie wiem czy to też wchodzi w skład pakietu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Właśnie, uchwyty na kubki w podłokietniku też mam.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem Ori to tylko w ASO? czy gdzie indziej też znajdę? a no i ile za ori? Co do siateczek to fajna sprawa, jednak moja żona stwierdziła, że: " jak w PKS-ie"
-
B8 TrOOOOp
jest jakaś różnica oprócz umiejscowienia korka oleju w silnikach 2.0 CR z takimi osłonami? http://ebayapi.loc8apartltd.netdna-cdn.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/R2gAAOSwAvJW~RTO/$_1.JPG http://ebayapi.loc8apartltd.netdna-cdn.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/g1kAAOSwoydWiCux/$_1.JPG
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłem pomóc.
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
No prosze, czyli działa.
-
Zamykanie z pilota
Nie do końca. Na drzwiach kierowcy (widać przy otwartych) jest przycisk deaktywacji alarmu i możesz go wyłączyć.
-
B8 TrOOOOp
Do kluczyka serwisowego
-
Zamykanie z pilota
Na raz zamykasz, za drugim naciśnięciem odblokowujesz wewnętrzne klamki. Jak np zamykasz kogoś w samochodzie to po dwóch naciśnięciach bedzie miał on możliwość otwarcia auta od środka.
-
B8 TrOOOOp
mi chodziło o to by pokazać jak wygląda filtr którego audi nie przewiduje do wymiany... Ja tam w takie bajki jak niewymienne filtry nie wierzę, przynajmniej by mnie korciło aby zajrzeć jak to wyglada.
-
[ALL B8] Wymiana poszycia błotnika tylnego
Temat stary jak świat, zdążyłem o nim zapomnieć ale znalazłem i wrzuciłem fotki spowrotem
-
Czerwona konewka Oldtruck
Brak ciśnienia oleju. Czujnik położenia wałka nie ma z tym nic wspólnego.
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
To co, pracownicy się swoich twarzy wstydzą? Moze się wstydzą tego, że tam pracują?
-
Zwalniające oraz zatrzymujące się wycieraczki w a4 b7
Wygląda na opory w mechaniźmie wycieraczek+ opór piór na suchej szybie i wszystko staje. Proponował bym wymontować cały mechanizm, przesmarować wszystkie ruchome elementy i sprawdzić połączenia elektryczne. Inaczej coś się sfajczy lub połamie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj. Najlepiej jest wrzucić na forum upatrzony egzemplarz a już forumowi znawcy poddadzą go weryfikacji.
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266783-jakie-roznice-w-mmi/
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Aha. Szkoda bo właśnie fajki rzuciłem, a nawet jak jeszcze paliłem to starałem się tego w aucie nie robić.