Treść opublikowana przez iwadrian
-
Dziwny dzwiek z Turbo PROSZĘ O POMOC AUDI A4 B6 1.9 TDI PB AVF
Normalka, Olej to. W AWX też tak miałem. Tutaj możesz sobie poczytać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10345-b6-awx-niepokojacy-dzwiek/
-
Osadzanie emblematów tylniej klapy w Audi A4 B6
U mnie tak samo.
-
UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Trochę przypanikowałeś z tym autem, że takie strasznie bite niby. Nawet jakbym nie chciał takim " bitym" jeździć to wolał bym naprawić i sprzedać w całości. Swoją drogą szkoda bo fajna bryczka i sporo modów zrobione.
-
Szarpie przy ruszaniu
U mnie z tego powodu było sprzęgło wymienione przez poprzedniego właściciela. Na razie jest ok. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpie przy ruszaniu
Jak szarpie podczas puszczania sprzęgła to pewnie koło dwumasowe.
-
tablica-rejestracyjna.pl
Tablice nie są częscią danych osobowych. Identyfikują pojazd a nie człowieka.
-
1.9 TDI Sprzęgło wymiana - sama tarcza czy razem z kołem dwumasowym?
Klocków nie wymieniałeś ostatnio? Przy wymianie klocków gdy cofasz tłoczki to płyn cofa się do zbiorniczka i jak było go na max to potrafi się przelać. Sprawdź czy korek dokrecony i czy uszczelka cała. PS. B6 AWX to też porządny wózek. Coś o tym wiem.
-
Pasy 2010 rok?
Mozliwe. Musisz obejrzeć auto dokładnie.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
miało być Q5, ale znaleźć coś w tym samym budżecie- ciężko było, były, albo za daleko, albo zajechane, a ja chciałem, żeby teraz auto było lekko "przyozdobione" dodatkami Q5 z takim wyposażeniem i przebiegiem- to koło 17-20tysięcy trzeba wyłożyć, trochę dużo... Faktycznie "lekko" przyozdobione Niestety Audi z jakimkolwiek lepszym wyposażeniem się cenią mocno.
-
1.9 TDI Sprzęgło wymiana - sama tarcza czy razem z kołem dwumasowym?
Wiadomo, że najlepiej wymienić komplet: tarcza, docisk, łożysko oporowe i dwumas. Ja trzy lata temu wymienilem komplet oprócz dwumasy bo była w dobrej kondycji a finanse miałem wtedy dość ograniczone. Tarcza, docisk i łożysko to minimum zakładając, ze dwumasa jest o.k , samej tarczy bym nie wymieniał.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No ładna i kolor słuszny. Tyle guziczków na kierownicy to jeszcze w życiu nie widziałem. Kolega z pracy mi ostatnio mówił że szykuje się do zmiany auta i właśnie CX-7 mu się bardzo podoba. To życzę bezawaryjnej jazdy
-
Jakie klocki jakie tarcze na tyl
Z przodem poczekam, bo kupiłem auto z nowymi tarczami i klockami także szkoda wywalać na razie. Tył mi się kłania powoli ale skoro trzeba wymieniać zaciski to dam sobie spokój i kupię nowe takie jakie są. dzięki
-
Jakie klocki jakie tarcze na tyl
Ja się podłącze, na tył, warto wentylowane zakładać czy zostać przy pełnych? Jeżdżę raczej spokojnie.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Aha, spoko. To pochwal się co takiego kupiłeś.
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Bardzo mi się podoba Jedynie co bym zrobił to wrzucił żarówki chrom w kierunki żeby żóltka nie bylo.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja na górce mieszkam, to sobie spływa a tak na poważnie- newcastle i moje alnwick- suche jak lato w pl, deszcz owszem- pada srogo, ale spływa do morza natychmiast potrzeba kogoś z leeds lub bradford, do obejrzenia auta dla mnie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344522-bukowina-tatrzanska-2016-watek-informacyjny/ zapraszamy do zapoznania się z wątkiem Gdzie dokładnie to auto i jakie?
-
Zacisk hamulca tarczowego
Podstawa to wymiana zacisku i klocków. Tarcze jeżeli zużyte to też bym radził wymienić. Co do łożysk, jeżeli koła będą się normalnie obracać i nie ma huczenia czy to na lewarku czy podczas jazdy to nie pchał bym się w dodatkowe koszta.
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Widzę, że to jakaś większa tajemnica jak to zrobić. Nawet ci co wiedzą nie powiedzą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Corvette C5- Stano
W kolor tą lotkę machnij.
-
B8 TrOOOOp
Ja bym dla pewności wszedł pod auto, zrzucił osłonę i sprawdził. Nawet jak miska nie oberwała to jakiś wyciek i tak masz, przy okazji zobaczysz skąd się sączy.
-
Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
Masz fajne autko z dobrym silnikiem. Wyjedź z domu 10 min wcześniej, karnij się po okolicy a po pracy zrób podobną rundkę i po problemie.
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Nikt się nie nabija przecież. Sam mam ACC i uważam to za znakomite ułatwienie życia a i bezpieczeństwo również poprawia. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Ja lubię się napić tego wieczorkiem. Z pepsi, lodem i plastrem cytryny. https://1pumplane.files.wordpress.com/2011/07/clarkes-bourbon-whiskey-hatfield.jpg
-
B8 TrOOOOp
A przy skórze pikowanej na kierownicy guziki nie przeszkadzają podczas zawracania ?