Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wkręcasz to w piastę jak koło zmieniasz, taka prowadnica poprostu.
  2. w niektórych autach np opel jest pierścień pleciony z drutu. http://imged.pl/pierscien-rury-wydechowej-iveco-daily-9603895480-3293585.html
  3. Nie wiem jak to jest rozpatrywane ale mnie uczono tak: Nie wolno wyprzedzać pojazdu, jeśli ten sygnalizuje: zamiar wyprzedzenia innego samochodu, zmianę zajmowanego pasa ruchu lub wykonuje skręt. WYJĄTEK:jeżeli pojazd sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo - wówczas można ten pojazd wyprzedzać z prawej strony, o ile pozwala na to szerokość jezdni. Inna sprawa gdybyś ty wyprzedzał inny pojazd to wtedy musisz się upewnić czy sam nie jesteś wyprzedzany.
  4. Może padł zamek, może wiązka pomiędzy drzwiami a słupkiem. Możesz kluczykiem zamknąć puki co. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do dżinksów.
  6. iwadrian odpowiedział(a) na nedwed temat w 2.0TDI
    Ja bym zaczął od najprostszej sprawy czyli filtra paliwa.
  7. Pogratulować petardy
  8. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie do ogarnięcia. Jeżeli oczywiście masz czym to zrobić.
  9. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma, do tego ikonki na przyciskach są szarą farbą namalowane, więc nie będą świecić nawet jakbym od spodu diody powstawiał. Dobra, tylko się nie śmiejcie za mocno..... przyciski się podświetlają, tylko jakoś tego wcześniej nie zauważyłem poprostu
  10. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda: z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono. Pewnie u kolegi tam w UK nie ma takich bajerow Czyli kolejne rezanko mnie czeka, światełko w schowku już sobie zrobiłem.
  11. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było
  12. Casio protrek prw 1300t
  13. Ja u siebie poprostu wciskam sprzęgło, wkładam i naciskam kluczyk i sięgam po pas bezpieczeństwa, w tym czasie auto się odpala czyli jakieś 3 sekundy. Bez trzymania kluczyka oczywiście.
  14. U mnie luzu jeszcze jako tako nie ma, ( no może minimalny) ale jak będę miał chwilę to wkleję łożysko na klej do szyb samochodowych. Jest bardzo silny a zarazem lekko elastyczny i będzie dobrze trzymał a zarazem tłumił wszelkie drgania. Coś na zasadzie tulei metalowo gumowej. twarde kleje się do tego nie nadają i bedą pękać i się wykruszać lub wyrabiać skoro aluminium się wyrobiło Otoczka ala guma wokół łożyska zapobiegnie postępowi tego raka. wkleiłem tak kiedyś sprzęgło sprężarki klimy w AWX-ie do czasu zakupu nowego , zrobiłem 80tys km i trzymało. Dalej trzyma tylko właściciela zmieniło. Swoją drogą to wstyd, że Audi nie poprawia takich bubli akcjami serwisowymi. Rozgłosu się boją.
  15. Kluczykiem (grotem ) otworzyłeś? Coś dziwnego się dzieje z twoją elektryką najpierw podłącz jakiś nie ori głośnik dla pewności.
  16. wątpię czy to występuje jako osobna część jednak pewności nie mam.
  17. Żeby głosnik się spalił to albo musi dostać napięcie z radia, albo mieś zwarcie w sobie. Skoro poszedł dymek to podejrzewam to pierwsze. Jak będziesz miał możliwość to podłącz jakiś inny i zobacz co się wydarzy. Najlepiej jednak auto pod komputer podłączyć i zobaczyć czy jakieś błędy wywali.
  18. Witaj! Sporo tu naprawdę kumatych ludzi na których pomoc zawsze można liczyć
  19. wyłącz te radio a najlepiej wyjmij bezpiecznik od niego. pierwszy raz w zyciu widzę taki cyrk z radiem. Wygląda jakby poszło napięcie na głośnik.
  20. Jak masz trochę zdolności manualnych to mozesz sobie zrobić taką np. ze szprychy rowerowej.
  21. Poszło!
  22. Przy niskich temperaturach wszelkie dziwne trzeszczenia się ujawniają. To może być wszystko i ciężko jest takie dźwięki zlokalizować. Ja kiedyś chciałem już zawiechę tylną wymieniać bo coś strasznie skrzypiało z tyłu. Okazało się, że to zawias tylnego oparcia
  23. U mnie, żeby zadziałały wycieraczki w trybie auto manetka misi być na 1-wszym poziomie. W instrukcji napisane jest, że wycieraczki auto uruchamiają się przy predkości około 4km/h tak więc sprawdzanie na postoju może nie dawać oczekiwanych rezultatów.
  24. iwadrian odpowiedział(a) na skaboo24 temat w 2.0TDI
    Obawiam się, że termokurczka może nie wytrzymać warunków panujących w misce olejowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.