Treść opublikowana przez iwadrian
-
B8 TrOOOOp
wkręcasz to w piastę jak koło zmieniasz, taka prowadnica poprostu.
-
Czy można dać elementy gumowe na łączeniu w układzie wydechowym ?
w niektórych autach np opel jest pierścień pleciony z drutu. http://imged.pl/pierscien-rury-wydechowej-iveco-daily-9603895480-3293585.html
-
biegły orzekł współwinę co dalej ?
Nie wiem jak to jest rozpatrywane ale mnie uczono tak: Nie wolno wyprzedzać pojazdu, jeśli ten sygnalizuje: zamiar wyprzedzenia innego samochodu, zmianę zajmowanego pasa ruchu lub wykonuje skręt. WYJĄTEK:jeżeli pojazd sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo - wówczas można ten pojazd wyprzedzać z prawej strony, o ile pozwala na to szerokość jezdni. Inna sprawa gdybyś ty wyprzedzał inny pojazd to wtedy musisz się upewnić czy sam nie jesteś wyprzedzany.
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Może padł zamek, może wiązka pomiędzy drzwiami a słupkiem. Możesz kluczykiem zamknąć puki co. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
- B8 TrOOOOp
-
Dławienie się silnika
Ja bym zaczął od najprostszej sprawy czyli filtra paliwa.
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Pogratulować petardy
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie do ogarnięcia. Jeżeli oczywiście masz czym to zrobić.
-
B8 TrOOOOp
Nie ma, do tego ikonki na przyciskach są szarą farbą namalowane, więc nie będą świecić nawet jakbym od spodu diody powstawiał. Dobra, tylko się nie śmiejcie za mocno..... przyciski się podświetlają, tylko jakoś tego wcześniej nie zauważyłem poprostu
-
B8 TrOOOOp
tylko, że te przyciski mają podświetlenie w lampce podsufitki, z przodu jak i z tyłu, u mnie np tak to wygląda: z tyłu dla pasażerów również są dwa przyciski podświetlone na czerwono. Pewnie u kolegi tam w UK nie ma takich bajerow Czyli kolejne rezanko mnie czeka, światełko w schowku już sobie zrobiłem.
-
B8 TrOOOOp
czerwone moim zdaniem najlepiej pasują, bo reszta na czerwono świeci. Wstyd, że przycicki w lampce nie mają podświetlenia, w b6 było
-
Jakie zegarki nosicie?
Casio protrek prw 1300t
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Odpalanie w niskiej temperaturze
Ja u siebie poprostu wciskam sprzęgło, wkładam i naciskam kluczyk i sięgam po pas bezpieczeństwa, w tym czasie auto się odpala czyli jakieś 3 sekundy. Bez trzymania kluczyka oczywiście.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
U mnie luzu jeszcze jako tako nie ma, ( no może minimalny) ale jak będę miał chwilę to wkleję łożysko na klej do szyb samochodowych. Jest bardzo silny a zarazem lekko elastyczny i będzie dobrze trzymał a zarazem tłumił wszelkie drgania. Coś na zasadzie tulei metalowo gumowej. twarde kleje się do tego nie nadają i bedą pękać i się wykruszać lub wyrabiać skoro aluminium się wyrobiło Otoczka ala guma wokół łożyska zapobiegnie postępowi tego raka. wkleiłem tak kiedyś sprzęgło sprężarki klimy w AWX-ie do czasu zakupu nowego , zrobiłem 80tys km i trzymało. Dalej trzyma tylko właściciela zmieniło. Swoją drogą to wstyd, że Audi nie poprawia takich bubli akcjami serwisowymi. Rozgłosu się boją.
-
Brak dźwięku z głośników - cykanie, dymek, piszczenie...
Kluczykiem (grotem ) otworzyłeś? Coś dziwnego się dzieje z twoją elektryką najpierw podłącz jakiś nie ori głośnik dla pewności.
-
Sprężynka zaślepki lampy
wątpię czy to występuje jako osobna część jednak pewności nie mam.
-
Brak dźwięku z głośników - cykanie, dymek, piszczenie...
Żeby głosnik się spalił to albo musi dostać napięcie z radia, albo mieś zwarcie w sobie. Skoro poszedł dymek to podejrzewam to pierwsze. Jak będziesz miał możliwość to podłącz jakiś inny i zobacz co się wydarzy. Najlepiej jednak auto pod komputer podłączyć i zobaczyć czy jakieś błędy wywali.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Sporo tu naprawdę kumatych ludzi na których pomoc zawsze można liczyć
-
Brak dźwięku z głośników - cykanie, dymek, piszczenie...
wyłącz te radio a najlepiej wyjmij bezpiecznik od niego. pierwszy raz w zyciu widzę taki cyrk z radiem. Wygląda jakby poszło napięcie na głośnik.
-
Sprężynka zaślepki lampy
Jak masz trochę zdolności manualnych to mozesz sobie zrobić taką np. ze szprychy rowerowej.
-
Prośba o lajki :(
Poszło!
-
trzeszczenie na niskich obrotach
Przy niskich temperaturach wszelkie dziwne trzeszczenia się ujawniają. To może być wszystko i ciężko jest takie dźwięki zlokalizować. Ja kiedyś chciałem już zawiechę tylną wymieniać bo coś strasznie skrzypiało z tyłu. Okazało się, że to zawias tylnego oparcia
-
Czujnik deszczu nie działa, zero błędów
U mnie, żeby zadziałały wycieraczki w trybie auto manetka misi być na 1-wszym poziomie. W instrukcji napisane jest, że wycieraczki auto uruchamiają się przy predkości około 4km/h tak więc sprawdzanie na postoju może nie dawać oczekiwanych rezultatów.
-
pytanie o bagnet
Obawiam się, że termokurczka może nie wytrzymać warunków panujących w misce olejowej.