Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. iwadrian odpowiedział(a) na kris2000ch temat w 2.5TDI
    a no faktycznie...
  2. iwadrian odpowiedział(a) na kris2000ch temat w 2.5TDI
    Auto zawsze lepiej zbiera się i pali ( ręczny przyśpieszacz zapłonu w starszych modelach) przy delikatnie wcześniejszym zapłonie.Możliwe ,że został popełniony błąd przy wymianie rozrządu i pomaga skorygowanie ustawienia zapłonu. z twojego opisu wynika ,że przestawiasz z 2.0-14.6 na 2.0-14.6 czyli nic się nie zmienia
  3. iwadrian odpowiedział(a) na Maras000 temat w 1.9TDI
    Jeżeli pompa jest napędzana przez pasek rozrządu to należy ją wymienić.
  4. Spryskiwacz jest zamocowany na zatrzaskach, pociągnij mocniej i wyskoczy.
  5. Znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania używając opcji wszystko to jest już na forum
  6. Mam pytanie: czy ktoś z was rozbierał kiedyś sprzęgiełko alternatora,zna zasadę jego działania (jak jest zbudowane)i co jest przyczyną jego zacierania się?
  7. Jest to możliwe, ale będzie problem zdjąć tapicerkę bez otwierania drzwi nie uszkadzając jej.
  8. jest bezawaryjny sposób: okleić i pomalować na aucie
  9. Co do napinacza to sprawdź czy działa sprzęgiełko na kole alternatora.
  10. Szkoda,że nie zrobiłeś logów przed demontażem. prawdopodobnie jednak to wina zapieczonych kierownic i silnik wchodził w tryb awaryjny(chociaż powinno błąd wyrzucić) Poskładaj turbo po wyczyszczeniu i będzie wiadomo. Jak nie pomoże to wrzucaj logi na forum.
  11. Czujnik naświetlenia. Przy włączonych światłach przyświeć na ten czujnik latarką i zobacz co się bedzie działo z podświetleniem zegarów konsoli środkowej.
  12. Jak szyberdach jest dobrze zamontowany to nie powinien cieknąć.Nie ori dach w takim autku może lipa wyglądac Wstawiałem kiedyś do vw ori szyber (wsuwajacy się pomiędzy dach a podsufitkę) ale to już grubsza robota.
  13. Na słupku pomiędzy zawiasami drzwi (wiązka w gumowej osłonie pomiędzy drzwiami a słupkiem)
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.htmlpoczytaj sobie (w szczególności punkt czwarty)
  15. Gratulacje i DUUUŻO zdrowia Czytaj mu na dobranoc posty z forum niech się chłopak od maleńkości z Audi oswaja
  16. Teoretycznie można się udać do lakiernika w celu położenia lakieru bezbarwnego z utwardzaczem i wtedy napewno szybciej sprzedasz auto nim ta powłoka zetrze Praktycznie najlepiej zmyć łuszczącą się powłokę do zera i tak zostawić,nie będzie miało się co wycierać
  17. Wszystko możliwe. Jak auto stoi to często się takie rzeczy dzieją. Tak czy inaczej sprawdź, napsikaj jakiegoś wd-40, wepnij i odepnij kika razy i może pomoże.
  18. Najlepiej podłączyć vag-a i odczytać błędy jak nie masz vag-a to na początek przejrzyj kostkę na słupku przednim,może zawilgotniała i styku nie ma.
  19. iwadrian odpowiedział(a) na moro99 temat w Audi A4 B5
    Jak sprzęgło łapie bardzo wysoko to prawdopodobnie tarcza już cieniutka. Odpowietrzanie w tym wypadku nic nie da, jak układ jest zapowietrzony to sprzęgło od podłogi bierze i ciężko bieg wbić bo niedistatecznie wysprzęgla.
  20. To,że kopci po wywaleniu kata to raczej normalne. Katalizator ma za zadanie dopalanie spalin. W silnikach które lubią łyknąć oleju po wyrzuceniu kata kopcenie będzie większe.
  21. iwadrian odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Jak przed odłączeniem działało to i teraz powinno. Po co odłączałeś i wyrzucałeś skoro teraz znowu chcesz aby znowu było i działało.
  22. iwadrian odpowiedział(a) na moro99 temat w Audi A4 B5
    Spróbuj ruszyć z miejsca na 4 lub 5 biegu jak puścisz do końca sprzęgło a silnik będzie dalej pracował przez kilka sekund to sprzęgiełko się ślizga.
  23. Może i tak ale gdy w audi trzeba napier.... drzwiami jak w żuku żeby się zamknęły to już nie taki fajny bajer

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.