Treść opublikowana przez nike166
-
Gasnie na wysokich obrotach
Po co zakładasz tyle takich samych tematów. Czekaj cierpliwie aż ktoś Ci odpowie, a nie masowo dodajesz takie same.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tyle ludzi na nim jeździ i jakoś nic nie pęka i nikt nie narzeka, ja też jeżdżę i nie narzekam wszystko dobrze sie sprawuje. Na tyle co wytrzymują okolo 40tys km w zależności od stylu jazdy i dróg to za ta cenę wybór bardzo dobry. Nie każdego stać na lemy.
-
Ciezko idzie powyzej 4 tys .. obrotów przepływka ?
Ja tak miałem, gdy miałem padniętą cewkę. Sprawdź kopułkę i paluch.
-
Pomocy Avant krzywo stoi
Moje jest bezwypadkowe bo rodzinne także nie sugeruj czegos w ciemno bo myśle, że wiem lepiej czym jeżdżę
-
Pomocy Avant krzywo stoi
80% to przesada Lecz po tym egzemplarzu ewidentnie widać, że bity i nie trzeba się przyglądać
-
Chrobotanie podczas ruszania i wolnej jazdy.
Lewarek, auto w górę i pokręć kołem może łożysko aczkolwiek by huczało podczas jazdy chociaż któż to tam wie
-
Co myślicie o tych aukcjach?
Mi się wydaję, że raczej z nimi ok.
-
Pomocy Avant krzywo stoi
Prawy błotnik w ogóle masz z przedlifta bo ma logo audi, Ty masz po pierwszym lifcie więc loga już nie było, zmieniałeś błotnik?. Może bite ? I może to ma wpływ na tą krzywiznę ?
-
Końcówki drążka kierowniczego
Jak końcówki to tylko lepsze, żeby sobie kosztów nie robić dodatkowych bo dochodzi zbieżność
-
Pływanie
Miałem podobnie przy skończonych tylnych amorkach. Na nierównościach samochód latał jak głupi, strach było wyprzedzać bo cały czas trzeba było korygować tor jazdy kierownicą. Po wymianie amorków inna bajka...
-
Stuki z tyłu przy jeździe na wybojach.
Też mi stukalo przez wylany amor, wymieniłem i nastala cisza
-
zderzak polift do przedlifta
Pasują p&p. Ślizgi wystarcza od polifta , nadkola mogą zostać z przedlifta .
-
Rezystencja czujnika cieczy chłodzącej
Dzięki już teraz wszystko jasne
-
Rezystencja czujnika cieczy chłodzącej
U mnie są przetarte kable od wtyczki przy samej wtyczce także nawet nie ma dostępu żeby je poprawić bo one są w takich zaglebieniach bym musiał wtyczke całą wymieniać , myślicie że to ma wpływ na pracę czujnika ? ze starości izolacja sie pokruszyla i kable przy wejściu we wtyczke są bez izolacji
-
Rezystencja czujnika cieczy chłodzącej
Czyli jak miałem na 1 i 3 pinie 138 rezystencji to coś nie tak ?
-
Spadek temperatury silnika przy duzych prędkościach
Wczoraj wymieniłem na wahlera, jak ręką odjął
-
chłodnica z Allegro
Ja zmienialem chlodnice w sierpniu , kupiłem jakąś tania za 120 zł, do dziś działa bardzo dobrze i pasowała także dobrze także ja mogę polecić .
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Wracając do tematu, termostat zmieniony , auto rozgrzewa sie moment po 3-4 km już 90C , przy dużej prędkości 150 km/h stoi twardo na 90C także problem ze spadkiem temp podczas dużej prędkości też wyeliminowany . Dzięki wszystkim za pomoc
-
termostat pasuje od diesla do benzyny
Na termostacie masz wybity rozmiar ? U mnie był 54 mm bodajże, ale numer numerem , montowalem identyczny dziś rano u siebie i pasował jak ulał
-
termostat pasuje od diesla do benzyny
Dziś wymienialem termostat o identycznych numerach Wahler'a, mam 1.6 Dziala jak należy Dodam, że końcówka numerów czyli w tym przypadku 87D to temperatura otwarcia termostatu taka mała ciekawostka od sprzedawcy
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Termostat wymieniony ładnie trzyma 90 C
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
To w takim razie nie rozumiem czemu na internecie są porady aby termostat zalewać gotującą wodą i sprawdzać czy się otworzy...
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Hmm myślałem, że przed montażem można sprawdzić termostat właśnie wsadzając go do gorącej wody tylko zastanawia mnie to czemu się nie otworzył w tym wrzątku ...
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Uczyłem, lecz fizyka nie była mocną stroną w takim razie wszystko z termostatem ok ?
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
WItam, Kupiłem dziś nowy termostat wahlera do swojej audioli i przed montażem chciałem go sprawdzić, zagotowałem wodę, wrzuciłem do szklanki termostat i zalałem gotującą się wodą termostat ani drgnął. Zdziwiłem się bo przecież temp. wrzenia wody to 100 C. Wziąłem mały garnek zalałem wody tak aby zakryć termostat i zagotowałem wodę razem z termostatem i się otworzył... O co tu chodzi że w szklance się nie otwiera a w gotującej się wodzie na ogniu się otwiera? Bedzie dobrze działał jak go zamontuję ?