Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. nike166 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Po co zakładasz tyle takich samych tematów. Czekaj cierpliwie aż ktoś Ci odpowie, a nie masowo dodajesz takie same.
  2. Tyle ludzi na nim jeździ i jakoś nic nie pęka i nikt nie narzeka, ja też jeżdżę i nie narzekam wszystko dobrze sie sprawuje. Na tyle co wytrzymują okolo 40tys km w zależności od stylu jazdy i dróg to za ta cenę wybór bardzo dobry. Nie każdego stać na lemy.
  3. Ja tak miałem, gdy miałem padniętą cewkę. Sprawdź kopułkę i paluch.
  4. Moje jest bezwypadkowe bo rodzinne także nie sugeruj czegos w ciemno bo myśle, że wiem lepiej czym jeżdżę
  5. 80% to przesada Lecz po tym egzemplarzu ewidentnie widać, że bity i nie trzeba się przyglądać
  6. Lewarek, auto w górę i pokręć kołem może łożysko aczkolwiek by huczało podczas jazdy chociaż któż to tam wie
  7. Mi się wydaję, że raczej z nimi ok.
  8. Prawy błotnik w ogóle masz z przedlifta bo ma logo audi, Ty masz po pierwszym lifcie więc loga już nie było, zmieniałeś błotnik?. Może bite ? I może to ma wpływ na tą krzywiznę ?
  9. Jak końcówki to tylko lepsze, żeby sobie kosztów nie robić dodatkowych bo dochodzi zbieżność
  10. nike166 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    Miałem podobnie przy skończonych tylnych amorkach. Na nierównościach samochód latał jak głupi, strach było wyprzedzać bo cały czas trzeba było korygować tor jazdy kierownicą. Po wymianie amorków inna bajka...
  11. Też mi stukalo przez wylany amor, wymieniłem i nastala cisza
  12. Pasują p&p. Ślizgi wystarcza od polifta , nadkola mogą zostać z przedlifta .
  13. Dzięki już teraz wszystko jasne
  14. U mnie są przetarte kable od wtyczki przy samej wtyczce także nawet nie ma dostępu żeby je poprawić bo one są w takich zaglebieniach bym musiał wtyczke całą wymieniać , myślicie że to ma wpływ na pracę czujnika ? ze starości izolacja sie pokruszyla i kable przy wejściu we wtyczke są bez izolacji
  15. Czyli jak miałem na 1 i 3 pinie 138 rezystencji to coś nie tak ?
  16. Wczoraj wymieniłem na wahlera, jak ręką odjął
  17. nike166 odpowiedział(a) na pięknyzadek temat w Audi A4 B5
    Ja zmienialem chlodnice w sierpniu , kupiłem jakąś tania za 120 zł, do dziś działa bardzo dobrze i pasowała także dobrze także ja mogę polecić .
  18. Wracając do tematu, termostat zmieniony , auto rozgrzewa sie moment po 3-4 km już 90C , przy dużej prędkości 150 km/h stoi twardo na 90C także problem ze spadkiem temp podczas dużej prędkości też wyeliminowany . Dzięki wszystkim za pomoc
  19. Na termostacie masz wybity rozmiar ? U mnie był 54 mm bodajże, ale numer numerem , montowalem identyczny dziś rano u siebie i pasował jak ulał
  20. Dziś wymienialem termostat o identycznych numerach Wahler'a, mam 1.6 Dziala jak należy Dodam, że końcówka numerów czyli w tym przypadku 87D to temperatura otwarcia termostatu taka mała ciekawostka od sprzedawcy
  21. Termostat wymieniony ładnie trzyma 90 C
  22. To w takim razie nie rozumiem czemu na internecie są porady aby termostat zalewać gotującą wodą i sprawdzać czy się otworzy...
  23. Hmm myślałem, że przed montażem można sprawdzić termostat właśnie wsadzając go do gorącej wody tylko zastanawia mnie to czemu się nie otworzył w tym wrzątku ...
  24. Uczyłem, lecz fizyka nie była mocną stroną w takim razie wszystko z termostatem ok ?
  25. WItam, Kupiłem dziś nowy termostat wahlera do swojej audioli i przed montażem chciałem go sprawdzić, zagotowałem wodę, wrzuciłem do szklanki termostat i zalałem gotującą się wodą termostat ani drgnął. Zdziwiłem się bo przecież temp. wrzenia wody to 100 C. Wziąłem mały garnek zalałem wody tak aby zakryć termostat i zagotowałem wodę razem z termostatem i się otworzył... O co tu chodzi że w szklance się nie otwiera a w gotującej się wodzie na ogniu się otwiera? Bedzie dobrze działał jak go zamontuję ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.