Treść opublikowana przez nike166
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
cos około 600zl ?
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Nie mam też na ten cel niewiadomo ile środków także chciałbym cos w dobrej cenie ale nadal nie wiem czy zwykle czy koniecznie sportowe ? dużo twardsze są sportowe od zwykłych , będzie to odczuwalne podczas jazdy ?
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Witajcie, Panowie już sam nie wiem jak to jest. Kupiłem sprężyny pro kit -30mm i jeszcze czeka mnie zakup kompletu amorków pod ten zestaw. Nie mam bladego pojęcia jakie amortyzatory zastosować, czy o skróconym skoku czy normalne ? Sprężyny kupiłem od kolegi z forum i nakierowuje mnie żebym zastosował do nich amorki sportowe bo na zwykłych u niego autem bujało. Boję się jednak, że po wsadzeniu sportowych amortyzatorów stracę znacząco na komforcie na którym mi zależy dlatego między innymi się zdecydowałem na pro kity bo są podobno komfortowe. Powiedźcie jakie amorki zastosować aby było wszystko ok ?
-
Odświeżenie kół amuminiowych
Witam, Jakiej pasty użyć aby je troche odświeżyć ? Zlikwidować malutkie ryski np i żeby ładnego blasku nabrały? ( nie polerować na efekt chromu ) Tylko normalnie je odświeżyć Doradźcie
-
Zaprawka lakiernicza na zamówienie co myślicie ?
To nie są duże rysy, przykładowo mam po poprzednim właścicielu delikatne przytarcie na tylnym nadkolu o jakiś samochód to mi wygląda, parkingowa ryska i na zderzaku mam kilka malutkich odprysków, które chcę jakoś zatuszować także myślę, że powinno być ok po takim małym zabiegu hmm Te ryski są białe do podkładu, a chce je po prostu zamazać w kolor aby nie było to aż tak widoczne
-
Zaprawka lakiernicza na zamówienie co myślicie ?
Witam, Mam kilka grubszych rys na karoserii i chciałbym je w jakiś sposób zniwelować, pomyślałem, nad zamalowaniem ich lakierem lecz tu pojawia się problem nigdzie nie znalazłem gotowej zaprawki mojego lakieru LY5L wpadłem na stronę gdzie dorabiają lakiery wystarczy podać kod lakieru, markę i rok produkcji. W zestawie dają lakier bazowy i bezbarwny za 26 zł. Myślicie, że się opłaca i nada się ? http://www.pielegnowacauto.pl/lakiery-samochodowe/lakiery-zaprawkowe/zaprawki-dorabiane/zaprawka-zestaw1.html
-
Prawidłowy montaż łączników stabilizatora
Dlatego do takich rzeczy najlepszy jest klucz dynamometryczny
-
Prawidłowy montaż łączników stabilizatora
To jest po to aby nakrętka Ci się nie odkręciła, tzw. samo-kontrująca
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Podałem Ci aukcje, gdzie gość sprzedaje oryginalne zestawy lub pojedyncze wahacze.
-
Źle dobrane amortyzatory ?
Będę chciał wsadzić tu eibacha pro kit -30mm także chyba nie będę tego ruszał
-
Źle dobrane amortyzatory ?
chodziło mi o to, że jest twardo z przodu i przy dolach czuć jakby koła aż sie unosily , może wsadzone są amorki przystosowane do większego silnika, czy to bez różnicy ??
-
Źle dobrane amortyzatory ?
sprawdzalem i wyszło po 80%... zresztą jak próbuje nim bujac naciskając ma maskę to bardzo sztywny jest także wylane amortyzatory raczej odpadają ? co do kropek to fipletowa i dwie brązowe
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Panowie macie jakieś zdanie o akumulatorach Jenox Gold ? Jak to się sprawuje ?
-
Źle dobrane amortyzatory ?
Możesz rozwinąć? Jak to nie "trzymają" ?
-
Źle dobrane amortyzatory ?
Cześć, Poruszałem tutaj już raz temat mojego przodu, który strasznie wysoko siedzi. Mam zawieszenie 1ba, przód jest bardzo wysoko, porównałem kolorystykę kropek na sprężynach z innym b5 1ba 1.6 i dokładnie te same kolory kropek, a siedzi dużo niżej, kolory na sprężynie to jedna różowa i dwie pomarańczowe. Czy możliwe, żeby amortyzatory były złe ? Na dołkach przód dość mocno podskakuję i wiem, że na pewno tak nie powinno być... Dla przypomnienia, tak stoi wysoko :
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja kupuję wahacze u tego sprzedawcy, wszystko oryginalne, z gwarancją na każdy wahacz, spisane numery wahacza na karcie gwarancyjnej, pieczątka sklepu także mogę polecić, że na pewno nie żadna ściema http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694
-
Prosba PILNE do ty co moga podlaczyc vag u siebie
U mnie pokazuje od 141 do 151 mg/str
-
Polecane opony zimowe
Ja się zdecydowałem na nowy model Michelin'ów Alpin 5, zobaczymy jak sie będą sprawować
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
Ja bym brał MS'a sam wkładam msa jak któryś wahacz mi pada i nie mogę narzekać cały czas cisza w zawieszeniu, a jeżdżę po słabych drogach z mnóstwem nierówności i dołów
-
Pływanie
O jakich tulejkach mówisz?
-
Pływanie
Też mi tył pływa, ale mam kompletnie zerwane tylne tuleje i też będę niebawem wymieniał
-
Zakup pompy wspomagania
Dobrze wiedzieć chociaż tyle a te pompy 110 bar w jakich silnikach były montowane, kojarzy ktoś ?
-
Zakup pompy wspomagania
To wersja silnika w końcu nie ma znaczenia i każda pompa pasuje p&p ?
-
Zakup pompy wspomagania
Hej, Moja pompa wyje jak wilk ( ) podczas skręcania kierownicą i ogólnie na wolnych obrotach również ją słychać. Obecnie mam 105 barów widziałem na aledrogo, że są też 110 i 120 ale czy one będą pasować p&p ? Czy każda pompa od a4 b5 pasuje do każdego silnika bo nie wiem czy mam szukać konkretnie pod 1.6 i mam problem. Doradźcie coś dziękóweczka
-
Stukanie po wkręceniu na obroty (filmik)
Fakt może to być panewka, jaki przebieg auta ? O ile wiadomy ?