Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Jak ktoś jeździ po bułki do sklepu albo tylko po mieście to dopóki śnieg nie spadnie może spokojnie na letnich jeździć.
  2. Szczególnie na mokrym gdy nad ranem masz temp koło 0 czy -1 stopnia to letnie idealnie trzymają
  3. Handlarze mieli tak porejestrowane Mercedesy osobowe nie pamiętam modelu ale chyba 124 albu suv-y i wozili na przyczepach(lawetach) osobówki, ale to takie naciągane troche było, ale dużo tego jeździło więc za bardzo się nie czepiali. Ja np. jechałem raz auto lawetą z przyczepą(lawetą) i pan niebieski w DE wmawiał mi że jest zakaz ruchu takich pojadów bo było święto i pokazuje mi rysunek w jakims kodeksie a obok było napisane powyzej 7,5t to mu tłumacze że auto ma 3,5t i przyczepa 2t więc jest ok a on mi dalej rysunek pokazuje i głupa udaje a auto przed nami tylko bus(balsznka) z przczepą(lawetą) był według niego ok bo na rysunku miał busa z przyczepą jako 3,5t plus przyczepa 2t i nieszło mu wytłumaczyć że to to samo a bylismy 200 metrów przed granicą. Zabrał dokumenty i siedział w aucie jak gdyby nigdy nic i tzrea było zapłacić 35 euro jakiegoś mandatu nie wiadomo za co, ale wtedy już było ok i można było jechać.
  4. Nie mylę, autolaweta to nie przyczepa. Cały czas mówię o aucie(typu pomoc drogowa) nie o przyczepie. Dużo jeździ tego na VW LT czy Sprinterach i normalnie są zarejestrowane do 3,5t. czyli jeździ się na kat.B.
  5. Jeszcze się nie spotkałem u nas z autolawetą którą bym na B nie mógł jeździć, a swego czasu jeździłem takimi 2 razy w tygodniu.
  6. Tak możesz to jest zarejestrowane do 3,5t tak jak normalny bus.
  7. Taniej Ci chyba będzie wypożyczyć w Polsce autolawetę za 200 czy 250 zł za dobę i przewieź to auto samemu.
  8. Poważnie dobrze że mnie uświadomiłeś :gwizdanie: Nadal nie wiem co mi to da że się będę tym przejmował i teorie spiskowe wymyślał. Zapewniam Cię że paliwo i tak będzie po 6 zł i raczej tego nie zmienisz, ja wolę się zająć tym żeby mnie było na nie stać a nie tylko nażekać i winić wszystkich dookoła Ale chyba połowa została w domu, a to też o czymś świadczy. To co tu jeszcze robisz skoro Ci tak źle, przecież za granicą kasa leży na ulicy i jest jak w raju :gwizdanie:
  9. Polacy też rządowi nie ufają i tym się jakoś nie przejmujesz? Przecież chyba bardziej Cię dotyczy to co się w Polsce dzieje niż w USA. Druga sprawa to nie szkoda Ci życia na przejmowanie się takimi rzeczami, jeszcze będziesz miał w życiu poważniejsze problemy więc lepiej cieszyć się życiem a nie tylko wszystko widzieć w czarnych barwach. Jak Ci to w czymś pomaga to spoko.
  10. 250 zł to za 15 trzeba dać.
  11. Ma obsesje na punkcie USA :gwizdanie: Wizy nie dali czy jak
  12. No jeżeli masz ubezpiecznie od nich czy wliczane w leasing to wtedy tak jest, a wyżej kolega napisał że w leasingu mu powiedzieli że nic takiego nie mają.
  13. U mnie w B5 jak się zapaliła ta kontrolka to była jeszcze prawie połowa klocków także nie było sensu wymieniać odrazu, natomiast teraz w A6 też mi się zapaliła i już faktycznie była końcówka klocków, więc róznie to bywa z tymi czujnikami najlepiej sprawdzić ile faktycznie tego klocka zostało.
  14. Przecież ubezpieczenie zawierasz sam u agenta więc wszystkie papiery masz u siebie, tym bardziej że raiffeisen twierdzi że nic niema więc gość coś kręci. Mamy leasing w raiffeisen i w efl i ubezpieczenia robimy sami, wszystkie papiery są u nas tylko faxem im puszczamy kopie polisy i nic więcej.
  15. To nie wiedziałem że się coś zmieniło, szkoda bo zimowy był naprawdę dobry. Ciekawe co teraz tam leją i kto to robi dla nich, trza obadać i sprawdzić na firmowych autach i się zobaczy co jest warty.
  16. Myślę że nawet bez tego ogarnął by temat.
  17. Ciekawi mnie jak by teraz tym autem pojechać do Rogala, ciekawe jak bardzo różnił by się wykres.
  18. Tu chyba nie chodzi o silnik tylko o program, myślę że u kogoś innego było by duzo lepiej. Dla przykładu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119941.30
  19. Tylko dziwne że zawsze dolega coś tym robionym przez innych tunerów a u Rogala, Patrox-a czy Aligatora zawsze kreski idelane. Przypadek
  20. 8D0 862 257 8D0 862 257 B 8D0 862 257 C 8D0 862257 E Ja miałem chyba z literką C i była bez sterowania, reszta powinna mieć. Teraz mam tą pierwszą bez żadnej literki.
  21. NYNA odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ładna, ładna.. przez tablicę pomyliłem ją z autem od Auto Husa, które okazało się rdzewieć.. Szkoda tylko że cena netto.
  22. Po numerze na pompce. Jeżeli auto miało fabrycznie scyzoryk to pompka musi być ze sterowaniem a jeżeli był zwykły kluczyk(tak było u mnie) to trzeba również wymienić pompkę bo sterowanie nie będzie działać.
  23. Dobry będzie ten co ma Krycha na pewno, ważne żeby pompka centralnego którą masz miała sterowanie falami radiowymi.
  24. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    Dokładnie jak robić to całą raz a dobrze i nie płacić dwa razy za robotę bo jak żadne uszczelki nie były w niej wymieniane a już trochę latek mają to wymienisz jedną a zaraz pojawi się wyciek z innej(starej) bo ciśnienia nie wytrzyma a w pompie ciśnienie jest nie małe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.