Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. w ten sam sposob mozecie dolozyc isofix na przednim fotelu pasazera. tu dodatkowo niezbedne bedzie odlaczanie poduszki.
  2. No brawo, brawo Ja długo się zastanawiałem nad tym modem i z uwagi na strach przed klejeniem i uciapaniem boczka prawie z niego zrezygnowałem. Załamało mnie to co zobaczyłem na audizine. Boczek pod pamięć kosztuje w ASO ok. 2tyś. a jako używek praktycznie jest nie do dostania. Któregoś dnia, stojąc w korku przyszedł mi do głowy absurdalny wręcz pomyśł, który ostatecznie wcieliłem w życie i memo jest on board Wykorzystałem grube gumowe podkładki pod meble, taśmę dwustronną i izolację materiałową - zamiast 2tyś wydałem na to ok. 30PLN Podkładki dały oparcie ramce na przyciski: Izolacja okleiłem precyzyjnie krawędzie ramki żeby nic nie skrzypiało itp. Ramkę połączyłem z podkłądkami taśma dwustronną. Wszystko super pasuje i wygląda, nic nie skrzypi i w razie jakiejś awarii itp do przycisków można się dostać bez demontażu całego boczka.
  3. Ponieważ niektórzy trochę łacha ze mnie drą, to uaktualniłem nieco opis na 1str Turdzi, dokładnie tak jak piszesz...
  4. np w RS4 to jest. Tez to wrzuciłem kiedys u siebie robiąc podszybie - zupelnie inaczej pod maska wszystko zaczelo wygladac. Niestety troche "srednio" sie przez to plyn wlewa, ale przeciez nie o funkcjonalnosc tu chodzi - hahaha
  5. hehe - robilem to kiedys w ibizie i potem w leonie. w a4 wg mnie dobrze jest tak jak jest. ostatnio nawet "potknąłem" sie w piwnicy o nowe ramię aero i przez chwilę zastanawiałem się czy go nie wykorzystać Z tego co pamiętam, to w ASO nowe ramię+wycieraczka+nakładka naśrubę to ok. 100pln
  6. nie - zrezygnowałem ze sprzedaży i jeszcze sobie nim troche pojeżdzę. Niestety pomysłów na mody już trochę brak
  7. Maxi Cosi Mura4 - 4 pompowane kolka i bardoz male wymiary po zlozeniu. Do tego super wygodne skladanie i p&p z fotelikiem CabrioFix.
  8. Jakiś miesiąc temu miałem u siebie to samo po zaparkowaniu w zaspie. Spaliny nie mialy jak wylatywać i ich nadmiar spowodował efekt "pożaru". Przytrafiło mi się to poraz pierwszy od dwóch lat. Przechodnie mieli niezłe miny, jeden typek stał przed samochodem i cały czas się tępo na niego patrzył - a ja stojąc na poczcie wyjąłem z kieszeni pilota i wyłączyłem ogrzewanie. Stojący Pan nadal medytował bo nagle przestało mu dymić Żarty, żartami, ale trzeba uważać gdzie się staje, bo szkoda zniszczyć tak użyteczny zimą gadget.
  9. niestety moge tylko tak do podpiac - dodalem nr czesci nad zdjeciami
  10. prosze 4F0 907 357 F 8E0 941 029 BB + 8E0 941 30 BB ,4F0 907 357 F
  11. Wg etki są dwa różne reflektory xenonowe - zwykłe i skrętne. Oprócz tego potrzebujesz modul do obslugi. Cos kiepsko chyba jednak szukałeś w internecie tych informacji.... Zajrzyj do etki i popatrz na czesci, a od razu zobaczysz co jest potrzebne, a co nie. Po co tracic niepotrzebnie czas i komplikowac rzeczy proste?
  12. Oczywiście że jest potrzebny dodatkowy modul - AFS się nazywa. Gdyby to była tylko kwestia kodowania to ta opcja byłaby nieco tańsza w cenniku [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:12_________________________________________________ chyba w Vectrze, a nie A3 W A3 możesz zrobic jedynie doświetlanie halogenem.
  13. zgadza sie - ten podpowiadacz jest dramatyczny. ale przeciez nie o to chodzi żeby z niego korzystać tylko żeby FIS fajniej wyglądał - hahaha
  14. no w B8 to jest. W B7 występowało to jedynie w wersjach "e", które są rzadkością. W ramach ciekawości maska alu z "e" jest ponad 4x droższa od maski standardowej
  15. zapomnialem dopisac - gdyby B7 mialo długie kodowanie, to możnaby było ustawić doświetlanie halogenami tak jak np w MB. W obecnych A3/S3 które maja długie kodowanie można to sobie VAGiem ustawić w 3min
  16. Niestety cos takiego nie występuje w A4. Jest jedynie skret dynamicnzy uzalezniony od predkosci, ale na postoju nic nie działa. Mam to u siebie i w czasie jazdy fajnie to działa - światła skręcają razem z kierownicą
  17. Odswieze tego kotleta, bo z braku pomyslow zaczalem sie nad tym znowu zastanawiac.... Zrobil to ktos? Ostatnio gdzies doczytalem, ze w B7 TDIe i TFSIe z racji ze to eko modele oprocz alu maski byl tez podpowiadacz zmiany biegow
  18. tak - 1be to "zawieszenie sportowe", a 1bv to "zawieszenie sportowe s-line" W 08.2007 1be kosztowało ok. 1,2tys, a 1bv ok. 2,7tys
  19. Przeglad po 60tys ze wszystkimi filtrami, olejem robocizna to ok. 1,4tys w ASO w W-wie.
  20. wg mnie audi przegielo tym modelem i jest to pierwsz kompletnie bezplciowa S4ka. Rezygnacja z V8 kompletnie odebrala charakter temu autu jak i pozostalym Ska. V6tke z kompresorem czy bez mozna miec w zwyklym modelu i pakowanie jej do Sek to profanacja. Rozumiem ekologie, ekonomie itp ale szanujmy sie Szkoda ze masz w manualu...
  21. Bartek ja nie mam u siebie zadnego panelu na tunelu. Sterowanie jest pod FISem zrobione. Sa 3 tryby - standardowe 1 i 2 oraz 3ci w ktorym sa podstawowe ustawienia samochodu (daty, jednostki, funkcje wyswietlane w 1 i 2 oraz menu ogrzewania i wietrzenia. Wsrod zdjec mojegosamochodu znajdziesz fote z tym menu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.