Treść opublikowana przez Tyrath
-
200 km / 400nm w 2.0 TDI bpw
Ja jeszcze dobrze nie zacząłem modzić, a już czuję, że zabawa mnie wciąga. Przemyśl dobrze sprawę, bo szkoda utopionej kasy jak po tygodniu będziesz chcial wrócić do gtb
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?
-
200 km / 400nm w 2.0 TDI bpw
Jestem żółtodziobem w tym temacie, ale niedawno pytałem się o to samo i chłopaki powiedzieli mi, że po przeróbce u Krzyśka będę w stanie sam to podłączyć. Będę musiał tylko przyspawać flanszę do wydechy i podgiąć trochę zasilanie oleju.
-
200 km / 400nm w 2.0 TDI bpw
Musisz zlecić komuś przerobienie turbiny na sterowanie podciśnieniowe. Kolega krzysiek1606 robi takie rzeczy i aktualnie ma na sprzedaż taką turbinę. Odezwij się do niego
-
Afn 200/400 dwie szkoły
No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować? Mowa o GTB
-
Prośba o analizę logów - 1.9tdi AVG
Panowie, problem zażegnany. Winny był wtryskiwacz sterujący, dzisiaj wymieniłem przy okazji cały komplet wtrysków na nowych końcówkach. Samochód odżył i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przy okazji polecam wtryski od kolegi bigu888 właśnie u niego zrobiłem zakupy, wszystko świetnie działa, jestem bardzo zadowolony
-
DQS do AFN
Wiem bo sam mam avg Krążą plotki, że dqs jest niemal identyczna jak skrzynia z 1.9 5b z tym, że dołożony został 6 bieg
-
DQS do AFN
Zapytałem Al@na, bo wrzucal dqs do avg i powiedział, że mu się lepiej samochód zbiera na nowej skrzyni
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu. A samochodzik piękny
-
[B5 AFN] taki tam rozbójnik Chadurego
Ładna furka Zazdroszczę webasta. Masz takie same fotele jak ja, strasznie ich nie lubię Powodzenia w modzeniu
-
Afn 200/400 dwie szkoły
A masz kevlar na tarczy?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Niebardzo rozumiem. Co to znaczy, że dwumas się stawia? Masz nowy dwumas czy używany? Jak używany to zawsze może się stawiać zwyczajnie przez zużycie, a nie przez podniesioną moc. Z resztą co tam ma nie dawać rady przy dużej mocy? To tylko zamach, no chyba, że strzelasz ze sprzęgła przy każdym ruszaniu. Nie jestem szpecjalistą od sprzęgieł, ale to tak na mój chłopski rozum. Chętnie poznam Twoje zdanie
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Zdania są bardzo podzielone. Jedni chwalą sobie zamach z 1Z, inni powracają do dwumasu. Temat rzeka. Po taniości można polecieć w sztywne koło, wszystko będzie ładnie działało i będzie pan zadowolony Ja osobiście będę cenię sobie ciszę i komfort w samochodzie, dlatego chcę kupić nowy dwumas, bez niepewności czy będą drgania, szarpania, hałasy czy cuś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: Witaj na forum, do zobaczenia na mieście
-
DQS do AFN
Panowie, ostatnia sprawa, która zaważy na decyzji kupna skrzyni 6 biegowej. Sporo ludzi twierdzi, że skrzynia dqs jest wolniejsza tzn. ze na niej osiągi samochodu znacznie się pogarszają. Z drugiej strony sporo ludzi twierdzi, że dqs jest ma takie same przełożenia jak skrzynia 5b afn z tym, że dołożona jest szóstka. Czy ktoś kto się zna, może się wypowiedzieć?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał? Po co Ci GTB20 ja nie będziesz miał tyle paliwa. Załóż sobie jaką moc chcesz osiągnąć i kup pod to graty. Skoro już kupiłeś 216 i pompę 11 to układ paliwowy będziesz miał na około 190-200Km. Pod taka moc dobierz turbosprężarkę. Ja tu bym widział CAHA albo GTB17. CAHA będzie trochę łatwiejsza w montażu bo seryjnie jest sterowana podciśnieniem. Zostałem już uświadomiony, nie będę szalał Jeżeli mnie się pytasz to kupiłem oryginalną pompę 11 107J. Sprzęgło aktualnie mam serię AVG, ale nie zdzierży. Wpadnie AWX, a dostanie zadyszki to się obije kevlarem.
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
Dźwigasz auto i kręcisz kołem. Usłyszysz różnice
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
U mnie tez przerywa przy przyspieszaniu. Winny u mnie jest wtryskiwacz sterujący, cewka pokazuje prawidłową rezystancję, ale nie działa jak powinno. Nie traktuj wiążąco tego co napisałem, po prostu możesz to dopisać do listy rzeczy do sprawdzenia, może akurat trafisz
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Nie wspomniałeś nic o tjuningu zewnętrznym. Zostawiasz to jak jest?
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Wrzucę fotki w wolnej chwili. Gwerty ma rację, ja się dowiedziałem o tym po fakcie, ale nie ma tego złego... Wyczyscilem, wypucowalem odbłyśniki i lampa wygląda jak nowa.
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał? Jak wlozysz wtryski min 230 to jest sens gtb20 Już kupiłem 216, więc nie będę kombinował. 200 kunia to dla mnie i tak aż za dość. Z resztą od pompy i wtrysków do pełnego setupu dłuuuuuuuuga droga. Sama moc to nie wszystko, potrzebuję jeszcze przede wszystkim dobrych hamulców. W ogóle to lista jest długaśna, a życie taaakie drogie
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał?
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
Mam nadzieję, że nie porwałem się z motyką na słońce
-
[B5 AVG] Nadciąga czerwony Avanturnik :) Gwint i koło na pokładzie :) str. 2
Piękny samochód, piękny kolor. A cóż to za wynalazek na blendzie bagażnika?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Pompa kupiona, cieszę się jak małe dziecko