Treść opublikowana przez Sejwel
-
projektory led wasza opinia na ten temat
Jak dla mnie to wieś.. nie założył bym tego do swojego auta.
-
Jakie spinki do przedniego zderzaka a4 b5 96?
Jeśli chodzi Ci o spinki mocujące wzmocnienie do zderzaka, to z dołu zamiast spinek możesz to złapać za pomocą kilku śrub z nakrętkami z drugiej strony. Z zewnątrz jest to niezauważalne, bo łebki śrub zostaną zasłonięte przez kratki zderzaka. Co do górnego mocowania to pewnie idzie wymyślić coś podobnego.
-
Piszczenie podczas otwierania szyb
Pomogło już minęło kilka dni i nic nie piszczy
-
Oświetlenie Nóg I Drzwi Nie Swieci !
U mnie identyczna sytuacja.. Jak ktoś już to ogarnął niech da znać jak to naprawić.
-
Piszczenie podczas otwierania szyb
Dość często podczas opuszczania/podnoszenia szyb wydobywa się głośny pisk dochodzący z pomiędzy uszczelki i szyby. Po myciu auta lub w czasie/po deszczu ten dźwięk nie występuje. Na oko uszczelka przylega po całości dobrze. Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić.
-
Tapicerka drzwi
dokładnie, z tyłu są 16cm.
-
Tapicerka drzwi
Najprościej będzie jak ściągniesz boczek i zobaczysz czy masz głośnik
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Najlepiej ori, ale te welurowe co tu pokazałeś też są dobrej jakości. Kumpel kupował chyba też u tego gościa i jakościowo są dość dobre.
-
podłokietnik z a6 do a4
Poza tym jak ściągniesz tunel to od spodu jest jakby odznaczone miejsce w którym ma się znaleźć dziura na podłokietnik. Jak by ktoś chciał zdjęcia czy więcej info to PW.
-
Tapicerka drzwi
Jakie masz radio? Ori czy inne? Z tego co się orientuję to w większości A4 są głośniki z tyłu tylko przy nieoryginalnym radiu potrzeba specjalnej kostki/przejściówki do uruchomienia tylnych głośników i ewentualnego suba.
-
podłokietnik z a6 do a4
Ostatnio trafił mi się ori podłokietnik z a6 2001r. Mocowanie pasuje, jednak po zamontowaniu go i założeniu zaślepek nie jest idealnie. Widać dziurę i kawałek łapy. Tak więc trzeba będzie rezać nową zaślepkę.
-
Trzeszczące plastyki w bagażniku.
Możesz spróbować smarem silikonowym, powinno pomóc.
-
Wloty powietrza na błotnikach?
Ani to ładne, ani praktyczne... Nie krzywdź tym auta ;/
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Za niedługo wybieram się w tamte strony, więc jak klapa jeszcze będzie to mogę podjechać zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
U mnie wręcz idealna pogoda idę jeszcze poszukać jakiegoś aparatu i startuję za niedługo
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
To gdzie się spotykamy na miejscu?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Potrzebuję zestaw tarcz i klocków na przód do a4 b5 1.9tdi 110KM 1997r.
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
Na dzień dzisiejszy koszt tego elementu w ASO to 18,80zł.
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Ja używam Osram Cool Intense i jestem z nich zadowolony. Dają dość jasne światło i widoczność jest bardzo dobra.
-
Pomoc przy wyborze gwintu
Witam. Potrzebuję Waszej rady odnośnie wyboru gwintu. Mam ograniczony budżet więc zastanawiam się nad takimi markami jak: tuning-art, ta-techniks, mts oraz jom. Lepiej brać tańszego np TA, czy dołożyć ~300-400zł na jom'a lub mts'a?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wybieracie się do Kamienia?
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
No to ja też przyjadę w niedzielę. Tylko dołączę do Was na miejscu
-
Propozycja spotu w NYSIE
jestem jak najbardziej 'za' ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 09:49 ---------- Tak więc zbliża się piątek i w związku z tym może jakiś spot wieczorkiem? tak koło 18 jak co niektórzy będą się zjeżdżać na VAG
-
Przyceimnione Szybki
Co jak co, ale efekt lustra na szybach nie leży w dobrym guście. Lepiej odpuść to sobie
-
Propozycja spotu w NYSIE
za 2 tyg może uda się spotkać w większym gronie przy okazji VAGa