Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Na pewno coś się wymyśli:) może jeszcze ktoś sie z okolic Kutna zdecyduje, choć pozostala juz tylko lista rezerwowych OT ...i pogratulować różowego
  2. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No i niestety kolego, nie podejdą te łańcuchy na Twoja felge musisz szukać dalej... OT. Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich maniaków w rejonu kutnowskiego
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wypsiu, ja sie właśnie zapisałem widziałem,ze już jesteś na liście :gwizdanie: szymon88-16 mam te łańcuchy u ojca w firmie, one były kupione na koła 14 cali wiec mogą nie pasować. Jutro rano sprawdze i Ci dokładnie powiem czy zmieszczą sie na "Twój" rozmiar.
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Poszukam w garażu, jak znajde,to wieczorem dam Ci znać. Na pewno gdzieś miałęm,tylko czy sie dokope do nich A jakie masz koła? 15?
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No i mamy pierwszy snieg:) Można by pojechać gdzieś się poślizgać. Tylko gdzie:) czekam na propozycje... :gwizdanie: Widziałem,że pod Aldim mają całkiem duży parking i wieczorkiem można pośmigać
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    chłopaki jak chcecie sobie wrzucić taką fote pod wiadomościami, to dajcie znac, wyśle Wam link,który sobie wkleicie
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Na prośbę szerokiego grona spotowiczów wrzucam foty A wiec pierwszy spocik mamy za sobą, teraz tylko czekamy aż się grono powiększy
  8. No i u mnie nie dało rady WD40 ani coca cola. w ruch poszła boshówka i trzeba było uciąć su...ke silniczek wymieniony na nowy i lata jak szalony:)
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Pozostałym użytkownikom,którzy pisali w tym wątku rozesłałem PW, może sie ktoś jeszcze przyłączy. Będzie dobrze, od czegoś trzeba zacząć
  10. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ja proponuje godzine 11 a co do miejsca,to hmmm parking na placu wolności?
  11. No tak zrobiłem. napsikałem porządnie, pojeżdze z 1-2 dni znów psiknę i zobczymy... mam tylko nadzieje,ze zdąże przed mrozami, bo nowy silniczek leży i tylko czeka na przekręcenie
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    To co, niedziela??? proponuje jakos tak przed południem, bo wieczorkiem to raczej każdy juz sobie przed telewizorkiem odpoczywa w ciepłych kapciach :gwizdanie:
  13. Pany mam problem z odkręceniem śruby 13 mocującej ramę... napsikalem wd40 i nic. Opukiwałem, psikałem, próbowałem poluzować i ani drgnie. Wszystko udało mi sie zdjąć, całe wewnętrzne poszycie itp, blokuje mnie tylko ta cholerna 13stka (pewnie dlatego pechowe 13). Macie jakieś rady? lepszy środek od wd40?
  14. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Henioo jak spadnie śnieg,to bedzie jeszcze fajniej heheh No to już raz raz:) jakie dni komu odpowiadaja? lepiej weekendy,czy w tygodniu? zróbmy jakiś mały rekonesans. Ja pracuje 7 dni w tyg, wiec wszystko zależy od dnia,czy mam wolne,czy nie...
  15. Kolego podjedź do najbliższej stacji diagnostycznej, sprawdzą Ci swiatełka za 15-20 zł, jeśli będzie trzeba to wyregulują. No chyba,ze masz ksenon, to może żarnik już sie kończy... ale widziałbyś inną barwę
  16. spróbuj dołożyć podkładkę gumową do tych śrub przy boczkach. u mnie to wlaśnie skrzypiało http://images41.fotosik.pl/185/a985e8c7fb8ad722.jpg
  17. Cos mi się wydaje,ze cały lewarek będziesz musiał poszukać
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No kolego jak widzisz temat umarł zresztą w Łodzi tez są duże problemy ze spotami
  19. Wiesz co kupiłem coś w markecie. mały spray z gąbką w skuwce... chyba firmy Najauto czy Mojeauto...coś takiego Jest to na bazie silikonu i jeszcze jakichś tłustych substancji. psikasz na gąbkę i rozprowadzasz po uszczelkach, ot tyle roboty. U mnie jak nie posmaruje ich co jakiś czas to podczas jazdy słyszę świst. po smarowaniu ustaje,wiec na pewno sie sprawdza;)
  20. szukaj na allegro. śmiało mozesz kupić np uszkodzony klimatronik i przełożć tylko przód. ja w 100% sprawny kupiłem za 100zł, a swój wytarty sprzedałem za 60... Z panelem do radia będzie gorzej. kup sobie cale radyjko od kolegi czaki22 (ostatnio sporo wrzucał w dziale sprzedam), a wytarte wystaw,na pewno znajdziesz nabywcę.
  21. Ten trzask w drzwiach to może być ułamany zatrzask (kołek) trzymający boczek od wewnątrz. Wuju - a próbowałeś przesmarować jakimś preparatem do uszczelek samochodowych? u mnie pomaga. smaruje co 2-3 miesiące i jest ok. Właśnie wczoraj na zimę nasmarowałem
  22. Mam ten sam problem. Było już parę wątków na ten temat. Prawdopodobnie kończy się pokrętło od szyberdachu. Niektóry piszą, że wystarczy rozebranie tego plastiku z pokrętłem i przeczyszczenie styków. Ja zacznę od czyszczenia styków i zobaczymy jak będzie...
  23. Jak w temacie. Posypał mi sie silniczek tylnej wycieraczki. na allegro w dobrej cenie znalazłem silniczek od B7, bedzie pasował do mojego B6?
  24. Kolego potrzebuję MOTUL serii 8100 spelniajacy norme 505.00 lub 506.00 5l. do mojego 2,5TDI AKE + i filtr oleju. Jaki byłby u Ciebie koszt zakupu razem z wysyłką?
  25. Dzięki kolego, jeszcze jedno pytanko: czy te nowe plastiki są tak samo podatne na wycieranie,czy już z troszkę lepszych materiałów je wykonano?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.