Treść opublikowana przez gieras1988
-
avant alarm sam się włącza
w takim razie poszukam w klapie bagażnika, bo ostatnio była malowana także lakiernik rozkręcał ją, podejrzewam również że mogła dostać się woda, a w zamku bądź pompce co można przeczyścić ? tzn ogólnie rozebrać wystarczy i przeczyścić styki itp ?
-
drgania, falujace obroty na jalowym
dobry pomysł z tym pojeżdżeniem na benzynie, po wypłacie wypróbuję sam, ale czy to możliwe jak mam nowy gaz na Hanach który przejechał około 2000km dopiero ? niby wtryski dobre, ale gazownik powiedział że mam taki sobie komputer, Zenit czy coś takiego
-
falowanie obrotow przy dojezdzaniu do skrzyzowania a4 2.8
przepustnica to pierwszy krok kolego, zazwyczaj jednak nie pomaga, wiele juz napisano na ten temat a u siebie mam dosyć podobny problem, osobiście obwiniam lambdy, najlepiej je zlogować i to może coś pokazać,
-
avant alarm sam się włącza
wszystkiego już próbowałem, masęinstrukcji czytałem. Skoro poszło u kumpla na win 7 x32 to wezmę od niego tego windowsa i u siebie przeinstaluję, przy okazji odmulę sobie laptopa wracając do tematu, czy wyjęcie baterii z kluczyka mogło coś rozkodować? bo nie jestem pewien ale możliwe, że zaczął wyć po tym jak sprawdzałem baterie
-
avant alarm sam się włącza
ok tylko mam problem z kablem od środy się męcze ze sterownikami mam kkl viaken 409.1 nie działa mi na win 7 x64, teraz na lapku z pracy na xp sp3 i też mi nei idzie
-
avant alarm sam się włącza
znalazłem coś takiego, w takim razie który kod wyłącza ten alarm, ewentualnie to nie ten kanał ? Recode locking options [select] [35 - Cent. Locks] [Recode - 07] Enter the coding below [Do It!] Write down the existing coding for future reference. A4 pre-1998 with Delta radio and anti-theft system Standard Coding: 03468 A4 pre-1998 with Delta radio, anti-theft system and keyless entry Standard Coding: 12172 A4 1998+ with Concert/Symphony radio and anti-theft system Standard Coding: 03340 S4, A4 1998+ with Concert/Symphony radio, anti-theft system and keyless entry Standard Coding: 16140 Add the following options to your coding number: +64 Windows up, sunroof close, and windows down with remote. -04 One touch unlock of all 4 doors and trunk -1024 Remove horn honk when arming +32 Auto lock/unlock of doors (Doors lock at 15 mph and unlock when key is removed) So, if you want to have a 1999 A4 with Concert radio and anti-theft system and keyless entry, and you want to add window control with the remote along with auto-lock, then: add 03340+64+32= 03436
-
[1Z] Odłączenie ori. alarmu
i jak ? naprawione ? znalazłeś może to kodowanie przez vaga? pytam bo szukałem ale nie widzę
-
avant alarm sam się włącza
tak alarm fabryczny, jak nacisnę ten przycisk jest to samo może to jakiś czujnik jest zbyt wrażliwy ? kolego podpowiesz może gdzie to przestawić i ewentualnie jaki kod dać? ostatnio jak podpinałem to byłem bodajże w alarmie, ale w podpowiedziach na vagu było dużo rzeczy i nie chcialem popsuć bardziej
-
avant alarm sam się włącza
witam od kilku dni mam problem nie otwiera się klapa jak otwieram auto, jak przytrzymam środkowy guzik na pilocie to się otworzy dopiero problem jest też taki, że co trochę się alarm włącza i wyje. jak chcę zamknąć kluczykiem to tez sią alarm aktywuje a potem wyje, jak zamknąć auto nie włączając alarmu? macie może jakiś pomysł ?
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
jak masz kabel to przyjrzyj się lambdom, porób logi i wstaw w odpowiedni dział, one odpowiadają za ubogą/bogatą mieszankę wczoraj czytałem te rzeczy, także rzuć okiem http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=56145 http://www.intercars.com.pl/pliki/PLK/DT40_Dobor_czasu_wtrysku_benzyny_i_gazu_LPG.pdf
-
Jak i czym czyścic odmę
u siebie jak czyściłem odmy, odkręciłem wszystkie łącznie z tą pod przepustnicą, nic się nie połamało, tylko trzeba uważać jak się je odpina a potem przystawiłem normalnie do kranu na zewnątrz domu i w miarę spore ciśnienie dałem, było trochę tego szlamu, teraz już czysto. przed założeniem położyłem wszystko na kocioł c.o. żeby wyschły do rana z tej wody
-
Wyłączenie czujnika temp i poziomu oleju G266 za pomocą Vaga?
odświeżę temat da radę to zrobić w b5 2.8 ??? lub jest jakieś inne wyjście, typu zworka ? ale jaka ?
-
drgania, falujace obroty na jalowym
ja nie wytrzymałem i rozkręciłem cały dolot odmy itd odmy były zawalone do połozy przekroju, podciśnienia nawet niezłe przepustnica oczywiście upaprana, odkręciłem ją od kolektora bez odpinania węży wodnych i wyczyściłem na ile miałem dojście u mnie akurat jak idzie ten plastik do przepustnicy(taka trąba łącząca się potem z filtrem, ale ta przy samej przepustnicy w której jest czujnik temperatury) był nierówno nałożony przez co podwinęła się uszczelka i myślę że wpuszczało dużo lewizny poskręcałem wszystko i o dziwo chyba jest coś lepiej jeśli chodzi o drgania, wywaliło jeszcze checka bo by nie był sobą jakby nie wywalił, ale tak czy inaczej jest trochę lepiej. Nie robiłem adaptacji przepustnicy także pojeżdżę trochę i zobaczę czy będzie jeszcze lepiej, pod koniec tygodnia będę miał dostęp do kabla to też zczytam czemu tego checka wywaliło no i d*pa, znowu falują i auto drga jeszcze zauważyłem, że jak jadę powoli na 5, tzn toczę się to słyszę jakiś dziwny dwięk czy coś, jak dodam gazu jest ok, mam w planie rzucić okiem na poduszki pod skrzynią i silnikiem
-
2.8 ocena działania sondy
witam, proszę o ocenę w załączonym filmiku działania sondy, chodzi głównie o 31 grupę i drugie okienko, wydaje mi się, że nie działa poprawnie a nie chcę na marne wymieniać którejś dobrej sondy objawia się szarpaniem podczas przyspieszania i głównie falowaniem obrotów na jałowym, i trochę spore spalanie przy nawet spokojnej jeździe, objawy na P B i L P G pacjent 2.8 Q tip 2001r + sekwencja 2 miesięczna motor ACK, poprzednio był ATQ dodam jeszcze inne filmiki, oczywiście przepraszam że dodałem niefachowe wideo, ale miałem tylko taką możliwość. pod koniec tygodnia postaram się dodać jeszcze normalne logi o ile mi się uda je zrobić Dzięki za pomoc z góry
-
Bose przód jakie zamienniki 8do035411c lub skąd oryginały
u mnie też pierdzą, a myślałem że Bose to Bose nie do zajechania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego właśnie teraz mam ten tryb ala sport i chce powrócić do standardu e którym skrzynia uczy się ale nie mam dostępu do vaga na ta chwilę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy taka sprawa Potrzeba mi dziś w krk żeby ktoś z vagiem przestawił mi sterownik w tipie a4 b5 2.8 q. Chodzi o zmianę strategii zmiany biegów .Czy moznaby do kogoś podjechac Ewentualnie koło 18-19 w okolicach agh najlepiej ale zawsze mógłbym podjechac gdzieś Pozdrawiam
-
ksenon na zwykłe
wczoraj miałem kontrole na tych lampach US, ogólnie samochód z US chcieli dowód zabrać za to, że stwierdził pan policjant że moje klosze nie są przystosowane pod ksenony i się pyta czy jestem w stanie przy nim zmienić na zwykłe żarówki, a ja że to są ori ksenony, po to ma spryski na zderzaku, ale uparł się chciał żebym włączy ł spryski a tu zonk, nie działały :/ w sumie o tym wiedziałem tak czy inaczej dowód zachowałem ale mandatu sobie nie mógł odmówić, 100 za jazde w nocy przy złych warunkach na przeciwmgielnych, nagminnie taxiarze tak jeźdzą i jakoś im wolno tak czy tak muszę uruchomić spryski a jak dziśdoczytałem klosze mam ok ponieważ jest tam na nim chyba D2S czy coś trakiego aa nie mam literki H :/
-
ksenon na zwykłe
witam może to dziwne ale jednak zastanawiam się nad wymianą ori ksenonu na zwykłe, tzn chodziłoby o wymianę całego reflektora czy odbędzie się to p&p ? czy wtyczki i wszystko spasuje? np jest tam inaczej z kierunkami bo świecą non stop jak co to chodzi o lampy ori na rynek amerykański, także mega rarytas oczywiście z tymi pomarańczowymi kierunkami, auto z 2001roku
-
drganie karoserii na wolnych obrotach
znowu ja macherzy moi znajomi pod moją nieobecnością ustawili mi rozrząd raz jeszcze, tym razem zgodnie z tym co ustaliliśmy, powiedziałem jak się ustawia rozrząd i nie inaczej z rozmowy wynika że obroty są już ok, że obrotomierz stoi w miejsce, jakby tak było będę wniebowzięty, ale poczekam do niedzieli jak wrócę i odbiorę auto sam się o tym przekonując Jak dla mnie zj***li Ci mechanicy ustawienie rozrządu skoro przed wymianą było ok bez zdjęcia kół rozrządu w V6 nie ustawisz dobrze
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
nie była klapa malowana tylna ? dziwnie ten znaczej jakby rozjechany, u mnie jest np inaczej i w każdym
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
sprawdź kompresję na każdym cylindrze najpierw no i komputer co mówi
-
Wylot korbowodu przez miskę
u mnie w 2.8 ATQ miałem to samo, tyle że ja kupiłem już w takim stanie i do dziś nie wiem czemu u mnie wyszedł bokiem
-
a4 b5 2.8 nie chce zapalic
jesteś tego pewien ? przypadkiem nie na odwrót ? czujnik położenia wału steruje kiedy ma być iskra to jak ma bez iskry palić?
-
Regeneracja silnika czy wymiana na uzywany?
Mam podobny dylemat tyle że albo zrobić silnik tzn raczej któryś zawór na pierwszym garczku, ogólnie sporo roboty albo sprzedać samochód i rozejrzeć się za 1.8t Q W sumie szkoda też sprzedawać mojego bo nie ma takiego drugiego w Polsce :/