Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na vega25 temat w 1.9TDI
    filtr paliwa kiedy wymieniany ? filtr powietrza kiedy wymieniany ? egr-przepustnica czyszczone? paliwo na jakiej staci tankowane?
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    nie ma to sensu .
  3. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    jak wlaczysz awaryjki to przycisk tez mryga?
  4. jakby zasniedzialy to by wcale sie nie zamykal .
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    jest to podswietlenie przycisku od awaryjnych . tak mi sie wydaje
  6. Taaa, pierwsza wizyta w wulkanizacji i po lakierze to do takich oponiarzy jezdzisz. jesli ktos ma odpowiedni sprzet to nie ma prawa uszkodzic lakier. co do fel to wypiaskowac, baza , lakier i gotowe
  7. centalny w pilocie czy kluczykiem tylko ?
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    dlugosc przewodow powinna ci pomoc w lokalizaowaniu odpowiedniego otworu
  9. dlaczego smieszni ?
  10. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    no to podswietlenie zegarow.za zegarami musisz miec wolny otwor.wrzuc zaroweczke i zaloz to tak jak ma byc
  11. nadal jest zle skalibrowany .tu masz instrukcje a co do drugiego bledu.swieca ci wszytskie zarowki?
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    podswietlenie czegos.w to wkladasz malą zaroweczke.a czarny korpus ma zastrzaski.a skad ja wyjales?pewnie gdzies za radiem
  13. swieci jak sie wlaczy.wydaje mi sie ze luz na laczniku stabilizatora nie wlaczy ci kontroli trakcji. esp smiga na tej samej czujce co abs.czyli w przegubie zew. stawialbym raczej na ktorys wachacz nic nie stuka?
  14. daj znac jak znajdziesz
  15. a jak jedziesz i wrzucisz luz nie telepie autem? w b8 pospolity jest problem lozysk przegubow wew w skrzyni.
  16. kiedys na forum ktos wrzucil stronke audi,gdzie mozna bylo wpisac vin i zobaczysz czy jest jakas akcja serwisowa.
  17. u nas masz 2 lata od daty zdarzenia .wiec nie widze problemu
  18. Shiny Garage Tar Remover nie kupujcie tego .zwykly plyn z woda.nie pomaga na kropki smoly . pomogl srodek w sprayu firmy "moje auto" .jest on na benzynie .
  19. z tymi poduchami to inne objawy by byly. sciagni pasek alternatora ,odpal i zobacz czy wtedy slychac.
  20. zas ja walelm 4,7 litra i 3/4 stanu bylo na mmi
  21. dolej 100 ml i bedzie ok.choc teraz tez jest ok.
  22. i nasmaruj zamki
  23. na gazie jak i benzynie to samo? czy masz sekwencje
  24. mowisz ze jak wlaczysz swiatla to troche ustaje.stawiam na lozysko alternatora. kup stetoskop ,10 zl kosztuje. sam uzywam i powiem szczerze zaden dzwiek mi sie nie ukryje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.