Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. witam.znajomy dzisiaj bawil sie joistickiem przy od sterowania 3g i zlamal mi ten czarny grzybek. http://www.ebay.com/itm/Audi-Mmi-3g-Replacement-Joystick-For-Mmi-Control-Panel-A4-A5-A6-A8-Q7-Q5-3980-/261408187199 na ebayu tylko znalazlem taki zamiennik.powiedzcie mi czy latwy jest tego montaz? bo powiem szczerze jak go wyciagnalem to pod nim na takim cienkim bolczyku jest sprezynka nawinieta, a w nia wchodzi element mucujacy grzybka. latwo jest wyciagnac odlamane stare elementy grzybka i sprezynke ?a nastepnie wsadzic nowy grzybek ? jak narazie dalem kropelke zywicy epoksydowej i przykleilem go do tego bolczyka,nie wiem jak dlugo to wytrzyma.
  2. przegub wew. bardzo ciezko jest wyczuc. tak jak mowisz od czegos trzeba zaczac.
  3. na 99% musi byc od 2litrowki.jak ja zmienisz blad powinien sam zniknac.
  4. sonde masz na ukladzie wydechowym.zaraz za kolektorem jest katalizator,to wlasnie w nim jest ta sonda.wygladaja tak : http://allegro.pl/sondy-dpf-fap-audi-a4-b8-i4832145292.html
  5. baterie zmien ,powinno pomoc
  6. jesli prowadnice sa zapieczone i klocki nie odbijaja tym samym tra o tarcze.aha i jesli by to byly prowadnice to jadac i przy nacisnieciu pedalu hamulca dziwku nie powinno byc,dopiero jak zdjemiesz noge z pedalu hamulca to dziwk powinien wrocic. no chyba ze przyczyna nie tkwi w hamulcach.z reszta na tym filmiku auto stoi !!!!
  7. 3 o sterownik pompowtryskiwaczy.jakie objawy sa?
  8. FIS wasz bog .lepiej mu nie ufac.co z tego ze on mi pokazuje 6,5 jak pali prawie 8 l.
  9. no ale na pompie nie ma odpowietrznika
  10. ile razy moxzna ci tlumaczyc zebys rozebral te hamulce ,wyczyscil prowadnice i je nasmarowal
  11. przekaznik tez moze w c**ja leciec.moze zaczni od jego wymiany
  12. te pompy same sie odpowietrzaja
  13. nie rozumiem.1.policja byla na miejscu.sporzadzila odpowiednie dokumenty o ktore poprosilo towarzystwo ubezpieczeniowe pzu.powinno byc wszystko jasne dla ubezpieczyciela. 2.hehe policjanci musieli zostac przekupieni.a przekwalifikowali pewnie bo obrazenia zagoily sie ponizej 7 dni. gruba kasa poszla i cwaniak bezkarny:)
  14. dosyc szybko to robia.maja do tego odpowiedni sporzet i srodki chemiczne. mysle ze 2-3 h i wyprane
  15. aso robi to najlepiej.tylko ze kasuje chyba 4 stowki
  16. smarowane byly prowadnice?? oslona tarczy czasem sie nie wygiela i dotyka tarcze??
  17. no raczej wymiana.ale dziwne ze nie ma innych objawow,typu szarpanie,drgania itp.widocznie cos jeszcze pompuje.
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na mufik900 temat w Audi A4 B8
    czemu rozczarowany?? chyba ze jezdziles dotychczas bentleyem:) masz racje.tuw nie wypusci takiego auta z przegladu
  19. witamy dolnoslaskie:)
  20. ponad 5 l
  21. dolot czysciles tzn przepustnice,kolektor ssacy. tak samo moze byc wydech zapchany.
  22. powiem ci szczerze ze nie wiem jak jest w 1.9 avf ,ale zobacz jak to wyglada z benzynce 2.0 .powinno u ciebie byc podobnie -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294693-co-to-za-czesc
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na mufik900 temat w Audi A4 B8
    sprobuj zaboksowac:) jesli kola zaczna i przestana sie obracac to masz:D ale masz napewno esp i asr to standard w audi od poczatku 21 wieku:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.