Treść opublikowana przez quadral20004
-
złamany joystick na pokretle Panelu MMI
witam.znajomy dzisiaj bawil sie joistickiem przy od sterowania 3g i zlamal mi ten czarny grzybek. http://www.ebay.com/itm/Audi-Mmi-3g-Replacement-Joystick-For-Mmi-Control-Panel-A4-A5-A6-A8-Q7-Q5-3980-/261408187199 na ebayu tylko znalazlem taki zamiennik.powiedzcie mi czy latwy jest tego montaz? bo powiem szczerze jak go wyciagnalem to pod nim na takim cienkim bolczyku jest sprezynka nawinieta, a w nia wchodzi element mucujacy grzybka. latwo jest wyciagnac odlamane stare elementy grzybka i sprezynke ?a nastepnie wsadzic nowy grzybek ? jak narazie dalem kropelke zywicy epoksydowej i przykleilem go do tego bolczyka,nie wiem jak dlugo to wytrzyma.
-
3.0 TDI quattro automat B7 drgania całego nadwozia przy przyspieszaniu
przegub wew. bardzo ciezko jest wyczuc. tak jak mowisz od czegos trzeba zaczac.
-
sonda lambda zbyt wysoka dawka
na 99% musi byc od 2litrowki.jak ja zmienisz blad powinien sam zniknac.
-
3.0 TDI quattro automat B7 drgania całego nadwozia przy przyspieszaniu
podpora walu najprawdopodobniej
-
sonda lambda zbyt wysoka dawka
sonde masz na ukladzie wydechowym.zaraz za kolektorem jest katalizator,to wlasnie w nim jest ta sonda.wygladaja tak : http://allegro.pl/sondy-dpf-fap-audi-a4-b8-i4832145292.html
-
Slaby zasięg centralnego
baterie zmien ,powinno pomoc
-
Szuranie w prawym przednim kole
jesli prowadnice sa zapieczone i klocki nie odbijaja tym samym tra o tarcze.aha i jesli by to byly prowadnice to jadac i przy nacisnieciu pedalu hamulca dziwku nie powinno byc,dopiero jak zdjemiesz noge z pedalu hamulca to dziwk powinien wrocic. no chyba ze przyczyna nie tkwi w hamulcach.z reszta na tym filmiku auto stoi !!!!
-
1.8 20v raz pali raz nie
3 o sterownik pompowtryskiwaczy.jakie objawy sa?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
FIS wasz bog .lepiej mu nie ufac.co z tego ze on mi pokazuje 6,5 jak pali prawie 8 l.
-
1.9 TDI AFN nie odpala po tankowaniu
no ale na pompie nie ma odpowietrznika
-
Szuranie w prawym przednim kole
ile razy moxzna ci tlumaczyc zebys rozebral te hamulce ,wyczyscil prowadnice i je nasmarowal
-
Pompa paliwa 1.9 TDI silnik AVF
przekaznik tez moze w c**ja leciec.moze zaczni od jego wymiany
-
1.9 TDI AFN nie odpala po tankowaniu
te pompy same sie odpowietrzaja
-
Wypadek- czyzby wielki przekret?
nie rozumiem.1.policja byla na miejscu.sporzadzila odpowiednie dokumenty o ktore poprosilo towarzystwo ubezpieczeniowe pzu.powinno byc wszystko jasne dla ubezpieczyciela. 2.hehe policjanci musieli zostac przekupieni.a przekwalifikowali pewnie bo obrazenia zagoily sie ponizej 7 dni. gruba kasa poszla i cwaniak bezkarny:)
-
Czyszczenie Środków
dosyc szybko to robia.maja do tego odpowiedni sporzet i srodki chemiczne. mysle ze 2-3 h i wyprane
-
Szarpnięcia silnika i przygasające światło w kabinie
dwumasy nadszedl czas
-
Czyszczenie Środków
aso robi to najlepiej.tylko ze kasuje chyba 4 stowki
-
Szuranie w prawym przednim kole
smarowane byly prowadnice?? oslona tarczy czasem sie nie wygiela i dotyka tarcze??
-
Pompa paliwa 1.9 TDI silnik AVF
no raczej wymiana.ale dziwne ze nie ma innych objawow,typu szarpanie,drgania itp.widocznie cos jeszcze pompuje.
-
ESP/ASR
czemu rozczarowany?? chyba ze jezdziles dotychczas bentleyem:) masz racje.tuw nie wypusci takiego auta z przegladu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy dolnoslaskie:)
-
Problem po wymianie termostatu
ponad 5 l
-
[BLB] Drgania na wolnych obrotach.
dolot czysciles tzn przepustnice,kolektor ssacy. tak samo moze byc wydech zapchany.
-
Pompa paliwa 1.9 TDI silnik AVF
powiem ci szczerze ze nie wiem jak jest w 1.9 avf ,ale zobacz jak to wyglada z benzynce 2.0 .powinno u ciebie byc podobnie -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294693-co-to-za-czesc
-
ESP/ASR
sprobuj zaboksowac:) jesli kola zaczna i przestana sie obracac to masz:D ale masz napewno esp i asr to standard w audi od poczatku 21 wieku:)