Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. Gratulacje, czego chcieć więcej ;D chyba tylko wersji sedan ;D A co to dokladnie za wosk ?
  2. Fajnie jakby ktoś mial zdjecia z nieoryginalnymi stacjami 2din w naszym b6/b7
  3. Witam, widze, ze rezales led-y do srodka, do czerwonych lampek w drzwiach tez wrzucales ledy? jest jakas roznica ?
  4. jhimo odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    gratulacje zakupu najtansze pierwsze mody to chyba ledy do postojowek i rejestracji do tego modul kierownicy pod tempomat+ tempomat
  5. @Kubakk jakie masz zarowki wrzucone? masz bixenony tylko, ze bez spryskow tak? zalozyles te ledowe do halogenow? i do tylnych lamp?
  6. Na Twoim miejscu chipa bym zrobil jak najbardziej spalanie o duzo nie wzrasta(a jak jezdzisz duzo w trasy to nawet nie poczujesz), auto bardziej zrywne, ogolnie to jeden z lepszych modow jakie mozna zrobic ;D Tez posiadam takie siedzenia jak Ty, teraz to bym chcial przynajmniej zeby na ledzwia mozna bylo sobie ustawic, ale niestety ;/
  7. Zimowy zestaw b.fajny myslales nad przyciemnieniem szyb?
  8. jhimo opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, jakie polecacie końcówki ozdobne do mojego samochodu ? Wydech jednostronny dwururka, dokladka z tylu s line zamawiac z ulter'a? jaki rozmiar? 70 ? Macie jakies zdjecia lub cos ?
  9. jhimo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Posiada ktos zdjecie lamp pomalowanych na czarnoo + grill w chromie?
  10. Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D
  11. nie trzeba wyciagac lamp, ja tez sie z tym meczylem dobra godzine, az wkoncu moj kolega elektromechanik mi to wymienil, zajelo mu to 5min wyciagniecie jej ;D
  12. Zdjecia nie oddaja rzeczywistosci to barwa 4300k z tego co pamietam:) do wyboru jeszcze 6000k bylo, jednak nie mam bixow i do postojowek nie bardzo by to pasowalo ... http://i60.tinypic.com/10nyy4j.jpg http://i62.tinypic.com/ml5ag0.jpg pozdrawiam:) instruktor, jak chcesz to moge Ci poslac zdjecia z dokladka i bez Oczywiscie do naszych nie-s linowych zderzakow polecam dokladke z leona cupry na przod:D
  13. Siemka kolega ma podobnego czarnulka co ja, tyle, ze moj silnik to bke Jesli nie zamierzasz zmieniac wydechu na dwustronny to polecam kupic dokladke s line do obecnego wydechu nowa w aso to 200zl, ale jest w podkladzie:) mi sie udalo za 150kupic;) Jesli chcesz ledy do tablicy ktore nie wywalaja bledu to polecam kolege tomnik(czy jakos podobnie) z forum jesli chcesz to moge Ci podeslac fotki jak to wyglada
  14. Witam, również zamierzam zamontowac nieorginalne 2din:) montowal ktos u siebie juz? Jakie sa wymiary rnse? W normalnym przypadku kupilbym rnse, ale w moim samochodzie nie ma wzmacniacza, ani subba, takze musialbym dokupic i ciagnac wiazki zeby tylnie glosniki graly..
  15. Witam, posiadam modul 8E0 953 549 N z B6 ktory wedlug opisu wspiera multi i tempomat. Ja mam B7, bedzie bez problemu mi dzialala MF ?
  16. Moje audi wyjechalo z salonu bez oryginalnego radia, jest w nim radio kenwood. Zakupilem oryginalne radio concert 2, pojechalem do firmy zajmujaca sie car audio i powiedzieli mi, że w aucie nie ma pociągnietego cana, ale nawet jakby to pociagnac to nie będą mi dzialaly tylne glosniki, musialbym wtedy jeszcze dokupic wzmacniacz. Czy dobrze mi powiedzieli? da sie to jakos inaczej zrobic? I czy duzo z tym roboty?
  17. Witam, problem z tematu. Moje audi wyjechalo z salonu bez oryginalnego radia, jest w nim radio kenwood. Zakupilem oryginalne radio concert 2, pojechalem do firmy zajmujaca sie car audio i powiedzieli mi, że w aucie nie ma pociągnietego cana, ale nawet jakby to pociagnac to nie będą mi dzialaly tylne glosniki, musialbym wtedy jeszcze dokupic wzmacniacz. Czy dobrze mi powiedzieli? da sie to jakos inaczej zrobic?
  18. jhimo odpowiedział(a) na jhimo temat w Audi A4 B7
    To jeszcze takie laickie pytanie..Ori listwy sa na sruby czy klejenie? to samo pytanie tyczy sie lotki do sedana ? Jeszcze ostatnie pytanie, listwy na drzwi do avanta i sedana bez roznicy? i czy te z b6 tez pasuja?
  19. jhimo opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, chcialbym do swojej b7 kupic listwy drzwiowe s line, jednak wiadomo, że to maly wydatek nie jest, a na allegro mozna spotkac zamienniki w cenie 300zł, ktoś moze takie cos kupowal? http://allegro.pl/audi-a4-b7-s4-s-line-listwy-na-drzwi-laren-tuning-i4504667557.html znalazlem jeszcze takie cos: http://allegro.pl/audi-a4-b7-s4-s-linesedan-listwy-na-drzwi-nowe-i4514836072.html tylko że one juz bardziej jak s4;) z góry dzieki za odpowiedz:)
  20. jhimo odpowiedział(a) na gabalo temat w Audi A4 B7
    Witam , przegladajac allegro znalazlem takie coś : http://allegro.pl/zarowka-led-h7-18x5050-smd-drl-xenon-look-t10-5smd-i4436753871.html czy takie coś ma wgl prawo bytu? mozna wlozyc do halogenow(nie mowie o h7) i uzywac jako drl..hm..Może ktos sie na ten temat wypowiedziec?
  21. Jak będziesz sprzedawał swoje dotychczasowe radio to pisz:)
  22. Juz wszystko wporządku, kąt wtrysku do regulacji był TEMAT DO ZAMKNIECIA
  23. Witam, wczoraj odebrałem samochód od mechanika, który wymienial rozrząd. Od początku jakoś dziwnie się jechało, czułem że samochód jest duzo slabszy! z początku myślałem, ze mi sie tylko tak wydaje, ale zrobilem ok 60km i jestem pewny, że to nie ta sama moc co prędzej..Prędzej jak depłem to momentalne było przyspieszenie, a teraz potrzebuje na to czas..Ponadto po przejechaniu 10km zapaliła mi się kontrolka AIR BAG..normalnie jestem załamany!. Dzwonilem do mechanika, mówiąc mu o tym fakcie, a on jest pewny, że dobrze ustawił rozrząd..Czy to może być zły kąt ustawienia wtrysku? miał ktoś podobny przypadek? dzięki z góry za odpowiedź..
  24. Nazywam się Dawid, jestem posiadaczem Audi od 11.04.14;) także moja przygoda z tą marką dopiero się zaczęła. Kupilem wersje B7 z silnikiem 1.9tdi BKE z 2004/05 roku póki co, to nie pamiętam kiedy byłem tak szczęśliwy i kiedy miałem taką radość z jazdy samochodem Mam nadzieję na pomoc od innych forumowicz w sprawie jakichś problemów pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.