Treść opublikowana przez jhimo
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Gratulacje, czego chcieć więcej ;D chyba tylko wersji sedan ;D A co to dokladnie za wosk ?
-
Pioneer FH-X720BT albo inne radio 2DIN do 700-800 zł..
Fajnie jakby ktoś mial zdjecia z nieoryginalnymi stacjami 2din w naszym b6/b7
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Witam, widze, ze rezales led-y do srodka, do czerwonych lampek w drzwiach tez wrzucales ledy? jest jakas roznica ?
-
Srebrzynka B7
gratulacje zakupu najtansze pierwsze mody to chyba ledy do postojowek i rejestracji do tego modul kierownicy pod tempomat+ tempomat
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
@Kubakk jakie masz zarowki wrzucone? masz bixenony tylko, ze bez spryskow tak? zalozyles te ledowe do halogenow? i do tylnych lamp?
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Na Twoim miejscu chipa bym zrobil jak najbardziej spalanie o duzo nie wzrasta(a jak jezdzisz duzo w trasy to nawet nie poczujesz), auto bardziej zrywne, ogolnie to jeden z lepszych modow jakie mozna zrobic ;D Tez posiadam takie siedzenia jak Ty, teraz to bym chcial przynajmniej zeby na ledzwia mozna bylo sobie ustawic, ale niestety ;/
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Zimowy zestaw b.fajny myslales nad przyciemnieniem szyb?
-
Końcówki wydechu
Witam, jakie polecacie końcówki ozdobne do mojego samochodu ? Wydech jednostronny dwururka, dokladka z tylu s line zamawiac z ulter'a? jaki rozmiar? 70 ? Macie jakies zdjecia lub cos ?
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Posiada ktos zdjecie lamp pomalowanych na czarnoo + grill w chromie?
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
nie trzeba wyciagac lamp, ja tez sie z tym meczylem dobra godzine, az wkoncu moj kolega elektromechanik mi to wymienil, zajelo mu to 5min wyciagniecie jej ;D
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Zdjecia nie oddaja rzeczywistosci to barwa 4300k z tego co pamietam:) do wyboru jeszcze 6000k bylo, jednak nie mam bixow i do postojowek nie bardzo by to pasowalo ... http://i60.tinypic.com/10nyy4j.jpg http://i62.tinypic.com/ml5ag0.jpg pozdrawiam:) instruktor, jak chcesz to moge Ci poslac zdjecia z dokladka i bez Oczywiscie do naszych nie-s linowych zderzakow polecam dokladke z leona cupry na przod:D
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Siemka kolega ma podobnego czarnulka co ja, tyle, ze moj silnik to bke Jesli nie zamierzasz zmieniac wydechu na dwustronny to polecam kupic dokladke s line do obecnego wydechu nowa w aso to 200zl, ale jest w podkladzie:) mi sie udalo za 150kupic;) Jesli chcesz ledy do tablicy ktore nie wywalaja bledu to polecam kolege tomnik(czy jakos podobnie) z forum jesli chcesz to moge Ci podeslac fotki jak to wyglada
-
Rns-e navi plus czy pioneer avicx950
Witam, również zamierzam zamontowac nieorginalne 2din:) montowal ktos u siebie juz? Jakie sa wymiary rnse? W normalnym przypadku kupilbym rnse, ale w moim samochodzie nie ma wzmacniacza, ani subba, takze musialbym dokupic i ciagnac wiazki zeby tylnie glosniki graly..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, posiadam modul 8E0 953 549 N z B6 ktory wedlug opisu wspiera multi i tempomat. Ja mam B7, bedzie bez problemu mi dzialala MF ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Siemka, byłeś wczoraj na Pinku w Rybniku?
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
Moje audi wyjechalo z salonu bez oryginalnego radia, jest w nim radio kenwood. Zakupilem oryginalne radio concert 2, pojechalem do firmy zajmujaca sie car audio i powiedzieli mi, że w aucie nie ma pociągnietego cana, ale nawet jakby to pociagnac to nie będą mi dzialaly tylne glosniki, musialbym wtedy jeszcze dokupic wzmacniacz. Czy dobrze mi powiedzieli? da sie to jakos inaczej zrobic? I czy duzo z tym roboty?
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
Witam, problem z tematu. Moje audi wyjechalo z salonu bez oryginalnego radia, jest w nim radio kenwood. Zakupilem oryginalne radio concert 2, pojechalem do firmy zajmujaca sie car audio i powiedzieli mi, że w aucie nie ma pociągnietego cana, ale nawet jakby to pociagnac to nie będą mi dzialaly tylne glosniki, musialbym wtedy jeszcze dokupic wzmacniacz. Czy dobrze mi powiedzieli? da sie to jakos inaczej zrobic?
-
Listwy s line drzwi
To jeszcze takie laickie pytanie..Ori listwy sa na sruby czy klejenie? to samo pytanie tyczy sie lotki do sedana ? Jeszcze ostatnie pytanie, listwy na drzwi do avanta i sedana bez roznicy? i czy te z b6 tez pasuja?
-
Listwy s line drzwi
Witam, chcialbym do swojej b7 kupic listwy drzwiowe s line, jednak wiadomo, że to maly wydatek nie jest, a na allegro mozna spotkac zamienniki w cenie 300zł, ktoś moze takie cos kupowal? http://allegro.pl/audi-a4-b7-s4-s-line-listwy-na-drzwi-laren-tuning-i4504667557.html znalazlem jeszcze takie cos: http://allegro.pl/audi-a4-b7-s4-s-linesedan-listwy-na-drzwi-nowe-i4514836072.html tylko że one juz bardziej jak s4;) z góry dzieki za odpowiedz:)
-
Zmiana żarówek na białe
Witam , przegladajac allegro znalazlem takie coś : http://allegro.pl/zarowka-led-h7-18x5050-smd-drl-xenon-look-t10-5smd-i4436753871.html czy takie coś ma wgl prawo bytu? mozna wlozyc do halogenow(nie mowie o h7) i uzywac jako drl..hm..Może ktos sie na ten temat wypowiedziec?
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Jak będziesz sprzedawał swoje dotychczasowe radio to pisz:)
-
[BKE B7] Problem po wymianie rozrządu
Juz wszystko wporządku, kąt wtrysku do regulacji był TEMAT DO ZAMKNIECIA
-
[BKE B7] Problem po wymianie rozrządu
Witam, wczoraj odebrałem samochód od mechanika, który wymienial rozrząd. Od początku jakoś dziwnie się jechało, czułem że samochód jest duzo slabszy! z początku myślałem, ze mi sie tylko tak wydaje, ale zrobilem ok 60km i jestem pewny, że to nie ta sama moc co prędzej..Prędzej jak depłem to momentalne było przyspieszenie, a teraz potrzebuje na to czas..Ponadto po przejechaniu 10km zapaliła mi się kontrolka AIR BAG..normalnie jestem załamany!. Dzwonilem do mechanika, mówiąc mu o tym fakcie, a on jest pewny, że dobrze ustawił rozrząd..Czy to może być zły kąt ustawienia wtrysku? miał ktoś podobny przypadek? dzięki z góry za odpowiedź..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nazywam się Dawid, jestem posiadaczem Audi od 11.04.14;) także moja przygoda z tą marką dopiero się zaczęła. Kupilem wersje B7 z silnikiem 1.9tdi BKE z 2004/05 roku póki co, to nie pamiętam kiedy byłem tak szczęśliwy i kiedy miałem taką radość z jazdy samochodem Mam nadzieję na pomoc od innych forumowicz w sprawie jakichś problemów pozdrawiam!