Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tajfun211

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tajfun211

  1. Pokrywę też wyciszyłem matą wygłuszającą 10 mm, tą samą matą wyłożyłem też klapę: Trochę się boję że będzie ciut za ciepło teraz... Reszta maty która została poszła za licznik
  2. Rozrząd... masz na myśli pasek czy wałek i popychacze?
  3. Co myślicie o takim rozwiązaniu, odpowiednio docięta pianka wygłuszająca gumowa 32 mm?:
  4. Też mi się tak wydawało bo lekkie bicia na pedale po wciśnięciu sprzęgła zauważyłem ale mechanik sprawdzał i rzekomo w porządku, twierdzi że te bicia w pedał to normalna rzecz, wykonał jazdę próbną cisnął na 4-ce i 3-ce od dołu i stwierdził że dwumasu na razie nie ruszać...
  5. U mnie drgania odczuwam na jałowym i od razu jak wciskam sprzęgło np przed światłami jak dojeżdżam i włączam luz. Czy przyczyny szukać gdzie indziej niż w uszczelniaczach pompek?
  6. Chciałbym mieć pewność zanim zacznę reklamować... Nikt nie montował wałka od BXE?
  7. Czy może ktoś doradzić kto miał w ręce wałek ORI od Skody z silnikiem BXE: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/361103-walek-od-skody-bxe-do-audi-a4-b7-kod-silnika-bke/#entry4853094
  8. Ok dzięki za info, będzie pasował zastanawiam się tylko czym się różnią te wałki... Przyszedł mi dzisiaj ten z od Skody BXE i zauważyłem że nie ma tych tzw. fazek na krawędziach. Ten co mam teraz w Audi ma i tak wygląda: 7 krzywek wyglądają jak nowe: A tutaj ten co dzisiaj przyszedł z BXE, moim zdaniem wygląda dobrze, sprzedawca twierdzi że oryginalny po przebiegu 70 tys km (tylko brak fazek czy one tak były produkowane?): Doradzi ktoś kto miał w ręce wałek ORI od BXE?
  9. Dzięki czyli pasują ale czy są takie same, wysokość krzywek itd., czy ktoś może zakładał ten z BXE? Zauważyłem że ETKA podaje różne numery dla tych wałków: BKE - 038109101AF BXE - 038109101R
  10. Witam, Czy wałek od skody kod silnika BXE jest taki sam jak w moim silniku Audi A4 BKE rocznik 2005?
  11. Należy ja posmarować tylko i wyłącznie w czterech miejscach pokazanych poniżej (jak się tam nie da trochę to może się delikatnie pocić na tych rogach) Warto też zachować podane kolejności odkręcania i dokręcania śrub (szczególnie dokręcania). Nie należy dokręcać mocno bo można zerwać śrubę, moment to tylko 9 Nm.
  12. Pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie, sprawę uważam za zakończoną. Dziękuję za pomoc administratorom.
  13. Znajomy chce przyjechać po moje stare jarzma przód wymontowane z B7 1.9 TDI tarcza była 288mm, czy mu to podejdzie do B5 1.9 TDI z 1996 roku?
  14. Dla mnie to żaden problem od początku chciałem się dogadać ale nie odpisywałeś na PW. Nigdy nie było moim zamiarem straszenie Ciebie w jakikolwiek sposób. Cieszę się że w końcu Cię poruszyło szkoda tylko że dopiero teraz jak sprawa wypłynęła tutaj. Dalsze szczegóły proponuję na PW i po pozytywnym załatwieniu napiszę tutaj że sprawa została zakończona.
  15. Jeśli nie pamiętasz dokładnie to przypomnę, nie twierdziłem że grał ciszej tylko że charczał. Ja wszystko rozumiem i jak zauważyłeś jestem bardzo cierpliwy, tylko dlaczego nie odpowiadasz od kilku miesięcy na moje PW, ostrzegałem Cię że nie odpuszczę i sprawa się skończy tutaj a mimo to nie odpisałeś? Piszesz że nie było Cię długo na forum jednak sprawdzałem to często i regularnie się logowałeś. Skoro nie masz na co wymienić to nie chowaj głowy w piasek tylko zaproponuj inne rozwiązanie.
  16. Witam, Chciałbym prosić o kontakt z użytkownikiem Krycha gdyż od jakiegoś czasu nie odpowiada na PW. Kupiłem od niego zestaw nagłośnienia BOSE który jak się później okazało był nie w pełni sprawny. Zaznaczam że dopytywałem przed zakupem czy na pewno jest wszystko OK i otrzymałem takie zapewnienie. Po zgłoszeniu reklamacji i opisaniu problemu użytkownik Krycha mimo iż wcześniej zapewniał że wszystko jest sprawne to pisze że czasem się zdarza że któryś z głośników charczy i próbuje mnie przekonać że to normalne. Odpowiadam że dla mnie nie jest to normalne że coś charczy i proszę o wymianę, Krycha odpowiada że w tej chwili nie ma takiego zestawu aby podmienić, na co ja piszę że poczekam i proszę o informację. Od kilku miesięcy nie odpowiada na moje wiadomości PW. P.S Jeśli będzie potrzeba mogę udostępnić wiadomości PW
  17. Tak to wygląda: Cena: Przegląd podzespołów: Pomocne pliki (należy wybrać "Pobierz przez przegladarkę"): https://mega.nz/#!f1oHkRRT!7PKADgrzeAK0VkqcOQ9RaLFz8YAii_1O6eahoTc_LH4
  18. Zrobiłeś tak jak mówiłem? Czyli prosto z OBD linia K z pinu nr 7?
  19. Podciągnij linię K do radia prosto z OBD i sprawdź czy pomogło
  20. Trochę drogo Ci powiedzieli, średnia cena w ETKA jest sporo niższa, sprawdź jeszcze w getem.
  21. Ja mam BKE byłem w ASO i mi powiedzieli że co 120 tys km lub 8 lat w zależności co pierwsze jeśli był wymieniany w ASO. Dodali że producent daje gwarancję pod warunkiem kontroli wizualnej w ASO co min 3 lata.
  22. Niestety nie podeszło jak się nie znasz to się nie wypowiadaj
  23. Niby szczegół ale może się przydać, występują dwa rodzaje blokad wału dla 1.9 TDI:
  24. Który Valvoline do PD najlepszy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.