Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Daruj sobie takie pseudo xenony, Chłopaki polecali tu jakieś zarówki OSRAM albo PHILIPS'a ale jaki model konkretnie nie pamiętam ale poszukaj na forum to znajdziesz
  2. TOM3K odpowiedział(a) na pedro84111 temat w Audi A4 B5
    Kupić można tylko cena jest pewnie dość wysoka pomino tego że to b5
  3. wszystko jest ok przynajmniej u mnie
  4. przy xenonie masz przetwornice przy lampie i jeśli jest ori albo zrobione jak ori masz spryski przy zderzaku i samopoziom tzn przy odpaleniu auta powinny sie podnieść i opuścić albo odwrotnie i ustawić się w odpowiedniej pozycji po Twoim temacie widze że xenonów u Ciebie brak
  5. dlaczego tyle co w cale ? Ja mam dość mocno ściemnione i działa mi fotochrom jak należy
  6. chyba naprawde nie czytasz co piszemy. siądź i przeczytaj jeszcze raz
  7. szczerze to nie wiem , ale nie drogo będzie Ci wymienić na concert II
  8. TOM3K odpowiedział(a) na nitroo temat w Audi A4 B6/B7
    tyle szczęścia w nieszczęściu
  9. za te pieniądze to się nie zastanawiaj Jak jesteś z tego ostrzeszowa koło sycowa to pisz do Kaju ogarnie Ci temat
  10. TOM3K odpowiedział(a) na nitroo temat w Audi A4 B6/B7
    przerabiałem w b5 mam nadzieje że nigdzie do środka Ci się nie wlało ?
  11. da napewno tylko jak już rozwalasz pół auta dla samego wzmacniacza i suba to od razu wymień głośniki
  12. wymiana na ori odbłyśniki lub ładuj xenon będziesz zadowolony uwierz
  13. jak dla mnie ogromną różnica na plus. ale w sumie nie wiem jak samo böse gra bo dorzuciłem tubę z q5 do tego od razu
  14. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szkoda ze felg nie masz do kompletu.
  15. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    same opony czy felgi tez byś miał do tego ?
  16. przez chwile to normalne że chodzi do czasu wyłączenia się CAN-ów, możesz masz gdzieś te CAN-y uszkodzone
  17. był podobny temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288036-metaliczne-stuki-ala-cykanie-przy-skreconych-kolach/page-2Kolega sobie z tym poradził więc spróbuj i Ty
  18. Nitroo Ci napisał co najlepiej zrobić, znaj Gwerty na forum zadzwoń cena pewnie nie jest kosmiczna a będziesz miał światło a nie świeczki .
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    z nocką nie ma problemu pisze sie też. tylko mówi trzeba się zgrać żeby wypaliło i kilka osób przyjechało
  20. TOM3K odpowiedział(a) na nitroo temat w Audi A4 B6/B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282013-odprowadzenie-wody-z-parownika/tu masz temat jak od środka to zrobić
  21. TOM3K odpowiedział(a) na nitroo temat w Audi A4 B6/B7
    można jakoś od środka ale tego nie sprawdzałem, wolałem podnieść samochód troche i od dołu mniej więcej na środku się on znajduje , wychodzi tam taki wężyk sprawdz ten wężyk czy jest drożny
  22. TOM3K odpowiedział(a) na nitroo temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdz odpływ klimy , moze jest zawalony
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    bylo by spoko moze jakos koniec października ? bo teraz to pewnie nie którzy odpoczywają . ja np odpadam od 2.10-18.10 a po za tym jestem na tak w każdym terminie
  24. ale są tego efekty Małe uaktualnienie , wpadło kilka gratów: -RNS-e LED -Bose - okazało się że są tylko bledy (mój błąd nawet nie zwróciłem uwagi co siedzi w boczku w bagażniku ) -Tuba z q5 -xenon look w halogeny -nowe led w postojówki (poprzednie sypały błędem) -Ambiente -Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami) -Przewietrzanie wnętrza teraz zbieram graty pod hamulce i składam kase na felgi 19" na następy sezon
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zobacze jak będzie:) może się uda te 18 cali w sumie i tak 19 na wiosne dopiero założe to jeszcze jest czas żeby dołożyć hamulce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.