Treść opublikowana przez Czaszy
-
Co zrobić? 1.8T z silnikiem AWT od passata wyciek z termostatu
jak to wyglada nie mozesz zalozyc termostatu z passata czy tam jego obudowy?
-
Padły 3 czujniki temp cieczy chłodzącej
jak cieknie to wypadaloby to naprawic albo przynajmniej uzupelniac, i dopiero wtedy wymieniac czujnik ale wydaje mi sie ze nie powinno to miec zwiazku
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
podoba mi sie
-
1.8 t 163km
200 powinienes osiagnac spalanie nie wzrosnie jakos odczuwalnie przy dobrym programie
-
B6 Avant BFB 1.8t "pierdzenie" turba
zobacz jak wyglada wydech plecionka wydechu, najlepiej z kanału
-
Katalizator 1.8 T
wymieniasz katalizator? nie lepiej bo wyciac i zastapic rura?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
hahaha wygrales
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
i tu jest blad. to co odcina pompe nazywa sie emulator pompy i koszt spory bo okolo 350-600 zł gazownicy WABIAC klienta obnizaja cene montazu kosztem tego wlasnie emulatora. stad te roznice cenowe . pompe idzie sprawdzic w sumie w latwy sposob czy pracuje na gazie. druga sprawa jest taka ze gdy pompa pracuje wytwaza cisnienie ( i to spore ) by zasilic listwe wtryskowa. w momencie gdy auto chodzi na gazie byc moze to cisnienie wzrasta znacznie. tylko ze to sie dzieje po swapie na quattro a nie po dolozeniu gazu.... Tomasz, sprawdzaj przewody i pompe . tu bedzie pies pogrzebany... emulator to chyba jest do tego aby komputer oszukac a nie do wylaczania pompy, sam mialem przez chwile zapchany filtr oraz jeczaca pompe a wyciagajac bezpiecznik pompy pozbywalem sie problemu jeczenia, co do samego tematu to uwazam ze winny jest syf ktory albo juz znajduje sie w filtrze albo jeszcze cos go zostalo w baku albo instalacja elektryczna sprawdz jakie napiecie daje podczas pracy i czy robi to przez caly czas - miernik w lape i do roboty odnosnie odpalania na gazie to jezeli silnik ma swoja temperature to nie robisz mu az takiej krzywdy natomiast zimny start nie jest wskazany jednak watpie ze po kilku razach cos sie zepsuje, wiadomo najlepiej pierwsze chwile na benie ale w tym przypadku nie panikowalbym zbytnio
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
u mnie pompa jeczala i wymiana filtra pomogla jest cicho i fajnie
- Zawór N75
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
jasne tak max miesiac mysle
-
Malowanie felg
albo samemu papierem potem podklad kolor klar ale to idealnie nie bedzie a trwalosc tez wzglednie slaba tyle ze wydach 100 zl nie 500
-
Skąd takie uszkodzenia opon
Szkoda tylko, że sprzedający się upiera że wysłał dobre. Niestety nic już z tym nie zrobię, Porażka droga zabawa? zawsze mozna sie do cwaniaka przejechac badz zgłosic na policje, zgłoszenie, rzeczoznawca, opinia wulkanizatora ostatecznie sprawa sadowa, duzo zabawy ale poza kosztem opon bedzie musial poniesc koszt rozprawy sadowej co go nauczy aby nie kłamać
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
jezeli amory sa sprawne i wlozysz fabryczne springi to bedzie fabrycznie miekko i wysoko
-
różnica springów sedan kombi?
na serii nie przekraczalbym 30-40 mm
-
niestabilny tył
jedz na stacje diagnostyczna zaplacisz 20 zl i facet Ci wytelepie i bedzie widac jak na dloni co jest zużyte
-
1.8 T BEX - błąd 16805
ja bym wycial kata na Twoim miejscu
-
wydech 2,5 " 1.8t quattro pomoc ile rury?
wydaje mi sie ze kolo 3 metrow plus tłumi wystarczy no ale to zalezy jaka dlugosc tłumikow itp ciezko pomoc
-
Audi a4 b6 1.8 T BEX kompletny wydech z kwasówki.
https://www.facebook.com/ProTunePL?fref=tspolecam sam tam bede robil
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
nieee pelen custom ale na 3 tlumikach od magnaflow tj wiesz jeden ten srodkowy i dwa koncowe
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
ja bym polecal porzadna polerke i jaka twarda powloke np od 4nano badz cos tanszego od konkurencji jednak to wszystko zalezy od Ciebie ile chcesz wydac
-
brudne felgi
gdzies czytalem ze ludzie rowniez teflon klada na felgi i tez dziala, generalnie bez powloki sie nie obejdzie
-
Złożenie siedzeń, większy bagażnik?
prestiz panie, to nie auto dostawcze tylko lymuzyna z odgrodzona przestrzenia bagazowa, a tak naprawde po prostu bylo taniej
-
Jak wymienić tarcze ?
dobra dzwignia i albo Ty albo śruba
-
Zgrzytanie przy wrzucaniu 4 biegu
jak zgrzyta to znaczy ze sie wyciera i na logike w koncu nie bedzie mialo co o co trzec tak wiec wymienic trzeba ewentualnie przy samej zmianie biegow bawic sie gazem czyli przegazowka i podczas spadajacych obrotow silnika probowac wbic bieg i samemu robic za synchronizator :E