Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 ANB] chlodnica klimatyzacji, na co zwrocic uwage przy kupnie?
jak w temacie musze zakupic takowa ale kompletnie nie wiem na co zwrocic uwage nie chce kupowac ORI bo to straszny wydatek zauwazylem, ze na allegro w opisie sa dwa typy chlodnic jedne na szybkozlaczki, drugie na gwinty jaka wybrac? jakies kody? oznaczenia odpowiednie dla zamiennikow? bede wdzieczny za pomoc
-
[ALL] Wyważenie koła
powinno :th:
-
[B5 ANB] Gdzie w wawie/piasecznie dorabianie rurek i wężyków do klimy ?
hilfe ;(
-
[ALL B5] System BOSE - podmiana głosników na inne
Piszac "zestrojenie" mialem na mysli zbudowanie systemu od podstaw z zastosowniem odpowiednich komponentow. Cos na ksztalt kitowego, dedykowanego zawieszenia. Nie kombinujesz ze sprezynami i amorami sam, tylko kupujesz cos, co w komplecie z zalozenia dziala optymalnie.
-
[ALL B5] System BOSE - podmiana głosników na inne
Nie, nie. Czekajcie. Chodzilo mi o to, ze kolega pytajacy jest z Nysy i po prostu pierwsza mysl to Wroclaw i Extreme Car Audio. Chodzi o to, ze komponenty systemu BOSE sa tak ze soba zestrojone, zeby dzwiek byl swietny. Dlatego wizyta u fachowca bedzie chyba najlepszym wyjsciem, zeby odpowiednio dobrac glosniki.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
daj se spokoj z sony alpha serio to ladnie upakowany zaawansowany kompakt ktory udaje lustrzanke bo mozna zmienic obiektyw canon 400D raz jeszcze
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
canon ma lepsza optyke niz nikon smialo 400D kupujcie
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
Ja tam nie wiem tanio czy drogo. Master Poziek powiedzial, ze ma kosztowac kolo 800 zl i tyle kosztowalo
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
i opcja "szukaj" duzo juz bylo tu na ten temat
-
[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia
moje z 1.8T sa super (mimo 230 tys km)
-
[B6 AVF] Jak złożyć tyle siedzenia w avancie ?
wpusc w zapadke WD-40 kiedys tez tak mialem jezyczek chodzil w gore i w dol ale kanapa sie nie skladala mozna jeszcze pogrzebac w mechanizmie malym wkretakiem (na "ostro" bez pomocy jezyczka kilka razy odblokowac i zapiac mechanizm) mi sie udalo przywrocic dzialanie po 10 min grzebania
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
Ziomus wszystko od razu wymieniaj ja dzis zamowilem czesci w IC 766 za komplet - wszysciutenko, lacznie z paskami klinowymi jak bedzie rozebrane auto to zrob to raz a porzadnie na 80 tys i juz aaa i spokojnie poczekaj na odp w sprawie napinacza
-
[ALL B5] System BOSE - podmiana głosników na inne
Co to znaczy "lekko wysluzone"? Trzeszcza? pierdza? bucza? Jesli sprzet eksploatujesz normalnie, to nawet wysluzone glosniki z systemu BOSE beda graly bardzo ladnie. W przeciwnym wypadku proponuje wizyte w extreme car audio we wrocku. Nie dobieraj sam komponentow.
-
[B5 ANB] Gdzie kupić kompletny rozrząd i jaka cena ?
dzieki Panowie
-
[B5 ANB] Gdzie kupić kompletny rozrząd i jaka cena ?
Pany Pada mi jedna z rolek w rozrzadzie (masakrycznie wyje). I teraz jak w temacie. Potrzebuje kompletny (czyli oprocz rolek, napinaczy, paska i pompy dodatkowo wszystkie paski klinowe i inne klamoty) rozrzad. IC? Allegro? Jakies sugestie?
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
zrobie maly OT Dominik strona sportmile i Twoje portfolio - imponujace
-
Alternatywa dla katalizatora
no dobra sie nie kloce
-
Alternatywa dla katalizatora
jak nie ma w AEB? co prawda ja mam ANB - jestes pewien, ze nie ma drugiej sondy?
-
Alternatywa dla katalizatora
jest, downpipe zamiast kata/strumienicy rura o serdnicy 2,5" ale pamietaj, ze za katem masz druga sonde i moze ona "glupiec" jak go wywalisz (opinia szefa Sportmile)
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
wiecej fotek po czwartkowej regulacji zawiasu Niepotrzebnie zalozyles nowy temat, scalilem oba. Postaraj sie o wiecej fotek i opis auta w pierwszym poscie tematu. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 12:58 _________________________________________________bedzie wiecej w sobote po wizycie w sportmile/everpol
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
niby sa kredki specjalne do latania takich rys, ale ja w nie nie wierze...
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
no wydech masakra robisz umc, umc, umc po miescie?
-
Zaobrączkowaliśmy się
yeah! :th:
-
Spotkania na drodze
hornet, piekna trasa, moje rodzinne strony
-
[B5 AAH] Dużo pali - jaka może być przyczyna ?
ale duzo to ile? i w jakich warunkach?