Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. FIS w trasie 2x 150km - wskazania rzędu 8,4 w jedną stronę i 8,9l w drugą, natomiast obliczone spalanie LPG dla całej trasy - 11,05l /100km. W tym około 30km miasta, reszta częściowo autostrada (prędkości 160-170km/h) i pozostałe drogi, komplet pasażerów. Co do rozruchów, przy temperaturze przełączania 33st i po nocy w garaży (na zewnątrz okolice 0st) potrzeba 4-5 minut na wolnych obrotach by się przełączył lub 600-800m jazdy (ruszanie z miejsca po zejściu silnika ze ssania). Miesięczny koszt Pb zależny od liczby rozruchów na zimnym silniku, średnio miesięcznie wychodziło za ok. 50zł, jednak odkąd przestałem jeździć na krótkich dystansach, miesięczne koszty Pb poszły mocno w dół (szacuję, że w okolice 20-30zł). W sprawie typowej jazdy po mieście się nie wypowiem, gdyż nie jeżdżę
  2. A na zamek się dojedzie obniżanym autem?
  3. Zamówienie kompletowali 4 dni.. Piny na szczęście z allegro. A moduł proeltec jakiś czas temu zaczął wygaszać i zapalać światła wg własnego uznania. Kontaktowałem się w tej sprawie z wytwórcą, jeśli jego wskazówki okażą się pomocne, napiszę tu co i jak. Najpierw jednak zamontuję oryginalną wtyczkę w miejsce samoróbki.
  4. Przestroga, żeby podzwonić po różnych serwisach w okolicy. Wtyczka kosztowała prawie 20zł.
  5. Labirynt taki sobie, za mocno wydumany/naciągany, przereklamowany. http://www.filmweb.pl/film/Charlie-2012-572639- całkiem spoko. http://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973- słaby, ale pierwowzór - http://www.filmweb.pl/Bracia - b.dobry http://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig-2013-628262- przyjemnie się ogląda, również b.dobry.
  6. Lubię też animacje, ostatnio obejrzałem dwa razy pod rząd Księgę Życia - http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99ga+%C5%BCycia-2014-683515- świetna!
  7. oj przepraszam, pomyliłem z poprzednim dziełem reżysera - http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc Swoją drogą, też dobry i warto do niego wracać, w przeciwieństwie do polskich komedii, kac vegas, american pie czy innego shitu.
  8. 8 pinowa No pany, kto zgadnie ile aso w Kaliszu policzyło za tę wtyczkę..
  9. Chodzi o to, że "Czas na miłość" ("About Love") można oglądać po kilka razy i za każdym razem jest lepiej niż dobrze, a polską komedię nawet na raz ciężko zmęczyć Dla mnie to stracony czas. Obejrzałem "Birdmana", rewelacji nie ma, ale nie jest zły. Za to przez pomyłkę poszedłem na "Doonby. Każdy jest kimś" i takiego shitu dawno nie widziałem Teraz w planach "Ex Machina"
  10. Ekonomiczność hamowania silnikiem jest mocno dyskusyjna, by hamować silnikiem, trzeba sporo dłużej jechać na biegu. Po drugie hamowanie silnikiem nie jest dobre dla dwumasy, tak samo jak podnoszenie na wysokim biegu od b.niskich obrotów (ecodriving).
  11. Czas na miłość - bardzo spoko!
  12. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    A przewodowo najtańszy chinol za ok.20-30zł, też viaken.pl
  13. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko tam.
  14. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Bez schematów ciężko stwierdzić. W skrzynce ECU jest jakiś bezpiecznik i parę przekaźników.. Teoretycznie każdy obwód (odbiornik) powinien być zabezpieczony bezpiecznikiem, ale np. w A3 wyjęcie bezpiecznika od wentylatora chłodnicy nic nie zmienia, w razie przekroczenia temperatury i tak się załączy. Następnym razem spróbuj wyciągać nie bezpieczniki a przekaźniki - pod kolumną kierownicy. Kilka siedzi też w skrzynce ECU na podszybiu.
  15. Jak najbardziej warto!
  16. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Jak u siebie sprawdzam pobór na postoju, na ogół jest w okolicy 50mA (po wyłączeniu alarmu), ale co parę godzin wskakuje na 200-250 i po paru sekundach schodzi do 50mA. Czyli coś się jednak na postoju budzi, może u kolegi wybudza się coś jeszcze, jakiś obwód zależny. Tak mi przyszło do głowy, skoro aku miał mocno wyładowane, a po otwarciu obwodu napięcie na akumulatorze zaczynało rosnąć.. Coś żarło sporo prądu, może przekaźnik świec żarowych nawala?
  17. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Może któryś w puszce ECU.. takie wróżenie z fusów..
  18. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    W niektórych autach po zaciągnięciu ręcznego można oglądać filmy na DVD, więc jak mówisz, gdzieś ten sygnał siedzi w instalacji i modułach.
  19. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Cholera wie, może wepnij się w bezpiecznik od zegarów i zwróć uwagę czy jest jakakolwiek różnica w poborze w związku z położeniem ręcznego..
  20. DS4 czy 5? Przydałoby się choć jedno zdjęcie wnętrza
  21. Górne są wzmacniane. Ale geometrycznie raczej identyczne.
  22. Widzę, że czerwony DS czeka!
  23. W moim też jest lekki luz, ale stukania przy zmianie biegu nie zauważyłem
  24. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Trzeba pamiętać, że zwykły miernik (multimetr) wpięty jako amperomierz pozwala na pomiar ciągły prądu o wartości do 5A (b.rzadko 10A, mimo zakresu np. 20A). Każda większa wartość może być mierzona góra kilkanaście sekund, następnie 15 minut przerwy do kolejnego pomiar. Inaczej miernik pójdzie z dymem, w najlepszym przypadku się rozkalibruje. Cęgi spoko, tylko przy wartościach rzędu 1A i mniej dochodzi spory błąd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.