Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Pojawił się u mnie następujący problem, na początku po dłuższym postoju auto nie chciało zapalić, tj. wszystko wskazywało na padnięty akumulator. Po podładowaniu odpaliło bez problemu, jednak następnego ranka znów to samo. Obecnie czas między odpaleniem po wcześniejszym doładowaniu (przejechany dystans na poziomie 30km) i rozładowaniem akumulatora uniemożliwiającym ponowny rozruch, spadł do kilku godzin. Napięcie mierzone rano na akumulatorze, po 11 godzinnym postoju - 10,4V, po 8 godzinnym - 11,6V. Podejrzewałem padnięty akumulator, więc podjechałem (tu znów po podładowaniu) do punktu sprzedaży, gdzie panowie zapięli tester i otrzymali taki wynik: Napięcie rozruchu 10,61V w normie Test ładowania - bez obciążenia 13,71V - pod obciążeniem 13,68V Pulsacja napięcia 0,18V w normie Od czego zacząć i gdzie szukać przyczyn problemu?
  2. Wg kodów wyposażenia: pojemność aku: 70Ah prąd alternatora: 120A Co do firm, to Centra Futura bądź Varta seria Silver. Jaka pojemność lepsza, 72 czy 64Ah?
  3. Z okolic :-P
  4. Jeszcze raz gratuluję i witam bliźniacze auto (choć mój akurat to nie S-line)
  5. Też ją widziałem, z zimnymi łokciami na zewnątrz
  6. Nie ma wymogu tworzenia folderów czy playlist, spokojnie możesz wrzucać pliki bezpośrednio na kartę. Format, tak jak na zrzucie, mp3, z ograniczeniem przepływu danych (192, 256 czy 320 spokojnie podejdzie, vbr również). Daj znać co z tego wyszło, też mam zamiar kupić większą kartę. ps. u mnie chodzi na 512MB marki Tesco
  7. Zacznij od sformatowania karty w FAT lub FAT32.
  8. update (1BE j.w.) po zamontowaniu instalacji LPG: LP - 655mm PP - 655mm LT - 630mm PT - 630mm Zbiornik Bormech 72l o masie 31 kg zatankowany na full (ok.80%) - czyli orientacyjnie: 31kg + 0,56kg/l * 72l * 80% = 63,26kg Ilość benzyny w zbiorniku - 1/4
  9. W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia (kolizji), sprawca pokrywa szkodę z własnej kieszeni, tzn. towarzystwo ubezpieczeniowe nie pokryje kosztów naprawy z OC sprawcy. Dowiedz się dokładniej jak to wygląda.
  10. A u mnie nic nie wpisali w książkę, dostałem jedynie potwierdzenie pisemne wymiany cewek Reszta papierów, m.in. z datą ogłoszenia akcji serwisowej dla danego modelu, ilość wymienionych cewek z nr cylindra, została w serwisie. I po co im to? Jak widać, co serwis, to obyczaj..
  11. Trwa nadal, nic nie kosztuje, a na nowe cewki są 2 lata gwarancji. Pod warunkiem, że wcześniej nikt nie wymieniał cewek
  12. Zgadza się, lampki działają po otwarciu drzwi i zachowują się tak jak sufitowa, tj. ściemniają i rozjaśniają Klema plusowa z rysunku, to zaciski plusowe, jakie znajdziemy trochę głębiej pod gniazdami na przekaźniki.
  13. A myślałem,że wpadnę na spot i przy okazji ktoś pożyczy płytkę
  14. Witam wszystkich! Jest tu ktoś,kto udostępni najnowsze mapy do RNS-E?
  15. szukaj magla z Exeo. Trafisz z przebiegami <30tys nawet i rocznikowo 2011-2013 Te z Exeo mają identyczne numery jak Audi?
  16. Wg mnie to najładniejsza i najpraktyczniejsza z opcji, nie będzie ziębić zimą, ani parzyć w tyłek latem
  17. Nie lepiej pół-skórę wprost z S-line? Oczywiście wraz z boczkami drzwiowymi (tkanina "speed")
  18. Panowie, ktoś przerabiał ten moduł? http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-can-i4512700342.html
  19. Klasa wagowa mnie rozwaliła
  20. A4 B6 Avant Quattro BEX (2004) skrzynia HER KATEGORIA WAGOWA OSI PRZEDNIEJ - OJG 861-899kg KATEGORIA WAGOWA OSI TYLNEJ - OYL 598-625kg. ZAWIESZENIE - 1BE LP-655 mm PP-655 mm LT-645 mm PT-645 mm PALIWO - ok.5, max 10l Dojazdówka + komplet narzędzi + wzmak Bose standardowe 235/45/R17 letnie Czy wystarczy wstawić sprężyny z 1BA (avant z Q) aby prześwit poszedł w górę?
  21. Witam wszystkich z Turku i okolic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.