Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Tańszych nie było??? To nie wybór kosmetyków do auta tylko elementy zawieszenia :gwizdanie:
  2. pewnie ma zainstalowanego jakiegoś neona, który podświetla silnik :polew: A pod maską 1.3 na jednym wałku
  3. Ciekawe czy uchylany i odsuwany??? Może się uchyla z przodu i robi się wlot jak w STI Jak tam było na spocie???
  4. Gril przesadny a po za tym może się podobać Mi osobiście się nie podoba bo chodzi mi po głowie inne auto
  5. Piękna sztuka ale ja bym wolał w manualu Kolor, silnik i napęd Oby służyła jak najdłużej i nie paliła dużo
  6. Trudno znaleść Coupe na wypasie Mi też czasami te co raz nowsze wynalazki wychodzą bokiem Wyrwać prawdziwe S2 to by był kosmos
  7. Fajowa sztuka też sobie kiedyś sprawie Quattro
  8. Dziś o 10 rano widziałem jak wrclaguna pomykał rondem na Lwowskiej Masz szczęście że auta torowały dwa pasy bo bym Cię objechał jak nic
  9. W E46 2.0d to troszke za mało. E46 ma mniej miejsca w środku i jest słabiej wygłuszone ale za to środek się nie wyciera i nie ma listew drzwiowych dolnych Jak dla mnie fajna sprawa to E46 330xd ale to już troche kosztuje :gwizdanie: ahaa... i te 2.0d troche więcej palą niż np. AWX w A4 b6
  10. Coś jak fura Iversona Kolor jeden z lepszych pomijając czarny Albo mi się zdaje albo brakuje z przodu dokładki
  11. a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie Dużo o nich na necie
  12. W tym Mtuning urzędują osoby które kiedyś stwożyły grupę STREET RACER'S Rzeszów a teraz to się chyba zwie Tuning Klub Rzeszów
  13. Ja kupiłem w grudniu Warto szukać okazji ale trzeba jeździć i oglądać.
  14. Jak chcesz żeby się dobrze furka prezentowała to celuj w 17" Przy 16" to oponka chyba 205/50 ale to zależy jeszcze od szerokości felgi. I jeszcze jakie masz zawieszenie? seryjne 1BA czy 1BE czy może już masz obniżone???
  15. Poduszka na 100% powinna mieć kolor kierownicy no chyba że strzeli to wtedy robi się biała
  16. A mnie wczoraj wypychali z zaspy a obok skode fabie kolo Land Roverem próbował wyciągnąć i kozak z niego był taki że nawet do skody nie kazał wsiadać
  17. dostała też w koło ciekawe co powiedzą panowie ustawiając zbieżność po całej naprawie
  18. A ja się dziś rano zawiesiłem a jeździłem po takich drogach i parkingach że jak otwierałem drzwi to śnieg nimi spychałem Jak by jeszcze opona była średnia to by była porażka Ale żołnę zagoniłem za ster do A4 a ja pchałem
  19. Ja bym te OZy walną na czarno i wypolerował front
  20. Nasz Rzeszowiak ostatnio pokazał że potrafi przywalić :
  21. Nie przestawaj modzić bo wszystko idzie w dobrą stronę
  22. U mnie tak bulgocze od dwóch lat i nic się nie dzieje Jak odpalam zimny silnik i ruszam dodając lekko gaz to bulgocze - taki urok
  23. Jak zrobisz wzystko co pisałeś to będzie fajna sztuka Fajny pies
  24. Ja słyszałem że 1.8T to silniki kuloodporne do tego napęd Quattro i mamy fajne auto Mi też już się diesel powoli nudzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.