Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] Kto mi okleji słupek pod wskaźnik (Rzeszów) ???
Słupek zrobiłem sam z orginału + nakładka. Z orginału sciągłem materiał, dopasowałem dokupioną nakładkę, podłożyłem klej + 4 malutkie wkręciki pod które zrobiłem fazki żeby nic nie wystawało. Po zaschnięciu kleju: szpachla - tarcie , szpachla - tarcie aż na gładziutko i szary podkład. A i pod nakładką otwór na kabelki do wskaźnika. Jak nie dojde ładu z oklejaniem to pomaluje jeszcze raz podkładem żeby wypełnić mikro-pory w szpachli i w czarny mat - drógi słupek oczywiście też. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 11:08_________________________________________________A gotowych dedykowanych słupków pod jeden wskaźnik do A4 nie ma.
-
[B5 AFN] Kto mi okleji słupek pod wskaźnik (Rzeszów) ???
Mam już słupek uklejony, pryśnięty podkładem, wskaźnik też czeka tylko teraz oklejić. Sam chciałem to zrobić ale nie mam odpowiedniego materiału i nerwów do tego. No chyba że ktoś wie gdzie zdobyć super rozciągliwy materiał to proszę pisać. Namiary na fachowców którzy się tym zajmują też będą mile widziane. A tak wygląda słupek:
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
nr 1 ale 2 też nie złe ale nie do ciemnego auta
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
leoncjo mi nie leje z pod nastawnika a mechanik jednym z lepszych powiedział że komplet uszczelek ok. 120zł. + robocizna = 250zł.
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
Adamv ja już dzwoniłem do mechanika i powiedział mi że jeśli tylko uszczelnienia to koszt (robocizna+ wszystkie uszczelki i ustawienie) 250zł. więc bez tragedji o ile się skończy na uszczelnieniu [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:40_________________________________________________Sławosz(+) narazie pociskam z cieknącą pompą. Nie leje się bardzo więc zrobi się to w przyszłym roku Ale po tym zabiegu chyba będzie jakiś konkretny virus :kox:
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
Kolego widze że tobie podobają się drzwi bez ramki i do tego otwierane w styl Lambo a ty jeździsz A4. Dobra rada : sprzedaj A4 i kup np: Audi S2 Coupe2,2 T 230ps. Tam znajdziesz drzwi bez ramki, sporo kocyków i Quattro też. Tam jak byś zrobił coś w stylu Lambodors to też źle by nie wyglądało.
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON 3,25 ELecrerc Rzeszów ON 3,33 Auchuan Rzeszów
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Ciekawe jak się uchyli przednie drzwi w górę tylko troche i wtedy otwoży tylne na całe no chyba że tylne też ala Lambo
-
[B5 AHH] Drgania, dymienie i spadek mocy
...zimny silnik TDI, gwałtowne ruszanie i krećenie do 4000obr/min. oby tak dalej a prawdziwe problemy napewni cię dopadną.
-
Concert 1 tylne głośniki
Kolego ja to u siebie przerabiałem Szukaj w dziale zrób to sam : Radio Concert i montaż wzmacniacza pod tylne głośniki , czy jakoś tak. Tam są szczegółowe fotki co i jak zrobić. [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 08:58_________________________________________________tu masz link: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_montaz_wzmacniacza_pod_tylne_glosniki_przy_radiu_concert_fotki-t43760.0.html
-
Chip Module do a4-zakupiony-testy!
To "coś" pewnie jest wpinane w obwód obok czujnika temperatury silnika i w środku jest tylko jeden opornik który ogłupia komputer że silnik jest wciąż nIedogrzany i komputer steruje wyższe dawki paliwa. Z tego wszystkiego przewala dawki paliwa i w niektórych momentach może być mół z auta. OTO JAK WYGLĄDA CAŁY OPISANY WYŻEJ TJUNINK :polew: :polew: CZEMU TEM WĄTEK OD RAZU NIE WYLĄDOWAŁ W KOSZU???
-
Strefa Śmiechu
...i kto tu kogo zholuje... http://www.mototube.pl/film/1496/kobieta-rozprawia-sie-z-pomoca-drogowa/
-
O jedną mniej
Jak by jechali 50/h to by wypadku nie było. Pajace w mundurkach myślą że im wszystko wolno. Jak kierujący ma siano w głowie i jedzie przez miasto 150/h to mała strata ale jak wjedzie w przystanek z ludźmi albo na czołowe i wyzabija niewinnych ludzi to już wtedy żal. Powinni zlikwidować te "wideosuki" bo to tylko prowokuje do wciskania gazu w podłoge i często prowadzi do nieszczęść. Niech lepiej emerytów pod rękę przez przejścia przeprowadzają
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Ja mam w Afn do chipie. Wskaźnik auto gauge, przy pełnym bucie wchodzi do 1,5 i po chwili stabilizuje się na ok. 1.3. Wskaźniek podpięty pod wężyk idący do ecu. I o taką konkretną odpowiedź mi chodziło!
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Mycie motorka też by się zdało Nie dość że troche syf to jeszcze zlany olejem. Takie jest moje zdanie.
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Ale 2,6 Quattro może się równać niezła zabawa i niezapomniane wrażenia z jazdy
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Dawaj jakieś fotki!!! Widze ciekawy opis co do spalania 2,6 i Quattro = 15L./100km. mowa oczywiście o benzynie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Kto ma coś takiego w dislu i do jakich wartości pompuje??? np: AFN???
-
Strefa Śmiechu
bardziej straszne jak śmieszne ale napewno mocne: http://pl.youtube.com/watch?v=-Jkwt79AxDQ
-
Strefa Śmiechu
co to jest???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Było jedno nowe i jak dla mnie egzotyczne A4. 2000r., 90 ps. i automat skrzynia. Jeszcze jak by był szyberdzch to by już była naprawde żadko spotykana sztuka GM czeka aż nas śnieg zasypie i wtedy nam pokaże. On w swojej A4 ma coś o czym my tylko możemy pomażyć i nie mowa tu o spalaniu
-
[ALL] prawo jazdy
Tam masz datę do kiedy masz ważne prawko a puźniej od nowa na kurs i egzamin jak się chce jeździć
-
[ALL] AUDI wraca do 5-cylindrówki
Ja też miałem Audi 90 Coupe 2,3 136ps. było fajne tylko na koniec konie po łąkach pouciekały i nadszedł czas na zmiany
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
Mi te tarcze w zegarach się za bardzo nie podobają ale do twojego auta nawet pasują tylko za bardzo jażą po oczach i po dłuższej jeździe nocą będzie męczyć oczy Ale pamiętaj że zmiany w aucie mają podobać się tobie - zresztą idą święta więc choinka i troche kolorowych światełek się przyda :tongue4: Czekamy na dalsze mody
-
[B5 AJM] Jaka kolorystyka skórzanej tapicerki do audi???
bananowa razem z boczkami