Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Jakie informacje wyswietla wam FIS
yyy a u mnie nie wyswietla samochodziku z otwartymi drzwiami , a u innych wyswietla. Jest szansa cos z tym zrobic??
-
Na jakich felgach jeździmy
obsrane 16" ori ale na dniach wyladuja 18" tylko sprzedam moje
-
Jaki telewizor ?
No to ja sie wypowiem jako ze zakupilem 2 dni temu PLAZME LG z dyskiem 80GB 42". Normalnie na poczatku jak jezdzilem po sklepach to myslalem ze sie zrzygam taki obraz prezentowaly wyswietlacze w sklepach, od dwoch dni nie schodze z duzego pokoju, pod takim jestem wrazeniem Obraz i ostrosc i jasnosc MIODZIO No i ten ekran , roznica miedzy 29" a 42" KOLOSALNA!! Ktos tam mi mowil ze niby samsung ma lepszy obraz ALE ja widze ze LG ma lepszy , jedni mowia ze philips inni samsung inni lg , kazdy ma swoj gust , w kazdym cos sie znajdzie co w innym bedzie lepsze. Ja mam dysk i obraz zyleta - gdzie indziej nie ma tego I tak jeszcze na marginesie, HD wejdzie najpozniej za 4-5 lat wiec lepiej kupic tv z HD niz potem znowy zmieniac. Co do zywotnosci LCD to srednio wychodzi ok. 40-50 tys godzin, u mnie w plazmie ok. 50-60 tys przy normalnym uzytkowaniu bedziesz ogladal do usranej smierci I jeszcze na temat LCD Vs Plazma. Potrzebujesz tv powyzej 32" TYLKO PLAZMA, potrzebujesz do gier i stalych obrazow TYLKO LCD , do filmow itp PLAZMA. Nie znam sie bardzo na tym wszystkim ale po trzydniowym zjezdzeniu sklepow roznej masci i wypytaniu kilkunastu "ekspertow" wszyscy zgodnie mowili jesli bierzesz plazme to: SAMSUNG lub LG , jesli LCD to: SONY lub SAMSUNG . To tylko co mi powiedzieli nie moje tam wymysly Ja wzialem akurat LG bo mial dysk, a i obraz jest wedlug mnie SWIETNY i mowie tu o zwyklej analogowej TV, narazie tylko DISCOVERY ogladalem w HD i TO DOPIERO robi wrazenie
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
No wedlug mnie supcio wyglada na neonie. Przeciez ma to byc widac za nocy a nie w ciagu dnia, za dnia to przeciez normalnie widac znaczek. Takze jest fajnie
-
Niunia obrobiona
Sie pewnie zdziwisz ale ja tak mialem zrobione w Matizie DAEWOO Ni chu chu zeby ukrasc ALE wiecej minusow niz plusow, dwa razy probowano mi dziabnac radio. Za pierwszym razem jak mialem JVC Kameleon, to mi dziady ze zlosci zniszczyli caly panel , wlaczyli na fula muzyke i wszystkie drzwi pootwierali , a najlepsze jest to ze bagaznika nie otwarli , a w srodku mialem skrzynie alpine i dwa wzmacniacze alpine V12 Jakies głąby. Ale bylem wkurzony , a za drugim razem mialem to samo tylko radio alpine , bo kameleona zniszczyli i tez sie komus nie udalo to stwierdzil ze cos musi zrobic i mi wszystkie fotele poprzecinal nozem . Dlatego mysle ze lepiej jak by sobie ukradli niz tak na stalke.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
To ja chyba bede jedyny i nie wiem jakim cudem ale trafilem z gazety chyba GT lub Maxi Tuning, ktoras z tych na 100%. Byla jakas reklama klubu lub zlotu lub czegos w tym stylu
-
[A4 B6] Navi RNS-E - TV?
Czyli d*pa maryna , rns-e jest calkiem bezsensu jak ktos chce zalozyc nie fabrycznie , czyli tak jak ja Bo Navi plus jest duzo tansze, a i tak trzeba kupic odtwarzacz DVD , ktory czyta mp3,dvd itp. Pewnie pod jakimis wzgledami jest lepszy od Navi plus ale ja nie wiem jakimi
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
No jestem pod calkiem duzym wrazeniem slicznie sie prezentuje na Avuskach Noooo i silniczek miodzio Zaluje ze nie kupilem z takim silniczkiem
-
Navi do A4 B6 i dogranie map
No musisz nagrac nowa pytke Z mapa Niemiec
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
No jestem pod calkiem duzym wrazeniem postepu prac modyfikacyjnych Kolega widze ze ma zapal do prac recznych Najbardziej podoba mi sie ten zegarek na podsufitce , tez chce taki
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
u mnie jest podgrzewana kierka wlacza sie tak jak rex napisalem z podgrzewaniem siedzen.
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
No najlepiej 4,2 ?? Mi poki co wystarcza , jak przestanie wystarczac to zmienie na wiekszy
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
ladna niunia , no i ten silniczek tylko dokladki pomaluj i zmien fele na 19" conajmniej bo w usa to minimum
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
No popatrz popatrz jaka ladniutka A siustka Prawie tak ladna jak moja zartuje Bardzo ladna ALE! felgi nie pasuja jak chcesz zakladac to pakuj ledy ja bede takie kupowal w tym tygodniu co bedzie lub nastepnym to sobie zobaczysz jak wygladaja
-
Spalanie w dużym silniku
Dzisiaj srednia mojej niuni wyszla !!!!!!!!!!!!!!!!! ................ 68,3 Nie wiem co to bylo ale tak pokazywal komp i caly czas roslo ale wylaczylem silnik bo sie przestraszylem ze nie odpale jutro
-
Spalanie w dużym silniku
Ja sie moge wypowiedziec bo ojciec ma chryslera z silnikiem 3.8 V8 255KM wiec w miare podobne za to duzo ciezsze Jemu wychodzi srednia gazu ok. 23 litry na sto, przy nie przekraczaniu 60 km/h . Jak kiedys sie dorwalem zeby pozylowac to chwilowe wychodzilo co moment 99.9 srednia po jezdzie ok. godziny podnioslem mu z 23 na 31
-
STAN PORTU OK INTERFACE NIE WYKRYTO
No z tego co ja wiem to PO PRIMO najlepsza wersja to 311.2 PO drugie PRIMO jak masz takie cus to znaczy ze na zlym porcie podpinasz lub interfejs nie do konca jest wpiety.
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
pisząc Ski masz na myśli S6 czy S-line bo piszesz o przerobieniu na S6 a felgi od S6 mają dokładnie 6 ramion jak na załączonym obrazku poniżej : Obrazek No wlasnie te chce kupic niezrozumielismy sie na poczatku 17" czy 18" i jak bedzie z komfortem?? Stykna 17"??
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
nie kupuje plastikowego wies tuningu , tylko In-Pro obudowy z aluminium chromowanego , co do zderzakow to nie widze sensu kupowania od Ski bo nie ma wedlug mnei zadnej roznicy w wygladzie. A co to za roznica bedzie jak zamontuje wiercone barachlo?? przeciez po czujnikach nikt nie pozna czy to oryginal czy podroba Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski <placze> bo sie zonie nie podobaja Moga byc max. 6 ramienne <pantofel> hihihi Chyba ze jest roznica w wygladzie zderzakow to kupie
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
Lusterka na pewno beda , bo tak sa w eSce parktronic sie zastanowie a reszta jak mowicie ino ktore ??
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
Zdjecia mojej niunki sa w dziale Moja A4. Co bym mial pozmieniac zeby zblizyc sie wygladowo do S6 ?? Prosze o sugestie i jakies fotki. Chodzi o sedanik najlepiej srebrny co by bylo jakies porownanie z moja Wielkie dzieki W najblizszej przyszlosci mam zamiar: -ten tydzien kupno obudów lusterek chrom In-pro -ten lub przyszly tydzien przyciemnienie wszystkich szyb -ten lub przyszly tydzien zamontowanie dwoch koncowek wydechu ala S6 -montaz parktronicu -wymiana felunku -kupno jakiegos radia
-
Rozmowa z serwisantem w KRK w Auto Special :P
No rozmowa byla przednia dzieki temu ze slyszalem "tło" Nie nie to nie chodzi o gips ino o cos innego , pisalem w dziale diagnostyki ale niestety zadna spec glowa nie chciala wytlumaczyc (no jedna ale nie do konca) , wiec sie umowilem do serwisu za obsrane 120 zeta Prawdopodobnie mam padnieta przeplywke i ktoras z sond lambda.
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
a nie wiecie ile kosztuje razem z montazem?? lub sama navi rns-e??
-
[ALL B5] Jak to jest z tymi znaczkami TDI, Quattro, V6 ???
Ja u siebie np. nie mam zadnych oznaczen ze mam Q poza listwa na desce, tak samo nie mam oznaczen na klapie bagaznika co do silnika itp.
-
Ktory felunek bardziej pasuje ??
Panowie jak w temacie , ankietka poszla prosze o wasze zdanie Felunek od S4 i BBS jak widac na zalaczonych