Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Co tam się porobiło ,że blok chcesz wymieniać?
  2. Muszę znaleźć tą transakcję. Zamawiane u kolegi na koncie. Pewnie i tak sprawa nie wypali. Ogólnie wisi mi wymiana. Liczy się fakt ,że to super hiper denso 2x droższe od normalnej świecy , a wyszły takie jaja.
  3. Jakby mi ta świeca w łeb walnęła albo maskę w aucie załatwiła to nie wiem. Muszę poszukać w transakcjach na allegro od kogo je brałem. Z allegro ale są ori. Porównywałem po zakupie świeczki i pudełko w sklepie. Dałem bodaj 32-35zł/szt.
  4. Właśnie o beru myślałem w pierwszej kolejności. Świeczki wymieniane w czerwcu. Paragon poszedł w piz..u. Jaki dokładnie model boscha masz na myśli? Denso też tanie nie są. Bynajmniej IK20
  5. A jak jest z płynami z aso?To prawda ,że zrezygnowali z minerału na rzecz syntetyku? Zielonego Febi nie polecam. Miałem z nim przeboje. Shit jak ..uj. Jeśli już musi być minerał to LHM od Totala.
  6. Filmik przedstawia oryginalne świece Denso po przebiegu mniej więcej 5-6 tyś na benzynie. Dodam ,że przy wymianie świec wymieniłem też przewody (BERU) oraz cewkę (HELLA) na nowe. Silnik miał złą kulturę pracy. Wypadanie zapłonów itp. Efekt potęgował się z czasem. Wczoraj coś mnie tknęło na zdjęcie pierwszej fajki na pracującym motorze (nie lubię tego robić ze względu na brak obciążenia cewki). Zaglądam w otwór a tam rdzeń świecy buja się na boki o jakieś 2-3mm w rytm suwu tłoka. Aż mi łeb odskoczył ze strachu ,że dostanę tym w cymbał. Pierwsza myśl to niedokręcona świeca. Po demontażu okazało się coś innego. W tej sytuacji nie wiem już jakie świece kupować skoro NGK i DENSO to shit.
  7. 44ah do 1.8 z jakąś tam elektryką to odważna decyzja Tyle to chyba do cieniasa 700 jest zalecane. Ja miałem przed zmianą na na nowy (72ah) 64ah bodaj i żył jakieś 7 lat u poprzedniego właściciela (altek 90A). Po co zakładać mniejszy?
  8. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Warto dopłacić do AP.
  9. Problem w tym ,że na forum zalęgło sie za dużo druciarzy. Trzeci z dziesiątym przeczyta takie brednie a potem lament ,że coś się wysrało.
  10. Przyłącze się do pytania. How much?
  11. U siebie też to przerabiałem. Wyprzedzanie na koleinach przy 235 to jakby pociąg zmieniał tor. 225 to w tej kwestii nie ideał ale jest dużo lepiej.
  12. Każdy widocznie ma na to inne postrzeganie.
  13. Te 0.5 cm to żadna różnica. A na pewno nie chroni to bardziej opony tylko jak już felgę. Czy to profil 55 czy 40 opone rozwalisz podobnie łatwo. Im niższy profil tym opona bardziej jest wzmacniana. I o to właśnie chodzi. 235 jest za szerokie do 7.5j. Można ją założyć ale po co?
  14. Na 7.5j opona za bardzo naciągnięta? Przecież to wzorcowy według tabel rozmiar opony do tej felgi. Mam 225 na 8j i naciągu nie ma (opona jest na równo). Przy 8j i 235 robi się już balon który nie wygląda za ciekawie (przy 7.5j będzie jeszcze większy).
  15. Szerszych niż 225 nie potrzebujesz. Ja zmieniłem z 235 na 225 i czuję dużą różnice na + jeśli chodzi o rzucanie w koleinach. Zostań przy rozmiarze który już masz.
  16. Ankieta kurde jakbyś miał dylemat jakie auto kupić. Bierz ferodo. Sprawdzone i polecane przez speców od hebli z tego forum.
  17. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/ Od siebie dodam tylko żebyś unikał centry
  18. Banner lub fiamm 62-72ah zależy jakie odcinki robisz. Poza tym masz odpowiedni dział na te sprawy.
  19. Mesiah odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Te wszystkie wycieki i inne wymysły to bajki. Oszczędzając na oleju później koszta rosną x10. Nie ma chyba w tej chwili silnika do którego wlałbym 10w40 jako olej całoroczny.
  20. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    2 link to gwint do ośki a trzeci to TA czyli najniższa półka. Chyba licytowałbym tego h&r. Miałem identyczny na przodzie. Twardo ale porządnie to jechało.
  21. Panie nówka niemiec prawie nie jeździł
  22. Mesiah odpowiedział(a) na Grubafish temat w 1.8
    Ja swoją wyjąłem i była jak nowa na zębatkach. Lekko tylko zawór porysowany ale to norma. Na jałowym biegu to i trwało tyle.
  23. Czemu Ci ten przebieg przeszkadza? Ja miałem 257tyś a wskoczyło 317 bodaj i wisi mi to. Poza tym czemu nie możesz go przestawić? W mojej dziurze takie rzeczy za flaszke ogarniają i kręcą wszystko.
  24. Z czym Ty masz jeszcze problem? Masz odpowiedź wyżej. Nie trzeba przerabiać dokładnie takich kół żeby obliczyć potrzebny dystans. Mam 225/40 r18 ET35 i przód jest ładnie na równo a tył lekko schowany. ET48 -13mm dystans masz ET35? Z tyłu trzeba więcej więc proponuje 17-20mm. Proste jak budowa cepa
  25. No i wszystko gra. W czym problem? Nie przekraczasz wymogów producenta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.