Treść opublikowana przez Mesiah
-
jaki blok silnika
Co tam się porobiło ,że blok chcesz wymieniać?
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Muszę znaleźć tą transakcję. Zamawiane u kolegi na koncie. Pewnie i tak sprawa nie wypali. Ogólnie wisi mi wymiana. Liczy się fakt ,że to super hiper denso 2x droższe od normalnej świecy , a wyszły takie jaja.
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Jakby mi ta świeca w łeb walnęła albo maskę w aucie załatwiła to nie wiem. Muszę poszukać w transakcjach na allegro od kogo je brałem. Z allegro ale są ori. Porównywałem po zakupie świeczki i pudełko w sklepie. Dałem bodaj 32-35zł/szt.
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Właśnie o beru myślałem w pierwszej kolejności. Świeczki wymieniane w czerwcu. Paragon poszedł w piz..u. Jaki dokładnie model boscha masz na myśli? Denso też tanie nie są. Bynajmniej IK20
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
A jak jest z płynami z aso?To prawda ,że zrezygnowali z minerału na rzecz syntetyku? Zielonego Febi nie polecam. Miałem z nim przeboje. Shit jak ..uj. Jeśli już musi być minerał to LHM od Totala.
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Filmik przedstawia oryginalne świece Denso po przebiegu mniej więcej 5-6 tyś na benzynie. Dodam ,że przy wymianie świec wymieniłem też przewody (BERU) oraz cewkę (HELLA) na nowe. Silnik miał złą kulturę pracy. Wypadanie zapłonów itp. Efekt potęgował się z czasem. Wczoraj coś mnie tknęło na zdjęcie pierwszej fajki na pracującym motorze (nie lubię tego robić ze względu na brak obciążenia cewki). Zaglądam w otwór a tam rdzeń świecy buja się na boki o jakieś 2-3mm w rytm suwu tłoka. Aż mi łeb odskoczył ze strachu ,że dostanę tym w cymbał. Pierwsza myśl to niedokręcona świeca. Po demontażu okazało się coś innego. W tej sytuacji nie wiem już jakie świece kupować skoro NGK i DENSO to shit.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
44ah do 1.8 z jakąś tam elektryką to odważna decyzja Tyle to chyba do cieniasa 700 jest zalecane. Ja miałem przed zmianą na na nowy (72ah) 64ah bodaj i żył jakieś 7 lat u poprzedniego właściciela (altek 90A). Po co zakładać mniejszy?
-
Zawieszenie gwintowane
Warto dopłacić do AP.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Problem w tym ,że na forum zalęgło sie za dużo druciarzy. Trzeci z dziesiątym przeczyta takie brednie a potem lament ,że coś się wysrało.
-
Spoty Olsztyńskie
Przyłącze się do pytania. How much?
-
225/45/17 czy 235/45/17
U siebie też to przerabiałem. Wyprzedzanie na koleinach przy 235 to jakby pociąg zmieniał tor. 225 to w tej kwestii nie ideał ale jest dużo lepiej.
-
225/45/17 czy 235/45/17
Każdy widocznie ma na to inne postrzeganie.
-
225/45/17 czy 235/45/17
Te 0.5 cm to żadna różnica. A na pewno nie chroni to bardziej opony tylko jak już felgę. Czy to profil 55 czy 40 opone rozwalisz podobnie łatwo. Im niższy profil tym opona bardziej jest wzmacniana. I o to właśnie chodzi. 235 jest za szerokie do 7.5j. Można ją założyć ale po co?
-
225/45/17 czy 235/45/17
Na 7.5j opona za bardzo naciągnięta? Przecież to wzorcowy według tabel rozmiar opony do tej felgi. Mam 225 na 8j i naciągu nie ma (opona jest na równo). Przy 8j i 235 robi się już balon który nie wygląda za ciekawie (przy 7.5j będzie jeszcze większy).
-
225/45/17 czy 235/45/17
Szerszych niż 225 nie potrzebujesz. Ja zmieniłem z 235 na 225 i czuję dużą różnice na + jeśli chodzi o rzucanie w koleinach. Zostań przy rozmiarze który już masz.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ankieta kurde jakbyś miał dylemat jakie auto kupić. Bierz ferodo. Sprawdzone i polecane przez speców od hebli z tego forum.
-
PILNE ! JAKI AKUMULATOR DO AUDI A4 B5 ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/ Od siebie dodam tylko żebyś unikał centry
-
PILNE ! JAKI AKUMULATOR DO AUDI A4 B5 ?
Banner lub fiamm 62-72ah zależy jakie odcinki robisz. Poza tym masz odpowiedni dział na te sprawy.
-
A4 B5 1.8 ADR + LPG Jaki olej?
Te wszystkie wycieki i inne wymysły to bajki. Oszczędzając na oleju później koszta rosną x10. Nie ma chyba w tej chwili silnika do którego wlałbym 10w40 jako olej całoroczny.
-
Zawieszenie gwintowane
2 link to gwint do ośki a trzeci to TA czyli najniższa półka. Chyba licytowałbym tego h&r. Miałem identyczny na przodzie. Twardo ale porządnie to jechało.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panie nówka niemiec prawie nie jeździł
-
Kontrolka cisnienia oleju
Ja swoją wyjąłem i była jak nowa na zębatkach. Lekko tylko zawór porysowany ale to norma. Na jałowym biegu to i trwało tyle.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czemu Ci ten przebieg przeszkadza? Ja miałem 257tyś a wskoczyło 317 bodaj i wisi mi to. Poza tym czemu nie możesz go przestawić? W mojej dziurze takie rzeczy za flaszke ogarniają i kręcą wszystko.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Z czym Ty masz jeszcze problem? Masz odpowiedź wyżej. Nie trzeba przerabiać dokładnie takich kół żeby obliczyć potrzebny dystans. Mam 225/40 r18 ET35 i przód jest ładnie na równo a tył lekko schowany. ET48 -13mm dystans masz ET35? Z tyłu trzeba więcej więc proponuje 17-20mm. Proste jak budowa cepa
-
nacisk na oś-gdzie znajdę
No i wszystko gra. W czym problem? Nie przekraczasz wymogów producenta.