Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Po pierwsze, mechanik będzie miał lepsze ceny na części niż Ty z hurtowni. Po drugie, najlepiej jeżeli mechanik kupi części bo wtedy w przypadku usterki łatwiej jest dochodzić swoich praw. Po trzecie, po zdemontowaniu osłon będzie wiedział jakie części ma zamówić. Po czwarte zakładam, że pojedziesz do dobrego mechanika, które wie co robi i jakie części montować. Koszt wymiany waha się w zależności od lokalizacji i warsztatu. Możesz założyć około 300zł jako koszty robocizny.
  2. A jaką mają grubość?
  3. Założyłeś używaną tandempompę?
  4. Średnica dla polifta jest taka sama. Wybijesz go kijem od szczotki
  5. Ja Czym jechałeś, że Cię nie przyciąłem?
  6. Potwierdzam, lepsza ori używka lub spawana. W tych z Allegro po drugiej zmianie oleju potrafi się zerwać gwint korka.
  7. W IC za tą cenę kupisz na wszystkie 4 koła. Numer 899 760 510 4.
  8. Pierwsza kwestia, to czy chcesz zmieniać olej, czy np uzupełnić jego ubytek.
  9. Jeżeli chodzi o wał, to przegub od scorpio pasuje, mam taki u siebie i lata jak zły, jedynie przy wymianie trzeba dać grubszą uszczelkę (korkową).
  10. Do skrzyni się nadaje, ale nie do dyfra. W skrzyni lecisz na syntetyku, w dyfrze na mineralnym.
  11. Wszystko ok. Śmigaj do urzędu
  12. Mnie tam blokadę założyli po 40 minutach
  13. Chyba niecaly litr, olej ten sam co do skrzyni czyli moze byc ten tapa-tapa Piotrek, bo z liścia się dostaje na forum za takie rady.. W dyfrze jest całkiem inny olej, mineralny. Potrzebujesz 1,5L 80w90 np Castrol EPX
  14. Najłatwiej i najszybciej będzie jeżeli odkręcisz i wyjmiesz półoś i wybijesz czujnik na zewnątrz. Wszelkie inne próby kończą się zazwyczaj zgonem czujnika. W B5 są koszyczki więc nawet jeżeli skorodowały to wymienisz je na nowe i git.
  15. Sprawdź łapy skrzyni, czasem potrafią pęknąć. Jak całe to wymień poduchę główną skrzyni i odbój przy chłodnicy, powinno pomóc.
  16. Dzięki adamooo Temat już ogarnąłem pasuje idealnie od półosi z seata ibizy
  17. nie ma takiej skrzyni
  18. Orientuje się ktoś czy istnieje zamiennik uszczelki wału 183521141A?? Kawałek gumy a ponad 50zł w ASO :/
  19. Tylko na zaciskach z A6, z A4 B7 nie wejdą.
  20. 4,3L OLEJ PRZEKŁADNIOWY G052532A2 VW AUDI SEAT SKODA (2568892370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. GL???? Opakowania półlitrowe opakowania?
  22. Ważniejsze od samych obrotów jest to jak operujesz pedałem "gazu". Jeżeli masz pustą drogę to warto raz na jakiś czas na trzecim biegu mając 1500 obrotów wcisnąć gaz na maksa i dociągnąć albo do "notlaufa" albo do odcinki. Nie musisz jechać na maksymalnych obrotach, wystarczy, że do nich "dolecisz". Być może Twoją turbinę da się rozruszać, wystarczy kilka takich prób i nie będzie łapała notlaufa.
  23. Dziś również ja mogę się już pochwalić konwersją na Quattro. Pozostała tylko kwestia ogarnięcia podwójnego pływaka w baku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.