Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Wymiana rozrządu co i za ile
Po pierwsze, mechanik będzie miał lepsze ceny na części niż Ty z hurtowni. Po drugie, najlepiej jeżeli mechanik kupi części bo wtedy w przypadku usterki łatwiej jest dochodzić swoich praw. Po trzecie, po zdemontowaniu osłon będzie wiedział jakie części ma zamówić. Po czwarte zakładam, że pojedziesz do dobrego mechanika, które wie co robi i jakie części montować. Koszt wymiany waha się w zależności od lokalizacji i warsztatu. Możesz założyć około 300zł jako koszty robocizny.
-
Tarcze zdjęte z 3.0 tdi a mają 312mm średnicy
A jaką mają grubość?
-
Pompa Vacum - problem czarnej ropy w baku i filtrze paliwa.
Założyłeś używaną tandempompę?
-
Wyciąganie czujnika ABS
Średnica dla polifta jest taka sama. Wybijesz go kijem od szczotki
-
Spotkania na drodze
Ja Czym jechałeś, że Cię nie przyciąłem?
-
Misa olejowa
Potwierdzam, lepsza ori używka lub spawana. W tych z Allegro po drugiej zmianie oleju potrafi się zerwać gwint korka.
-
Wyciąganie czujnika ABS
W IC za tą cenę kupisz na wszystkie 4 koła. Numer 899 760 510 4.
-
czy to sprzeglo będzie dobre?
będzie pasowało
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
Pierwsza kwestia, to czy chcesz zmieniać olej, czy np uzupełnić jego ubytek.
-
[ALL B5] Przegub wew do tylnego mostu quattro
Jeżeli chodzi o wał, to przegub od scorpio pasuje, mam taki u siebie i lata jak zły, jedynie przy wymianie trzeba dać grubszą uszczelkę (korkową).
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
Do skrzyni się nadaje, ale nie do dyfra. W skrzyni lecisz na syntetyku, w dyfrze na mineralnym.
-
rejestracja pojazdu
Wszystko ok. Śmigaj do urzędu
-
Mandat za brak opłaty parkomatu w wawie
Mnie tam blokadę założyli po 40 minutach
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
Chyba niecaly litr, olej ten sam co do skrzyni czyli moze byc ten tapa-tapa Piotrek, bo z liścia się dostaje na forum za takie rady.. W dyfrze jest całkiem inny olej, mineralny. Potrzebujesz 1,5L 80w90 np Castrol EPX
-
Wyciąganie czujnika ABS
Najłatwiej i najszybciej będzie jeżeli odkręcisz i wyjmiesz półoś i wybijesz czujnik na zewnątrz. Wszelkie inne próby kończą się zazwyczaj zgonem czujnika. W B5 są koszyczki więc nawet jeżeli skorodowały to wymienisz je na nowe i git.
-
Czy to wina poduszek pod skrzynią - stuki
Sprawdź łapy skrzyni, czasem potrafią pęknąć. Jak całe to wymień poduchę główną skrzyni i odbój przy chłodnicy, powinno pomóc.
-
Uszczelka wału napędowego Quattro
Dzięki adamooo Temat już ogarnąłem pasuje idealnie od półosi z seata ibizy
-
Wymiana skrzyni 1.9tdi QUATTRO
nie ma takiej skrzyni
-
Uszczelka wału napędowego Quattro
Orientuje się ktoś czy istnieje zamiennik uszczelki wału 183521141A?? Kawałek gumy a ponad 50zł w ASO :/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko na zaciskach z A6, z A4 B7 nie wejdą.
-
Jaki olej w skrzyni
4,3L OLEJ PRZEKŁADNIOWY G052532A2 VW AUDI SEAT SKODA (2568892370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ile oleju do skrzyni biegów audi a4 b6 silnik AWX MANUAL
GL???? Opakowania półlitrowe opakowania?
-
Ile oleju do skrzyni biegów audi a4 b6 silnik AWX MANUAL
A co tam wlałeś?
-
EGR/N75/Przepływomierz/Turbina
Ważniejsze od samych obrotów jest to jak operujesz pedałem "gazu". Jeżeli masz pustą drogę to warto raz na jakiś czas na trzecim biegu mając 1500 obrotów wcisnąć gaz na maksa i dociągnąć albo do "notlaufa" albo do odcinki. Nie musisz jechać na maksymalnych obrotach, wystarczy, że do nich "dolecisz". Być może Twoją turbinę da się rozruszać, wystarczy kilka takich prób i nie będzie łapała notlaufa.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dziś również ja mogę się już pochwalić konwersją na Quattro. Pozostała tylko kwestia ogarnięcia podwójnego pływaka w baku.