Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
Z przodu musisz zmienić zwrotnicę, wahacz dolny i półoś, czujnik ABS w zależności od rocznika. Z tyłu w ośce nic nie zrobisz. 16" ori podejdą od ET 43 w górę.
-
[ACK B5] Przewody elektryczne czujnika zużycia hamulców
To nie od czujników. Przewody czujników idą jedną wiązką razem z ABS bezpośrednio do kabiny.
-
[ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
do AHU?
-
[ALL B5] Szpila tylnego lozyska-piasty
Również podałem numer samego czopa.
-
[ALL B5] Szpila tylnego lozyska-piasty
Piasta koła. Numer Ruville EVR415701. Koszt około 300zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.akumulatorybosch.pl/wyszukiwarka.php
-
[ALL] Chip + wtrski 216 do ALH kilka pytań
Szukaj leona z 2005 roku Z boberkiem trafiliśmy ostatnio perełkę z 76 tysiącami przebiegu
-
[B5 AFN] Pytanie po wymianie termostatu
Nie macaj węży
-
[B5 1Z] Napinacz paska wielorowkowego - oryginał czy zamiennik?
FAG to INA Pisz do Tom77, dostaniesz napinacz INA lub RUVILLE (w środku też INA) za około 200zł
-
[B5 1Z] Napinacz paska wielorowkowego - oryginał czy zamiennik?
potwierdzam wszystko
-
Problem z Wordem
wpisywałeś równania przez opcję "wstaw równanie"?
-
[B5 1Z] Cały czas ten sam problem ...Skrzynia...
Kolego, podzwoń sobie po zakładach i popytaj kto się podejmie naprawy skrzyni MANUALNEJ do A4 B5 i za ile. Podlicz sobie koszt przesyłki skrzyni do warsztatu, bo zakładam, że w swojej okolicy nie znajdziesz. Przy remoncie nie chodzi tylko o koszt synchronizatorów, ale pozostałych części które należy wymienić przy remoncie.
-
[B5 1Z] Cały czas ten sam problem ...Skrzynia...
A czy kolega zna koszt wymiany synchronizatorów z skrzyni hipoidalnej?
-
[ALL B8] Long Life Service
Lepiej wymieniać częściej. Szczególnie przy naszej infrastrukturze drogowej.
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
nie, piszczy pasek a nie rolka.
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
jakiś duży "robak". Może warto zastanowić się nad zainstalowaniem jakigoś urządzenia do odstraszania kun i łasic? Audi ma taką opcję wyposażeniową. 8D0998098D
-
[INNE] 2.0 TDI 170 w Q5 - program MR MOTORS -> 208KM i 421 Nm
wydajny seryjny cooler
-
[B5 AJM] Świece żarowe
ale gdzie tu widzisz problem?
-
[B5 AJM] Świece żarowe czy akumulator?
Siada już i akumulator (piszczenie oznacza spadek napięcia poniżej 12V) i świece (to że słabo pali poniżej zera).
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika granatowego A4 B5 Avant na numerach WL 64XXXX, który namierzył mnie chwilę temu na Płochocińskiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kim jest Kimi?
-
[ALL B5] Migająca ikona wykrzyknika
żarówka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto to jest?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=55365 Jakiś nowy zółty?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aahahahahahahhahaaaaaaaaaaaaa
-
[B5 AFN] Pompa paliwa pracuje jak stara betoniarka
pompa wody