Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski, tak, ale sa marki/samochody, które psuja sie mniej, niż inne. Chociaż, szczególnie od 2-3 lat ewidentnie to widac, także i wśród japończykow, że auta po prostu maja sie rypac... Co nie zmienia faktu, że bardzo łatwo kupic wóz z kraju wiśni, powiedzmy 3-4 letni, który praktycznie bedzie gwarantem bezawaryjnego użytkowania. Swoja droga, daleko mi do jakiegoś totalnego fanboya aut japońskich i nikogo nawracac na siłe nie chce, ale z tego co obserwuje + użytkuje, niestety auta niemieckie (czy też ogólnie europejskie) sa dużo mniej trwałe od ich samurajskich odpowiedników.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzenieeek - spóznione, ale maxymalnie serdeczne - Najlepszego ! Dawid, Panowie - szczerze, dla mnie 90% niemieckich samochodów to ładnie opakowany szrot. Wyjatki to może Porsche i niektóre BMW (np: X3). Jeszcze półtora roku temu nigdy bym tego nie powiedział, ale japońskie auta sa po prostu lepsze... Oczywiście, wykończenie, feel w środku zdecydowanie na korzyśc nie tylko Niemców, ale i całej Europy, ale awaryjnośc - nie ma porównania. Naprawde, jeszcze jakiś czas temu bym tego NIGDY nie powiedział, ale w 100% przekonałem sie do japońców... Chociaż....fakt, jest faktem, iż nowsze samochody, tym większy shit (to także ma zastosowanie do fur z kraju wiśni)....
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Po prostu Wał-Tech. To, że są szmaciarzami a nie tunerami, chyba większość wiedziała. A teraz wpadli w dużo większy shit. Wielka szkoda człowieka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za każdym razem do tej pory miałem badanie :gwizdanie: Zarówno jak robiłem przy Rondzie Kraka jak i przy Prandoty :gwizdanie: A nie chcę tak po prostu utopić 100 zł \edit Jarko, dzięki za namiary Jakby na Witkowickiej robili problemy, to jak się na Ciebie powołam, powinni przestać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No cóż, to musi być jutro Macie jakieś pomysły, gdzie nie powinni się czepiać o poziom spalin ? Oczywiście, proszę o pw, jeśli ktoś zna.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, Na szybko, orientujecie się, gdzie jeszcze dziś mogę zrobić przegląd rejestracyjny?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ło żesz w morde... Takie atrakcje, może i ja zjawie sie na chwile
-
Czy opłaca się mieć diesla?
Oczywiście. Sam bym nigdy wankla (spalanie, strata osiągów poprzez przegrewanie się) nie kupił, ale królowi należy oddać co królewskie. Robią? Robią! Ludzie kupują? Kupują! No dobra...RX-7 w dobrym stanie bym pewnie w którymś momencie swojego życia brał Z RS4 doskonale Cię rozumiem, bo to również samochód i moich marzeń.
-
Czy opłaca się mieć diesla?
Tygrys... głupoty wypisujesz okrutne... Mazda 6 to tak samo "zimne auto" jak A4. Do tego dużo mniej awaryjny. Mazda 3 to kompakt z takim samym temperametem jak A3. Do tego dużo mniej awaryjny. Co więcej, Mazda jako jedyna na rynku robi wankla (nie dla pasjonatów?). Każda marka jest inna. Ma inny "target" i oferuje co innego za fakt, inną cenę. BTW: Najbardziej mnie rozpiernicza, jak ludzie, którzy mają 10-12 letnie Audi piszą o jej elitarności, jednocześniej wyśmiewając Mazdy. Pokory trochę...
-
Czy opłaca się mieć diesla?
Akurat z Mazdą Wam średnio wyszło... Bardzo mało awaryjne auta, przyzwoicie wykończone, nieźle wyposażone samochody. Dla lubiących ciut szybciej pojeździć są Speedy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Pany Jak mi urlopowy lot odwołają to postaram się pojawić Pioter, będziesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest żywne przegięcie... Co ma Kaczyński wspólnego z Krakowem? Co ma Kaczyński wspólnego z Królami Polski? Jeśli faktycznie tu miałby być pochowany, to najlepiej na weekend wyjechać z miasta, a wrócić we wtorek. \edit Piotrek, ja wszystko zrozumiem, ale jakim prawem? Prędzej Kaczorowski lub dostojnicy wojskowi, a nie on.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wyżej Pablo Najlepszego
-
[B5 AEB] 1.8T gdzie w Krakowie zrobić program ?
PXS - bardzo dobry wybór jeśli masz robic japońca. W szczególności Eclipse. Jeśli chcesz koniecznie robic Audi w Krk - to, tak jak pisał Kamil - raczej TTC.
-
S3 weekendowe
Wybaczcie za drobny offtop, ale pierwsze co mi sie rzucilo w oczy, to pojedynczy wydech. Kurde.... az dziwnie wyglada w S3 ta lufa, zamiast "dwururki"... Swoja droga, jak dojdziesz do 280 kucow, to bedzie naprawde zacny wynik. Powodzenia w modach
-
USB (?) z przodu komputera.
Te kolejne 2 wejscia to kolejno: mikrofon i sluchawki. Port faktycznie na zmeczony wyglada, nie mniej sprobuj jeszcze jakies stery do telefonu zainstalowac jak po samym kablu niczego nie wyczuwa. Powinno chwycic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos - szczere graty!!!! Może za jakiś czas i ja zaczne sie produkowac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Katuje, katuje - ale naprawde warto Koniecznie bramkarzem! Teraz mam wartosc overall ability na poziomie 87. Rozpoczynalem z 74
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Sorry że przerywam goraca i merytoryczna dyspute , ale musze powiedziec jedno: NHL 10 to masakryczny tytul. Napinam w niego non-stop praktycznie od miecha. Najpierw tryb menedzerski, potem tworzenie hokeisty centra, walka o puchar w osobnym trybie ale najwiekszym, totalnym koxem jest... tworzenie wlasnego bramkarza i grania nim :kox: :kox: Jak ktos ma NHL 10, szczerze polecam Be A Pro i stworzyc bramkarza - gra w ataku do tego sie nie umywa
-
Co sądzicie o ogrzewaniu mieszkania prądem???
Ja jeszcze mieszkajac z rodzicami mielismy caly dom ogrzewany elektrycznie. Problem zimna raczej nie istnial, grzejniki mozna bylo dowolnie ustawic (czy to przez "centralke" czy tez osobno kazdy). Bardzo dobre rozwiazanie, gdzie kazdy z domownikow moze sobie spokojnie ustalic taka temperature, jak mu/jej pasuje. Generalnie same plusy oprocz jednego... kosztow. Koszta takiego ogrzewania sa naprawde bardzo duze, szczegolnie w perspektywie co chwile drozejacego pradu. Miedzy innymi z tego powodu, jakis rok temu rodzice zdecydowali sie przeprowadzic remont i teraz dom ogrzewany jest gazem. Koszta nieporownywalnie mniejsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogier - Najlepszego!
-
MY02 WRX - mój nowy fun car
Aaaaa...wlasnie mialem oto pytac. W pelni popieram zmiane - nalesnik wyglada co najwyzej "srednio". 30.01 Kielce mowisz... Hmmm... nie wiem czy sam bym sie nie zabral Z duza lotka bedzie chetnych (tych i tych ) 2 razy wiecej :> Co do swini z nickiem - wiem, wiem U mnie swinia jest ( w zasadzie to mala trzodka, w ilosci 3 ), natomiast nicka brak
-
MY02 WRX - mój nowy fun car
Chlapacze Felgi Dzibi :decayed: A na poważnie - graty kupna pewnego autka. Na SIP'ie az roi sie od Twoich tematow. Widac, ze chcesz szybko zrealizowac "tygodniowe" postanowienia Niech Ci sluzy!
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Ile to waży? Strzelam: 1600-1700?
-
S8
pet3r, mimo ze życzę Ci, abyś teraz sprzedał eskę, to będzie ciężko. W zimie sprzedaż auta to generalnie jest gimnastyka. Potrzymaj ją wystawioną przez 2-3 tyg. - jeśli nie pójdzie, wycofaj ogłoszenie i zapodaj jeszcze raz w lecie. Myślę, że wtedy pójdzie nawet za wyższą cenę niż wystawiłeś teraz