Treść opublikowana przez rex
-
Porównanie a4 2.8 Quattro vs Passat b4 2.8 vr6, chcę się zmierzyć
Wystartuj z 5 tys i będzie dobrze
-
Diesel vs benzyna
Blaster, wiele zależy od tego czy autko ma Q,czy go nie ma i oczywiście od kierownika Załóżmy przykład mój (1.8 TQ + chips) i Muzina (1.9 TDi mocno pogrzebane ). 0-100 - przy moim średnim lub dobrym starcie praktycznie zawsze wygram. Rolka - 99 przypadków na 100 wygra Muzina. Na 1/4 w większości wypadków wygra TDi ze względu na wyższy moment i dochodzące do tego u mnie duże straty na napędzie. Tak to wygląda z naszych doświadczeń
-
Porównanie a4 2.8 Quattro vs Passat b4 2.8 vr6, chcę się zmierzyć
0-100 go zrobisz. Jak umie tym Paskiem jeździć to na 1/4 powinien zrobić Ciebie.
-
Fotoradar-Niemcy!!!
Rok temu mnie cyknęło w Niemczech 2 razy po rząd na odcinku ok. 200 m. :D Granice przekraczałem ok. 3 tyg później i zero problemów. Do domu nic również nie przyszło.
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Bardzo smakowa I jeszcze kolorek odpowiedni Fakt, szkoda że bez Q, ale i tak na pewno "daje rade" Gratki
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Muzina, on ma taki program zainstalowany w aucie że każda godzina przesiedziana na forum = 10l w jego potworze :D Na jego miejscu to bym 24h/dobe siedział :D
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Witek, przyznaj się, jak długo jesteś na forum :D ? A, dobra, już mam Witek faktycznie pasuje
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
i wts :oklaski: Ale zwycięzca może być tylko 1 :> Stawiam na Kazka :>
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Taktuś :> ? Albo Kaziu Wichura :> ?
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Czekajcie, jaki klubowicz co chwile jakieś obrazki wrzuca ?
-
Honda S 2000-gdzie tuning mech? (Tak, wiem, ze to nie to forum :-D)
Muhahaha....Poziu - szacunek :D
-
Blachara lubi się pokazać
Ubrać dres to nie przestępstwo Ale ubrać dres i łazić w nim po mieście i jeździć w nim cały dzień - to zwykle już o czymś świadczy...
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Alvaro, złoż papiery do Profesji, czym jakieś innej szkoły policealnej i masz kłopot z głowy
-
prawie popłakałem się z radości!! :D
pet3r, szczere graty. Brać studencka A4-Klubu pragnie Cię powitać i życzyć Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze edukacji
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
O ile dobrze wiem, to jest. Dokładnej treści tak jak mówie - nie znam, ale taki zapis istnieje. \edit EOT Robimy kolesiowi off-topa w temacie. Over.
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
Paragrafu konkretnego nie znam bo nie musze. Wiem że za to mandat leci jak się niebieski przyczepi.
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Nie musisz. Maggu z A3-clubu widział, potwierdzi jak coś. \edit Dodać mogę jeszcze pare killi z przeszłości. -Audi A3 Skapola z A3-Clubu (ok. 230 kucow i coś 460 niutków) - 0-100 km/h - mój win o ok. długość. Będzie jeszcze na pewno rewanż na lepszej nawierzchni. -Subaru Impreza WRX (bodajże 225 kuców) - 0-120 km/h - win o ok. 1.5 długości. -Toyota Celica 1.8 VVT-i, wersja Sport, czy jak jej tam (192 kuce) - 0-130 km/h, win o dobre 5-6 długości (jest filmik, bodajże przez cubra kręcony). -Honda Civic TypeR (200 kuców) - 0-120 km/h, win o jakieś 3 długości.
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Wczoraj na Rybitwach: Moja niunia vs BMW 330D + chips, 0-100 km/h = mój win o jakąś długość.
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
ykk, spryski przy xenonach muszą być. Taki wymóg polskiego prawa.
-
Tuner od wolnossacych, najlepiej okolice Olsztyna
Nom, zamiast 3, 5 kuców
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Jest nieźle :th: Graty stary :th:
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
Bardzo, bardzo ładne a4. Gratki Boberro :th:
-
U kogo zrobić program do S4 (B6)
Rogal nie, ale jego zaprzyjaźniony "gość" tak. Ale nie wiem czy się podejmie S4 B6...
-
[B6 AVJ] Prosba o zdiagnozowanie
Tak, tak, 4 bieg. I czy moje wrażenie że auto od 5 tys nie jedzie jest udokumentowane?
-
[B6 AWX] ILE MOZNA MU DOLOZYC? 1.9 130
Jak zdrowy to wychodzi w serii 154KM tak jak u mnie O wybitnych bonusach Panie Prezesie nie rozmawiajmy :>